FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 25.01.2008 04:27:14

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Babai fanatik

njeri qe ishte shume fanatik nuk e lejonte vajzen me dal me shoqet e saj,nje dit ajo doli dhe shoqet e pyeten a ke ber sex ndonje her vajza u pergjigj jo se nuk dinte çesht kjo fjal,dhe kur shkoj shpi i tha babit dua me ba sex,babi i tha po dhe e rrahi e i tha ky esht sex qe kerkon ti,dhe vajza nuk lypi ma,mirpo vajza u martua nje dite dhe kur i tha burri me ba sex ajo tha jo kam ba nje her me babin e zbaj ma,burri shkoj tek baba i vajzes dhe tha dua ta ndaj vajzen se une e mora per tnershme e se dija qe ti ke ber sex me te,baba i vajzes i tha thuaj dona mu qep se nuk din çdo te thot ajo pun,djali shkoj ne shpi mori vajzen dhe i tha dona mu qep kur vazhduan te bejn [qepjen]djali tha mua mu marua peni vajza futi doren posht dhe kapi bolet dhe i tha djalit ke don me rrejt ti se ke edhe dy lasha pa nis ala.....

Offline

 

25.01.2008 04:27:14

AdBot
Advertisements

#2 27.04.2010 13:57:06

kushtrimi
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 03.06.2008
Posts: 15

Re: Babai fanatik

Walla moj Kaltrin weq kar po lypshe asgja tjeter !!!!

Offline

 

#3 31.05.2010 10:35:21

Dardani89
i/e regjistruar
Registered: 06.05.2010
Posts: 32

Re: Babai fanatik

walla pidh koke tkisha knaq pa kufij seksi :D

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting