FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 11.02.2008 02:02:47

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

Offline

 

11.02.2008 02:02:47

AdBot
Advertisements

#2 17.02.2008 01:36:57

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

Cka mendojme? Mendojme si te knaqemi ore, cka te mendojme!

Offline

 

#3 05.07.2008 19:26:03

bubulinna
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2008
Posts: 14

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

gjat seksit mendoj se krejt bota osht e jemja knaqem shumm

Offline

 

#4 13.07.2008 05:08:07

Tetovari
i/e regjistruar
Registered: 11.07.2008
Posts: 23

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

Masi po knaqeni qaq shum bomni add edhe folim per me dal e mu knaq:

TT_004@hotmail.com bubulin e nita e tina e kaltrina e kejt qe jeni nforum se kom kar per kejt...

Offline

 

#5 14.07.2008 20:55:10

Agis_Gv
i/e regjistruar
From: GOSTIVAR-ILIRIDA-ILLYRIA
Registered: 03.07.2008
Posts: 20

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

o Shqiptar fushash , pse se largoni fjalen kar prej goje , a aq shum e keni qe ta mbani ngoj at fjal , mose keni konflikte me bindjet tua seksuale!

Offline

 

#6 04.10.2008 15:35:48

fiffy
i/e regjistruar
Registered: 04.10.2008
Posts: 18

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

gjate sexit mendoj vetem si te kenaqem dhe lutem qe ai moment te mos perfundoj kurrrë

Offline

 

#7 22.11.2008 10:27:11

ilir-te
The-Best
From: tetova
Registered: 14.11.2008
Posts: 23

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

une gjat sexit menoj qysh me e bo sexin tjeter

Offline

 

#8 24.11.2008 14:37:27

hotdita
i/e regjistruar
Registered: 24.11.2008
Posts: 27

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

perqendrohem e tera ne seks qe te mund te arrij orgazmen

Offline

 

#9 24.11.2008 15:45:30

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

paske probleme ti hotdita masi po tu dashka perqendrim i madh per orgazem

Offline

 

#10 25.11.2008 10:17:53

hotdita
i/e regjistruar
Registered: 24.11.2008
Posts: 27

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

Albert ti nuk e din se si eshte te femrat

Offline

 

#11 25.11.2008 10:28:47

malis
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 43

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

hot dita une kisha mujt me te ndihmu per deri te orgasma shum leht

Offline

 

#12 25.02.2009 18:20:54

LadyMK
i/e regjistruar
Registered: 25.02.2009
Posts: 15

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

ju djemt shqiptar nuk dini si te knaqni nje femer qe te arri deri te orgazma, se jeni te uritur per seks, edhe gjat seksit munoheni vetem te kenaqeni vetveten, e sa per femrat nuk menodni i perdorni si nje objekt seksi

Offline

 

#13 28.05.2009 12:42:25

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

UN NE SEX JAM SHUM E MIR.AT GJE BURI IM MA KA PRANU,DHE ME KA THEN QE SAHER ME PARAMENDON I QOHET.POR KA NJE MSHEFTESI PER VAJZAT E KAM FJALEN.VAJZA NE SEX CDO HER PERKUSHTOJU ME SHUM BURIT SE VETES.SE NESE AI HYP NE QELL NGA KNAQSIA DIJE SE EDHE TY DOT BEJ TE HYPISH NE QELL NGA KNAQSIA.KA NJE FJAL:per burin tend,naten beju kurv kurese diten beju anvise mir.SE NESE TI NUK E KNAQ BURIN MAXIMALISHT ATEHER SHANSAT JAN TE MEDHAJA PER ME HUMB.BURI QE MOS TA TRADHTOJ GRUAN E TIJ DUHET TE JET SHUM I KNAQUR NGA AJO.SE BURAT NDRYSHE MENDOJN KURSE GRAT E MIRA NDRYSHE.ky esht mendimi im por nese mendoni se jam gabim ate te shof se cka mendoni ju.

Offline

 

#14 09.11.2009 08:41:38

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

mendoj si me e knaq partnerin dhe veten sa me shum

Offline

 

#15 16.11.2009 12:16:05

dean
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 12

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

loressa wrote:

mendoj si me e knaq partnerin dhe veten sa me shum

si  vepron  ti  qe  te  kenaqesh  partnerin  shum?

Offline

 

#16 01.12.2009 16:10:20

arlindi>o.t.r<
i/e regjistruar
Registered: 01.12.2009
Posts: 15

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

loressa wrote:

mendoj si me e knaq partnerin dhe veten sa me shum

kur shoh bythet tua harroj me i lexu fjalet.

Offline

 

#17 01.12.2009 18:47:33

lineker
i/e regjistruar
Registered: 13.08.2009
Posts: 30

Re: Goca! C'fare mendoni gjate seksit?

Fatale je e madhe ,une jam me mendimin tend edhe pik e une se la me ike se njashtu burrat dojne qe kur te vijne punA per sex femrat duhet te perdorin gjithfare menyrash qe ta bejne mashkullin te te thojne ZEMER UNE TE DUA ne sex mashkulli nuk do qe tja dije se kush je e kush ke kene por don me qi pill e me u knaq nuk ban me ba ankesa se po bane e hangre ???<<te ka tradhtu >>n.q.se keni ndonje verejtje na tregoni,,ok pra ja kaloshi mire edhe te qihemi edhe ma mire hajt pra ishalla ju kalon nje dite me te qime.:P

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting