FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 24.01.2008 02:37:15

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Hera ime e pare

Hera ime e pare     

Do t'I kthehem edhe njëherë se kaluarës sime për ta kujtuar me aq mall virgjërinë e humbur. Atëherë isha pesëmbëdhjetëvjeçare, ne vitin e pare te shkollës se rnesme, ne Prishtinë. Nuk pen-dohem për atë që kam bërë sepse ishte një përje-tim i pakrahasueshëm nëjetën time. Ishte një natë e nxeh.të qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtëmbëdhjetat. Atë mbrëmje kur vendosa te bëj seks për hère te pare, isha ne natën e fundit te menstruacioneve, por epshi që na kishte përfshirë nuk na pengoi te zhvishemi bren-da pak sekondash. 1 dashuri im filloi te me puthë dhe te me lëpijë ne çdo pjesë te trupit, që nga gishtërinjtë e këmbëve e deri te maja e kokës. Dikur, pasi arriti te vendi fatium, te dera e para-jsës, sic e quante ai, filloi te bënte akrobacione me gjuhën e tij ne vagjinën time te virgjër. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Për gati një çerek ore ka punuar ne klitorisi tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga çasti ne çast do te shpërthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shëndritshëm. Isha shumë afër kulminacionit dhe nuk mund te përm-bahesha. Për një moment filluan te me lidhnin lëngjet te shoqëruara me një klithmë te ëmbël. Gjithçka do te jepja që te përjetoja edhe një hère atë lojë te paharrueshme te Kusebës. Ai u ngrit dhe u afrua pranë fytyrës sime duke ma drejtuar penisin ne gojë. Isha aq e gëzuar që me ne fund ne duart e mia gjendej një pénis prej se vërteti, që pulsonte dhe ishte i gatshëm për sulm. Kuseba me mësonte si ta përpunoja. Fillo te punosh me gojë. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me ëndje. Ishte hera e pare që provoja një gjë te tille, pran-daj nuk e prita me aq dashamirësi penisin që depërtonte ne gojën time. Megjithatë e thithja sipas këshillës se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu përgjërova. Hape gojën, lëre te kalojë me thellë dhe me lirshëm, m'u përgjigj Kuseba. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shumë tek rrasej ne gojën time. Isha aq e ndezur sa që e thithja pa kontroll penisin e tij, ndërsa ai shtypte cicat e mia dhe fërkonte me dorën tjetër klitorisin tim. Pas pak ndjeva gjuhën e tij ne vagjinën time e cila digjej flakë. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Kuseba: une e thithja penisin e tij, ndërsa ai punonte me gjuhë ne vagjinën time. Aq shumë ndjeja nevojë që penisi i tij te hynte bren-da saj, teksa digjesha ne flakën e epsbit, Dëshiro-ja te me dërmonte me shufrën e tij. Me një te lëvizur ai u gjend mes këmbëve te mia. Ja po afro-het, ki duriin, me pëshpëriti Kuseba, ndërsa penisi i tij drejtohej ne vaginën time. Isha aq e etshme sa që me një ton qortues e nxita te m'i njomte me sperme muret e vagjinës sime. Dikur ma dcpërtoi duke pasur kujdes që mos te me lëndonte. E për-lotur dhe me një seri oh-oh-esh, une i thashë lam-tumirë virgjërisë time. Lotët nuk me rridhnin nga nga dëshpërimi që kisha humbur virgjërnë, por nga kënaqësia që ndjeja ne ato momente. Kuseba hynte dhe dilte tek une me një ritëm marra-mendës, megjithëse une nuk kisha te ngopur. E ndërruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shumë me pëlqeu ky pozicion. Ishte e pamundur që te përmbahesha. Lëngu i kënaqësisë me rridhte mes kofshëve te mia. Isha e lagur dhe e bërë quil nga mujoret dhe nga ky lëng mrekul-lie. Djaloshi im pomponte me një ritëm gjithnjë e me te shpejtë derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajsë, rënkoi i kënaqur. Ndërruam shumë pozi-cione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Kuseba qëndruam bashkë për tre vjet dhe mësuam gjëra që për mua ishin tabu me pare. Tani kanë kaluar dy vjet që s'e kam takuar qoftë edhe rastësisht ish-të dashurin tim. Nuk me është dhimbsur virgjëria ime, sa me është dhimbsur lid-hjajonë e ndërprerë. Kënaqësitë që i kam përjetu-ar me te, nuk mund t'i përjetoj as me te fejuarin tim. Kot s'thonë: Si te ngrohë dielli i pare, nuk te ngrohë asnjë diell tjetër.

Offline

 

24.01.2008 02:37:15

AdBot
Advertisements

#2 11.02.2008 00:56:10

xh-qisi
Guest

Re: Hera ime e pare

:P

 

#3 23.02.2008 04:54:59

Drin
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2008
Posts: 6

Re: Hera ime e pare

pidh i forte je

Offline

 

#4 03.03.2008 13:33:24

Hamshori
i/e regjistruar
Registered: 03.03.2008
Posts: 7

Re: Hera ime e pare

sidomos tek pjesa kur ta futi ne goje per nje moment mendova se po thithje karrin tim ngaqe e tregove shum bukur historine ahh sikur te ma thithje njeher moj nita

Offline

 

#5 17.03.2008 00:43:56

tripi
i/e regjistruar
From: Wien-Austri
Registered: 16.03.2008
Posts: 5

Re: Hera ime e pare

...hahah :lol:

Last edited by tripi (17.03.2008 00:44:22)

Offline

 

#6 17.03.2008 16:53:05

PORNSTAR
i/e regjistruar
Registered: 16.03.2008
Posts: 13

Re: Hera ime e pare

hey nita a osht kjo hera e par e jotja apo ndonje rrefim i dikuj tjeter!?

Offline

 

#7 18.03.2008 14:02:24

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: Hera ime e pare

Pornstar është rrëfim që e gjen në dhjetëra faqe shqiptare. :P

Offline

 

#8 24.03.2008 17:50:01

francezi
i/e regjistruar
Registered: 23.03.2008
Posts: 17

Re: Hera ime e pare

aha nita ja paske fut kot qe nga emri i te dashurit

Offline

 

#9 24.04.2008 20:05:53

ramo
i/e regjistruar
Registered: 24.04.2008
Posts: 3

Re: Hera ime e pare

shume fantasi te forte paske;)

Offline

 

#10 25.04.2008 22:43:23

reb3ly
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2008
Posts: 23

Re: Hera ime e pare

kenaqsi shpirtrore

Offline

 

#11 07.05.2008 02:31:45

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Hera ime e pare

si ke mundur ti mbajsh ne mend te gjitha

Offline

 

#12 10.05.2008 17:03:33

illuzion
i/e regjistruar
Registered: 10.05.2008
Posts: 15

Re: Hera ime e pare

vallai me duket perkthim i bukur.duhet ta dish mir anglishten.
epo sh mir pra e lezetshme dhe ajo

Offline

 

#13 31.08.2008 18:43:16

abedini
i/e regjistruar
Registered: 29.08.2008
Posts: 9

Re: Hera ime e pare

se di valla vetem kisha dasht me e shiju me ty nje knaqsi te till

Offline

 

#14 06.09.2008 00:44:08

beni_79d
i/e regjistruar
From: deutschland
Registered: 05.09.2008
Posts: 28

Re: Hera ime e pare

valla bre nita sedi ti sa mir po mbajshe mend se une kum harru kur kam qi mas pari eqysh u kan spo folem ma hiq ....me nis sa pidhat ikum qi e mi majt nmen si ti une po mujsha me shkru ni roman tfort a

Offline

 

#15 11.09.2008 11:31:45

Stallone
Guest

Re: Hera ime e pare

Hajde shpikje ....

Tregim yt eshte shume manual ...nuk mund te merret  si i vertete ...kurre!!!!

 

#16 21.09.2008 00:29:31

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Hera ime e pare

tung nita a moj nita ku tregimi i jut  disi pak i qyditshum   por megjithat kisha pas deshir mi perjetu me ty qastet e  qajshme  me ty
gjentellmeni@hotmail.de te lutem lajmrohu tregoma edhe njiher ket histori

Offline

 

#17 21.09.2008 00:30:16

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Hera ime e pare

tung nita a moj nita ku tregimi i jut  disi pak i qyditshum   por megjithat kisha pas deshir mi perjetu me ty qastet e  qajshme  me ty
gjentellmeni@hotmail.de te lutem lajmrohu tregoma edhe njiher ket histori

Offline

 

#18 21.09.2008 00:41:45

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Hera ime e pare

nita loqk ta  shtivsha  karin pash kryt e ton  pash shpirtin e nanes qe lajmrohesh   gjentellmeni@hotmail.de

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting