FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 14.06.2007 14:33:49

ejona
Guest

Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

pershendetje kisha nje pyetje per psikologun jam 23 vjec pse kur kam mardhenie me te dashurin tim nuk ndjej azgje ?? ndersa aj ndjehet shum mir.

 

14.06.2007 14:33:49

AdBot
Advertisements

#2 06.07.2007 20:10:17

Mali
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2007
Posts: 4

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

Do te ndiesh edhe ti knaqesi ne nje te ardhme ,vetem se kerko nga  dashnori yt per paraloje seksuale.

Offline

 

#3 06.09.2007 09:36:33

arjani
i/e regjistruar
Registered: 06.09.2007
Posts: 6

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

hajde te une dhe ke me di kanqsi

Offline

 

#4 09.10.2007 22:46:27

edi4
Guest

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

yllo te them nje gje nese don te ndjesh kenaqesi tregoja te gjitha te dashurit tend besoj se do te knaqesh me kohen

 

#5 08.11.2007 03:46:09

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

Ejona pergjigjet i morre me larte :D
Faji eshte tek mashkulli qenuk mund te te knaq,.

Offline

 

#6 10.02.2008 21:43:55

sexeri
i/e regjistruar
From: gjilan
Registered: 09.02.2008
Posts: 48

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

nese prap nuk ndjen kenaqesi lajmromu te une, seriozisht e kam,  po tutna ske mem ndrru ma

Offline

 

#7 18.02.2008 23:15:22

berat
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2008
Posts: 7

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

EJONA..?Ndoshta nuk e ka allatin e mir prandaj nuk ndjen kenaqsi.

Offline

 

#8 23.02.2008 04:28:38

dhamrak
i/e regjistruar
From: prishtine
Registered: 19.02.2008
Posts: 59

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

"it takes two to tango"

Offline

 

#9 17.04.2008 22:41:50

UKA I SHARRIT
s.g reçica tetove
From: MAçEDONIJ
Registered: 07.03.2008
Posts: 36
Website

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

EJONA JA HUNE UKA ISHARRIKënaqësitë në çift

Shumë gra gjatë marrëdhënies seksuale përqendrohen më shumë në kënaqësinë e partnerit dhe e harrojnë kënaqësinë e tyre. Ato kërkojnë të gjejnë pikat favorite të tij. E puthin partnerin nga të gjitha anët, pa guxuar t'i thonë se "më vjen mirë kur ndjej trupin tënd afër trupit tim" ose "më vjen mirë kur më puth në qafë", e të tjera si këto. Çdo grua duhet ta dijë se asnjë burrë kur është në shtrat me të nuk mendon se kofshët e saj janë të trasha. Këtë e mendon vetëm ajo, sepse gratë kanë tendencën t'i zmadhojnë të metat e tyre trupore dhe u mbetet mendja në gjëra të vogla, që askush nga burrat nuk i vë re kur është në shtrat. Gjatë marrëdhënies seksuale gruaja duhet të jetë plot besim. Vetëm konfidenca është ajo që do ta bëjë seksin më të kënaqshëm për të dy, për gruan dhe për partnerin e saj. Fantazitë inspirojnë për jetë seksuale në lartësi të reja të paprovuara. 


T TAJAP NJE KESHIL LEXOHE ME VEMENDJE

Offline

 

#10 08.05.2008 02:31:32

gusa
i/e regjistruar
Registered: 08.05.2008
Posts: 32

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

ndashta edhe se don efhe aq e mendo per ant e kqija te ti edhe ko mund te jet ?

Offline

 

#11 10.06.2008 12:08:01

horny_freak
Guest

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

ejona wrote:

pershendetje kisha nje pyetje per psikologun jam 23 vjec pse kur kam mardhenie me te dashurin tim nuk ndjej azgje ?? ndersa aj ndjehet shum mir.

Ejona, gjithsesi ndrroje partnerin, se dicka nuk eshte ne rregull me te...Sdua ta egzagjeroj shume, ama po flas per veten, nese une nuk e shof partneren time te kenaqur dhe me buzeqeshur, atehere me mire ta vazhdoj sexin me te....

 

#12 10.06.2008 12:37:18

HardSoft
i/e regjistruar
Registered: 08.06.2008
Posts: 4

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

tung ejona,
a eshte partneri yt i pari ne qofte se jo a ke pas kenaqesi me partnerin tjeter,a ke ndje me tjetrin diqka ose ma teper?

Offline

 

#13 30.06.2008 12:49:55

rrezik
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2008
Posts: 15

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

Ejona zogu, a ta lepi zogun partneri ty, me llape e me peshtyme? at rriten rrafje e zemres? Nese jo ti dashke bo motorr se t'jan djeg bronzinat, duhet me t zmerilu pak cilindrin dhe me t vu pistona te rinj. e kam serjozisht

Offline

 

#14 03.07.2008 10:38:47

Agis_Gv
i/e regjistruar
From: GOSTIVAR-ILIRIDA-ILLYRIA
Registered: 03.07.2008
Posts: 20

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

ejona wrote:

pershendetje kisha nje pyetje per psikologun jam 23 vjec pse kur kam mardhenie me te dashurin tim nuk ndjej azgje ?? ndersa aj ndjehet shum mir.

Ejona , i dashuri yt a sjellet keq me ty ? A eshte xheloz ? Sa kohe jeni bashk! A ke pare meshkuj me te bukur para se te bieh me te!  A je e sigurt se e dashuron!

Shum pytje duhen per me ardh deri te pergjigja e duhur.
Po prap seprap mund te behet fjal vetem per stres , ose per demtim nervi !
Ky problem zgjidhet vetem ne doktor , ne qofte se e dashuron ate.

Offline

 

#15 21.07.2008 11:48:19

Femin
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 21.07.2008
Posts: 16

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

ejona wrote:

pershendetje kisha nje pyetje per psikologun jam 23 vjec pse kur kam mardhenie me te dashurin tim nuk ndjej azgje ?? ndersa aj ndjehet shum mir.

Hallo ejona.. :)

ejona nese ti nuk ndjen asgje nuk asht problemi te partneri po .. problemi asht te ti..
munden shum grunde te jen..
po shiqo para se te kish sex te jesh e pushushme pa stress.. mandej mos mendo gjithqka .. konzentrohu e rhi aty ku je .. hmm mfal se po kam pak problem ne shqip me tu pergjegj..
liroe trupin e mos i qo mendet gjithka..mandej provoe me romantik.. zb, musik.. ose merr früm ma shpejt ca 2min e tani me siguri vje.. ose tjetra mundet me qen te femrat nuk asht sexi i njojt.. ka femra qe arrijn orgasmussin jasht mbrenda apo me klitoris..

tung te pershendes;)

Offline

 

#16 21.07.2008 11:48:42

Femin
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 21.07.2008
Posts: 16

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

ejona wrote:

pershendetje kisha nje pyetje per psikologun jam 23 vjec pse kur kam mardhenie me te dashurin tim nuk ndjej azgje ?? ndersa aj ndjehet shum mir.

Hallo ejona.. :)

ejona nese ti nuk ndjen asgje nuk asht problemi te partneri po .. problemi asht te ti..
munden shum grunde te jen..
po shiqo para se te kish sex te jesh e pushushme pa stress.. mandej mos mendo gjithqka .. konzentrohu e rhi aty ku je .. hmm mfal se po kam pak problem ne shqip me tu pergjegj..
liroe trupin e mos i qo mendet gjithka..mandej provoe me romantik.. zb, musik.. ose merr früm ma shpejt ca 2min e tani me siguri vje.. ose tjetra mundet me qen te femrat nuk asht sexi i njojt.. ka femra qe arrijn orgasmussin jasht mbrenda apo me klitoris..

tung te pershendes;)

Offline

 

#17 20.08.2008 18:47:03

spullsi
i/e regjistruar
Registered: 01.06.2008
Posts: 29

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

qa kari po ja fut kot o administrator mashkulli nuk mund te knaq po ja bon qikes problemi osht ku me dit ku amo djali si ka fajit se cilit pidh si ti hin kari ajo kallet krejt sosht e thonun mos me ndje kurgjo qysh po thote ejona e nderume e mos ja fut kot si administrator qe je duhet me dit qa je ka fol

Offline

 

#18 20.08.2008 18:47:11

spullsi
i/e regjistruar
Registered: 01.06.2008
Posts: 29

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

qa kari po ja fut kot o administrator mashkulli nuk mund te knaq po ja bon qikes problemi osht ku me dit ku amo djali si ka fajit se cilit pidh si ti hin kari ajo kallet krejt sosht e thonun mos me ndje kurgjo qysh po thote ejona e nderume e mos ja fut kot si administrator qe je duhet me dit qa je ka fol

Offline

 

#19 20.08.2008 18:47:20

spullsi
i/e regjistruar
Registered: 01.06.2008
Posts: 29

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

qa kari po ja fut kot o administrator mashkulli nuk mund te knaq po ja bon qikes problemi osht ku me dit ku amo djali si ka fajit se cilit pidh si ti hin kari ajo kallet krejt sosht e thonun mos me ndje kurgjo qysh po thote ejona e nderume e mos ja fut kot si administrator qe je duhet me dit qa je ka fol

Offline

 

#20 01.09.2008 04:52:44

karmadhi-de
i/e regjistruar
Registered: 01.09.2008
Posts: 3

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

avavavavav

Offline

 

#21 02.02.2009 00:42:23

karelia
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 29

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

I thuj te dashurit   tend le ta sjel antenen ne shum kahje nashta  e gjat naj program   heheheh   se pari  dshuri yt duhet qe ta ndez pak  e pastaj te filloj loj  eshte  mendim i imi .

Offline

 

#22 24.02.2009 22:41:22

buci
Guest

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

paske hall te madh,thiri kojshija se ta shnoshin dhimtat

 

#23 31.07.2009 23:11:37

big
i/e regjistruar
Registered: 27.07.2009
Posts: 3

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

op edhe kshyr mos tu ka prish naj sigures:P

Offline

 

#24 30.08.2009 11:06:39

SexVsLove
i/e regjistruar
Registered: 29.08.2009
Posts: 22

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

Shkurt nuk ta qon pidhin qaii mashkell kerko vetem per prov naj mashkell ma te zotin edhe shikon tanii ose hajdee te un

Offline

 

#25 02.09.2009 16:37:20

snaiperi
i/e regjistruar
Registered: 31.08.2009
Posts: 8

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

ti qenke kurve moj shpirt
hap nje bordell dhe fito para te pakten.

Offline

 

#26 02.09.2009 18:48:29

S200@live
i/e regjistruar
Registered: 29.05.2009
Posts: 36

Re: Nuk ndjej kenaqesi pergjate seksit?

jo nuk eshte faji te mashkulli , por aty duhet qe ejona te koncentrohet pak ma teper me krejt"trurin"te fantazoj pak nese i dashuri i saj sja qon duhet qe ti mbyll syt dhe te kerkoj nga partneri qe te mos ngutet fort por te jet pak me i perqendruar dhe te zgjat sa me teper aktin seksual, keshtu qe do te keme kalimin e kohes me siguri qe do te kesh edhe ti kenaqesi si qdo femer tjeter .Ose provo qe gjat kohes se sex-sit qe ta stimulosh nga pak clitorisin edhe kjo mundet  shpie ty ne "cak"

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting