FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.02.2008 14:15:13

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

Forumi Erotik Shqiptar KOSOVARJA eshte nje faqe/forum mjaft i frekuentuar. Ju si keni mesuar per te: Jua ka sugjeruar ndonje i njohur? Kerkim ne internet per faqe shqip? Apo ndonje menyre tjeter?

Na shkruani!

Offline

 

12.02.2008 14:15:13

AdBot
Advertisements

#2 13.02.2008 16:02:15

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

Isha duke kerkuar dicka ne google dhe rastesisht e gjeta ka kohe qe e kam gjetur por nuk kam mundur te  jem aktiv ne kete forum per arsye qe isha i zene shume me forume te tjera megjithse dhe tash jam i zene por po kam kohe qe te frekuentoj edhe kete forum kualiteti i dobet por megjithate i mire

Offline

 

#3 24.02.2008 11:58:54

Eri-Key
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2008
Posts: 27

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

Mua ma sygjeroi Manato se e kam edhe koleg pune po me pelqen fakti qe mund te flitet paster per Erotiken ne pergjithesi hallall stafi

Offline

 

#4 24.02.2008 12:03:26

Baçori
me ha karin?????
From: Hoter REX Paris
Registered: 07.11.2007
Posts: 46
Website

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

Neper motorre kerkimi, duke kerku tregime erotike

Offline

 

#5 25.02.2008 22:33:01

K@r_MAdhi
i/e regjistruar
From: Vlorë
Registered: 03.01.2008
Posts: 41
Website

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

Kete forum e kam gjetur rastesisht duke kerkuar dicka personale ne google dhe mu hape si webfaqe thashe prit ta hape njhere dhe per shume kohe e kam frekuentuar si user i pa rregjistruar dhe nje dite kur skisha se cte beja u rregjistrova dhe qe atere kur kam kohe te lire ose kur jam ne zyre dhe skam cbeje frekuentoje kete forum sepse me pelqene qe te japim te gjithe sebashku nje koentribut te mjaftueshem per popullsine shqiptare kudo qe ndodhet rreth seksualitetit.

Offline

 

#6 29.02.2008 09:41:18

Bole_Madhi
Jam Cun Qe Qi Fort :D
From: Vetem Duke Bo Seks Gjith Diten
Registered: 27.02.2008
Posts: 9
Website

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

Kurse Mua Me Sygjeroi Ky Ktu K@r_MAdhi.
Po Me Pelqeka Si Forum :)

Offline

 

#7 25.10.2008 03:06:14

best-of
i/e regjistruar
From: Zürich - Switzerland
Registered: 25.10.2008
Posts: 29
Website

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

ooonjerz  guuuuuuuuglllllllaaaa si CIA pot xhen shka mos heheheheh dihet  tu lip qera sene do revista konkretisht  revisten kosovarja e ma citi faqen e forumit

Offline

 

#8 21.11.2008 21:02:51

dj_culi
Guest

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

tung te gjitheve ju pershendes shum e kalofshi mir

 

#9 05.12.2008 09:07:48

Karrota
i/e regjistruar
Registered: 14.02.2008
Posts: 13

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

kete forum e kom gjetur rastesisht ka shum Marrezira qe nuk i perkasin Kombit ton mirpo tash kan ndryshur koha dhe nje qe po me brengos me se tepermi eshte kur keni hap forum pse nuk shkruan shqip te dim se ku te ja fillojm e qka te kerkojm shum i komplikuar

me rrespekt malsori (karrota )


sa ju dua oj qika

Offline

 

#10 12.12.2008 00:18:49

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

ket forum e kom qet rasisht duke kerkuar  faqe per  shqiptare per me skarku kage te  re apo albume   edhe rasisht hasa ne ket faqe mu duk pak interesante per arsye  se  tek vajzat shqiptare nuk ke pas rast  mi pa  haptas duke fol per seks por vetum nja nuk e kuptoj pse vajzat i shenoj msn edhe nuk lajmrohen kurr ne msn

Offline

 

#11 11.01.2009 18:39:44

Mburoja
i/e regjistruar
Registered: 11.11.2008
Posts: 25

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

E gjeta vete, se jam si CIA.

Offline

 

#12 20.01.2009 01:31:13

timmy
i/e regjistruar
Registered: 08.01.2009
Posts: 4

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

valla u lyp de google diqka veq kur um dul

Offline

 

#13 03.03.2009 21:39:22

femagnet
i/e regjistruar
Registered: 03.03.2009
Posts: 3

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

forum i mir..urime per themeluesit.sa i perket qysh e kom gjet ...pahri krejt

Offline

 

#14 15.04.2009 22:27:07

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

une po kerkoja dicka ne google
dhe gjeta forumin
ju pergezoj per punen e bere
duke lexu disa tema shoh qe dhe atmosfera ne forum eshte super
respekte te gjitheve

Offline

 

#15 10.06.2009 11:05:43

mister_X
Guest

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

E gjeta rastesishte duke kerkuar ne internet forume shqiptare. Ajo qe mund te them eshte se ky forum eshte nje menyre e mire per tu shprehur lirshem ne ndryshim nga termat e perditshem qe mund te perdorimneper ambjentet e punes, shkolles, familjes apo shoqerit qe na rrethojne dhe ku te gjithe mund te shprehin lirshem fantazit e tyre seksuale duke perfituar nga idet e gjithsecilit dhe eksperjencat e ndryshme te njeri-tjetrit per te patur ne kete menyre nje jete seksuale me te lumtur me partneret e tyre. Hallall te gjitheve ua rasca karin. Hahahaha................

 

#16 10.06.2009 11:06:30

mister_X
Guest

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

E gjeta rastesishte duke kerkuar ne internet forume shqiptare. Ajo qe mund te them eshte se ky forum eshte nje menyre e mire per tu shprehur lirshem ne ndryshim nga termat e perditshem qe mund te perdorimneper ambjentet e punes, shkolles, familjes apo shoqerit qe na rrethojne dhe ku te gjithe mund te shprehin lirshem fantazit e tyre seksuale duke perfituar nga idet e gjithsecilit dhe eksperjencat e ndryshme te njeri-tjetrit per te patur ne kete menyre nje jete seksuale me te lumtur me partneret e tyre.

 

#17 13.06.2009 05:49:27

S200@live
i/e regjistruar
Registered: 29.05.2009
Posts: 36

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

Duke lypur revisten "kosovarja" ,po mendoj ne google.de

Offline

 

#18 07.07.2009 07:24:27

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

tu lyp micky mausin :P

Offline

 

#19 09.07.2009 10:45:31

qaza
i/e regjistruar
Registered: 09.07.2009
Posts: 6

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

poj rastsisht nga dashurija

Offline

 

#20 09.07.2009 10:46:19

qaza
i/e regjistruar
Registered: 09.07.2009
Posts: 6

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

:lol:poj rastsisht nga dashurija

Offline

 

#21 09.07.2009 10:48:12

qaza
i/e regjistruar
Registered: 09.07.2009
Posts: 6

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

ky esht mjaft nje forum iqelluar unjoftova rastsisht dhe ju uroj pun te mbar

Offline

 

#22 17.09.2009 16:29:53

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

E gjeta edhe une vet se edhe une jam si CIA !!!! si  MBUROJA

Offline

 

#23 11.10.2009 21:58:21

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

Edit the post and submit changes

Last edited by hidraulik (15.10.2009 22:46:26)

Offline

 

#24 11.12.2009 23:45:28

drrilonn
i/e regjistruar
Registered: 29.11.2009
Posts: 58

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

valla njoftom me najkon se kerkon spe njo

Offline

 

#25 07.03.2010 06:00:45

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

aksidentalisht  duke kerkua porno hahaha

Offline

 

#26 09.04.2010 15:39:40

Kari-Zotni
i/e regjistruar
Registered: 08.04.2010
Posts: 27

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

kosovarja ekziston bre qysh ne kohen e jugosllavis   edhe nuk e die sa besoni po kjo  reviest ka shkrue edhe ne ate per sex per femrat e kosoves te cilat kan pas sex ne ate koh  sie dhe intervista te ndryshme me vajzat nga kosova maqedonoja dhe viset te tjera te ish jugosllavis po gjithashtu per bashkatdhetaret ne perendim kuptohet se gjithmon ka qen ne bised problemet me femrat dhe mashkujt shqipetar dhe sjelljet e tyre bile me kujtohet shum mir nje intervist kur aty shkrun citat  kur burri ja qon grues nje te huaj ne banes per me ja qie gruen kur aj ter kohen ka shikju kurse gruja ka qen ne ate moment shum e humber pa e dit se cka po ndodh

Offline

 

#27 17.04.2010 19:21:20

BossiIKosoves
i/e regjistruar
From: Swiss
Registered: 13.04.2010
Posts: 44

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

isha tu kerku foruma shqiptar ne google dhe e gjeta kete! :D

Offline

 

#28 24.04.2010 22:06:09

dardani...
i/e regjistruar
Registered: 10.01.2010
Posts: 6

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

duke kerkuar per revisten Kosovarja ne Google

Offline

 

#29 25.04.2010 14:22:21

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

duke  kerkur  te   lexoj   qiqka   nga   revistja   kosovarja   has   ne   forum   dhe   u   regjistrova...

Offline

 

#30 18.08.2010 14:33:23

bici
Guest

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

Karrota wrote:

kete forum e kom gjetur rastesisht ka shum Marrezira qe nuk i perkasin Kombit ton mirpo tash kan ndryshur koha dhe nje qe po me brengos me se tepermi eshte kur keni hap forum pse nuk shkruan shqip te dim se ku te ja fillojm e qka te kerkojm shum i komplikuar

me rrespekt malsori (karrota )

 

#31 18.08.2010 20:13:22

Nemo
i/e regjistruar
Registered: 11.08.2010
Posts: 15

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

duke kerkuar porn shqip rastisa te ky forum erotik :D

Offline

 

#32 21.08.2010 15:59:16

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

sa e adhurojn  femrat karin e pa rruar apo te pa rruar

Offline

 

#33 29.02.2012 02:39:50

karmadhi
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2012
Posts: 13

Re: Si u njohët me forumin erotik shqiptar 'KOSOVARJA'?

UNE PER VETE KESH TU KERKUAR DISA SENDE PER NJE MYSHTERI DHE RASTESISHT PARA 1 MUAJI HASA NE KETE FORUM NJE HER E HAPA ME PELQEJ VETEM PAMJA SIQ ISHTE MANDEJ E BERA FAVORITS QE KUR TKAM KOHE TE HY DHE TASHME PATA KOHE DHE HYRA DHE PO ME PELQEN SHUM VETEM PERPARA  ATYRE QE KAN THEMELUAR KET FORM SHUM TE QELLUAR

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting