FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 07.08.2009 02:47:52

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

ne duemi te jemi ne sherbim te femres..dhe ju siguroj qe qdo vajz dota pelqente sexin anal po qe se ne dote dim te sillemi ta peragdism per te..sa per esht keq  apo mir..let komentoj n vetem ato qe kan pervoj ne ket..e nese skan pervu mos te shesin mend esht keq apo mir

Offline

 

07.08.2009 02:47:52

AdBot
Advertisements

#52 07.08.2009 16:14:12

BOY-HVAR
i/e regjistruar
Registered: 06.08.2009
Posts: 16

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

hahahhah  shife more shiqptart   kurr nuki jan ne gjendje te biedojn nje temm  si duhet

Offline

 

#53 07.08.2009 23:35:41

TBBA
i/e regjistruar
Registered: 07.08.2009
Posts: 7

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

Nita_GV wrote:

bubulinna wrote:

npidh osht ma mir

e ke provuar ne bythe sa lezet eshte?

Pajtohem baby,n'byth ma fort osht,knaqsi e madhe

Offline

 

#54 07.08.2009 23:37:51

TBBA
i/e regjistruar
Registered: 07.08.2009
Posts: 7

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

Nita_GV wrote:

Ne bythe eshte teper lezet provojeni... :/:P

Un e kom provu me 3-4 femna (normal qi kom pas seks) shum lezet,e pelqej shum

Offline

 

#55 08.08.2009 08:52:11

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

Nita_GV wrote:

bubulinna wrote:

npidh osht ma mir

e ke provuar ne bythe sa lezet eshte?

nita shpirt

Offline

 

#56 08.08.2009 08:52:53

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

superman29 wrote:

Nita_GV wrote:

bubulinna wrote:

npidh osht ma mir

e ke provuar ne bythe sa lezet eshte?

nita shpirt

ne byth asht ma lezet

Offline

 

#57 08.08.2009 08:53:42

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

superman29 wrote:

superman29 wrote:

Nita_GV wrote:


e ke provuar ne bythe sa lezet eshte?

nita shpirt

ne byth asht ma lezet

qka tkisha qi ty ne byth kurr nuk e kishe harruar

Offline

 

#58 08.08.2009 08:55:01

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

superman29 wrote:

Nita_GV wrote:

bubulinna wrote:

npidh osht ma mir

e ke provuar ne bythe sa lezet eshte?

nita shpirt

oj nita

Offline

 

#59 08.08.2009 08:55:35

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

superman29 wrote:

superman29 wrote:

Nita_GV wrote:


e ke provuar ne bythe sa lezet eshte?

nita shpirt

oj nita

e kam provuar nje her

Offline

 

#60 08.08.2009 08:56:43

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

Nita_GV wrote:

bubulinna wrote:

npidh osht ma mir

e ke provuar ne bythe sa lezet eshte?

nga je nita

Offline

 

#61 15.08.2009 16:27:12

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

Nita_GV wrote:

eco wrote:

o tina ti je eksperte?

Cfare eksperte e ke fjalen?

nita je bukur dhe sexy

Offline

 

#62 15.08.2009 16:28:47

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

Nita_GV wrote:

eco wrote:

o tina ti je eksperte?

Cfare eksperte e ke fjalen?

nita ke deshir me provuar me mua

Offline

 

#63 15.08.2009 16:30:02

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

superman29 wrote:

Nita_GV wrote:

eco wrote:

o tina ti je eksperte?

Cfare eksperte e ke fjalen?

nita ke deshir me provuar me mua

o shpirt

Offline

 

#64 15.08.2009 16:30:27

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

superman29 wrote:

superman29 wrote:

Nita_GV wrote:


Cfare eksperte e ke fjalen?

nita ke deshir me provuar me mua

o shpirt

a je ne linje

Offline

 

#65 15.08.2009 16:31:02

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

superman29 wrote:

superman29 wrote:

superman29 wrote:


nita ke deshir me provuar me mua

o shpirt

a je ne linje

pse nuk po ma kthen

Offline

 

#66 15.08.2009 20:59:16

pepito
Guest

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

jam nje dajl 33 vjeq kam deshir shum me i qi vajzat ne pidh dhe beth
o asht lezet ani tinen e kisha qi shum ne beth po edhe ne pidh

 

#67 26.08.2009 00:09:16

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

nese partnerja ka dèshir me u qi dhe ne byth,esht gjynah me mos me ja plotsu deshirèn

Offline

 

#68 28.08.2009 17:39:31

qlirimi
i/e regjistruar
Registered: 16.08.2009
Posts: 5

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

qika   vall  Sesy  eshte  shum  qart  a

Offline

 

#69 28.08.2009 19:43:09

n-gjk
i/e regjistruar
Registered: 21.08.2009
Posts: 4

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

ma mir en pidh sidomos te nites:P

Offline

 

#70 29.08.2009 15:35:46

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

njè femèn si nita,qe don me u qi dhe ne bythé nuk duhen me ja prish

Offline

 

#71 07.09.2009 12:17:03

extrem
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2009
Posts: 32

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

a keni provu me jav lipi biren e bothes edhe pidhin masanej me jav shti pi permasit e me ju kap per bothe me jav rreh kapak shuplaka e masnej me jav kap cicat edhe flokt me ju ngreh mir ju qartet pidhi

Offline

 

#72 07.09.2009 12:42:15

xili
Guest

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

popopopopop

 

#73 21.09.2009 13:05:31

Pornostar
i/e regjistruar
Registered: 21.09.2009
Posts: 8

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

te dyja

Offline

 

#74 22.09.2009 10:08:37

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

oj bukuroshe sexi nuk njeh kufi ndaq futja ne pidh e ndaq ne bothe  e ndaq ne goj , kryesorja te besh sex te fort e te shkrihesh ne sex  , pidhi ashte ma i miri po bane te provohen te gjitha pse jo , edhe sex oral ashte shume i fort ...........

Offline

 

#75 23.09.2009 16:31:11

DonKorleone_gv
Guest

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

oj nita loqk kur te duash ta tregoj nje qime te forte anale qe se ke provu kurre ne jete

 

#76 01.10.2009 20:42:51

Live_Boy
i/e regjistruar
Registered: 27.09.2009
Posts: 12

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

nbyth lezet eshte bile edhe per djemt

Offline

 

#77 03.10.2009 08:26:14

Dooxxi
i/e regjistruar
Registered: 03.10.2009
Posts: 11

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

2jat per mue :P

Offline

 

#78 03.10.2009 12:14:33

dini
Guest

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

valla une ma mir ne pidh i kisha qi

 

#79 03.10.2009 12:14:44

dini
Guest

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

valla une ma mir ne pidh i kisha qi

 

#80 03.10.2009 15:51:37

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

:Poj nita ne pidh esht me mire se dhe e lepijm sidomos ate tendin,por dhe ne byth nuk esht keqe me te qi ty qe je pidh klasi

Offline

 

#81 03.10.2009 18:30:15

drini
i/e regjistruar
Registered: 03.10.2009
Posts: 4

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

oj tina a kishum mujt me ba sex me ty se ishe e fort per sex sipas fotos

Offline

 

#82 03.10.2009 18:37:25

drini
i/e regjistruar
Registered: 03.10.2009
Posts: 4

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

:D

Offline

 

#83 03.11.2009 08:50:49

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

Meshkujt kan qef me shum ne byth ,kurse ne femrat me shum ne pidh  uhh

Offline

 

#84 24.12.2009 00:45:04

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

ne pidh

Offline

 

#85 02.01.2010 13:04:14

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

Akullorja wrote:

ne pidh

Te pelqen ne pidh a? Tjeter ku te pelqen?

Offline

 

#86 03.01.2010 20:44:20

ARTI
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 03.01.2010
Posts: 26
Website

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

un mendoj se ne pidh asht kenaqesi e madhe   por edhe ne byth veq ne byth duhet pas kujdes se asht teper ngusht      hahha

Offline

 

#87 04.01.2010 12:15:25

leo_pr
Guest

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

kur ishin ba nja 15 minuta sex, atëher kisha fillu me ja ndrru kaniher lagjen hahahaa......se ateher kish dasht edhe femra, masnej edhe me dasht me ja hek , nuk te len :)........
le ta provojn ato femra qe nuk jan qi ne byth asniher.Po kjo shkon vetem per femrat qe e kan bothen e mir a ?, perndryshe skisha mujt me qi ne both femren qe e ka prapanicen e keqe .....
sex te mire per femrat me prapanic te mir......

 

#88 04.01.2010 12:17:20

leo_pr
Guest

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

akullore provoje njiher, asigjë nuk bëhet......vetëm mos shko në extrem.....se munesh me pas probleme masnej hahaha

 

#89 04.01.2010 14:17:35

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

tung si jeni ajeni mir bukuroshja seksitelutem lajmrohu ne ket adres gjentellmeni@hotmail.de

Offline

 

#90 04.01.2010 14:19:03

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

tung loresa ajeni mir si po kaloni
po both e mira  i paske  ta kisha karin    edhe ne ato both  te mira te lutem lajmrohu ne ket adres gjentellmeni@hotmail.de

Offline

 

#91 04.01.2010 14:19:58

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

tung loresa ajeni mir si po kaloni
po both e mira  i paske  ta kisha karin    edhe ne ato both  te mira te lutem lajmrohu ne ket adres gjentellmeni@hotmail.de

Offline

 

#92 04.01.2010 14:21:46

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

tung sexy tina  si jeni ajeni mir si po kaloni te lutem lajmrohu ne ket adres  gjentellmeni@hotmail.de

Offline

 

#93 04.01.2010 14:24:15

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

oj sexy  tina  jeke at bllok te lutem edhe nuk po te kuptoj pse eke  ba bllok

Offline

 

#94 04.02.2010 19:02:11

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

un mendoji se femrat kan deshir me u qi bith ,por nuk e pranojin

Offline

 

#95 04.02.2010 19:03:00

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

un mendoji se femrat kan deshir me u qi bith ,por nuk e pranojin

Offline

 

#96 05.02.2010 00:07:31

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

ne pidh eshte mir ama ne byth eshte ma lezet se ma ngusht eheheh

Offline

 

#97 06.02.2010 23:34:39

S200@live
i/e regjistruar
Registered: 29.05.2009
Posts: 36

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

une mendoj qe mvaret nga pervoja e mashkullit se edhe ne byth me i qi femnat eshte lezet edhe per femna  por duhet ne beth  me qi ne fillim ngadale se betha  mundet me  pas dhimbje

Offline

 

#98 26.02.2010 08:28:40

edona
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2010
Posts: 28

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

ne pidh shkrihesh krejt,

Offline

 

#99 26.02.2010 08:44:30

Fitimoos
hi all!!
From: MA CHELSEA U.S.A
Registered: 23.11.2009
Posts: 100
Website

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

edona wrote:

ne pidh shkrihesh krejt,

Ta kisha qi vallai une ty me pidh e  me krejtt  :D  Ta kisha Shkrii  :P

Offline

 

#100 26.02.2010 10:20:11

edona
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2010
Posts: 28

Re: FEMRA, ku doni më shumë të qiheni: në pidh apo në bythë?

ne pidh eshte ma lezet,

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting