FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 24.01.2008 12:21:52

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Rregullorja e këtij nënforumi

KUJDES!

Para se te filloni bisedat tuaja ne kete forum, do doja qe ta kishit te qarte se kjo dhome eshte vetem per ata qe jane ne kerkim te romances dhe duan te takohen me njeri tjetrrin. Kaloni bukur dhe ju urojme fat. Kjo kategori eshte ndryshe nga te tjerat, s'ka fjale te teperta, ka vetem takime te verteta!!!  Postoni dicka per veten tuaj, nje informacion te shkurter mbi ju, mbi jeten tuaj dhe mbi planet tua. Postoni nje foto tuajen dhe pershkruani synimet tuaja ndaj personit qe kerkoni dhe vendi i jeteses.

Offline

 

24.01.2008 12:21:52

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting