FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 17.02.2008 10:36:37

prprboy
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2008
Posts: 30

Cili është pidhi më i mirë në forum?

deshta me qit qet topic edhe pse noshta bohet naj luft nmes qikave ktu po ska dert :D>
kush mendni ju qe eshte pidhi (antarja) me e mir ne forum?

Offline

 

17.02.2008 10:36:37

AdBot
Advertisements

#2 17.02.2008 10:37:35

prprboy
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2008
Posts: 30

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

http://www.punbb-hosting.com/forums/kosovarjaa/img/avatars/kosovarjaa$219.jpg
per mu eshte TINA numer 1  :D

Offline

 

#3 17.02.2008 12:04:44

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

FLM PRISHTINA BOY

Offline

 

#4 18.02.2008 13:02:33

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

numeri 1 eshte TINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA dhe ska me ne ket forum ma te mir

Offline

 

#5 18.02.2008 13:25:07

TheGame
i/e regjistruar
Registered: 08.11.2007
Posts: 27

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

tina ja lpifsha pidhin nr.1 tinaaaaaaaaaaaaaaa

Offline

 

#6 19.02.2008 03:44:26

dhamrak
i/e regjistruar
From: prishtine
Registered: 19.02.2008
Posts: 59

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

1 tina
2 tina
3
4
5
6
7
8
9
10 dikush tjeter

Offline

 

#7 19.02.2008 14:08:17

nani
i/e regjistruar
Registered: 19.02.2008
Posts: 3

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

tina pidh sum shum i lezeteshum ja kisha lpi shum a ter diten prej pidhi sja kisha hjek guhen

Offline

 

#8 20.02.2008 00:52:29

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Po do te ishte konkurimi me i madh do votoja por jo per dy veta!

Offline

 

#9 02.03.2008 04:28:23

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

urime tina

Offline

 

#10 03.03.2008 16:38:11

Hamshori
i/e regjistruar
Registered: 03.03.2008
Posts: 7

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

pidhi me i mir esht nita qe ja futca karrin ne goj e ku te doj :)

Offline

 

#11 04.03.2008 09:01:59

Baçori
me ha karin?????
From: Hoter REX Paris
Registered: 07.11.2007
Posts: 46
Website

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Pse ka picka ne kete forum?:(

Offline

 

#12 07.03.2008 13:50:51

Joni
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 34

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

tina shum e fort

Offline

 

#13 07.03.2008 13:51:32

Joni
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 34

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

tina shum e fort

Offline

 

#14 07.03.2008 14:16:37

drenart
ek
From: Gjilan
Registered: 07.03.2008
Posts: 7

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

nita valla skam fjal me pershkru se qfar pidhi eshte veq zoti qe e ka kriju, nuk po guxoj me imagjinu asgje mbi te.

Offline

 

#15 07.03.2008 14:17:19

drenart
ek
From: Gjilan
Registered: 07.03.2008
Posts: 7

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

nita valla skam fjal me pershkru se qfar pidhi eshte veq zoti qe e ka kriju, nuk po guxoj me imagjinu asgje mbi te.

Offline

 

#16 07.03.2008 23:47:32

guha ne pidh
Guest

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

tina pidhi ma i forti me guh ta kisha elpi ne tok ste kisha la me prek

 

#17 08.03.2008 01:23:53

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

nita

Offline

 

#18 10.03.2008 03:18:32

kari trash
i/e regjistruar
Registered: 10.03.2008
Posts: 11

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

tina esht pidhi me i mir ja kisha mbajt pidhucin vetem ne goj bre wooooooow

Offline

 

#19 16.04.2008 05:16:48

pflame
V.I.P. Member
Registered: 20.03.2008
Posts: 53

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

edhe Tina edhe Nita jan pidha tfort...ti kapish dyjat edhe ti rrehish Kar Goje se e meritojn...

Offline

 

#20 16.04.2008 16:41:00

Yleb
i/e regjistruar
Registered: 14.04.2008
Posts: 14

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

nita(Y)

Offline

 

#21 18.04.2008 00:24:48

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

pidhi ma i mir esht nita apo tina
esht i njejti person me dy emra
dhe 4 shkronja te njejta
A:I:N:T:
konbinoni si te doni

Offline

 

#22 08.05.2008 04:29:47

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Shum kallaballek, spo di per cillen me than ma e mira...Heu kuku mo zo ma keq, ju keni gjujt Tines e Nites si qent mas kudres :D veqse runu se mos po ju dalin me llabuda ndor hahahha

Offline

 

#23 10.05.2008 16:34:01

illuzion
i/e regjistruar
Registered: 10.05.2008
Posts: 15

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

vallai te beni nje konkurs per femrat dhe meshkujt zgjedhin me te miren.
kshu ta bejn dhe meshkujt dhe pastaj te na zgjedhin ato ne me te mirin??
haha
bye

Offline

 

#24 30.05.2008 11:59:06

altin
i/e regjistruar
Registered: 23.05.2008
Posts: 20

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

per  mu esht nita ksaj sja kisha hjek kur edhe kur mu kish ul pastaj vjen tina sja kisha hjek 12 or hiq  e tjerat ma pak koh jav kisha lan

Offline

 

#25 02.06.2008 22:37:22

sportisti_xxx
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2008
Posts: 6

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

nitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Offline

 

#26 02.06.2008 23:18:35

spullsi
i/e regjistruar
Registered: 01.06.2008
Posts: 29

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

pa dyshim qe osht nita gv qe zdi a besoni po isha kon ngjendje me ja lpi ateo cica tlezetqme per 5 ore masnej edhe pidhin qe garant e ga tlengshem per 5 ore tjera masnej vjen specialiteti kari jem stermadh pidh nites kaq kisha hehe:P

Offline

 

#27 01.08.2008 21:53:15

lol
i/e regjistruar
From: system32
Registered: 01.08.2008
Posts: 12
Website

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

pffff o njerz qka u pelqen tina ore ojjj nuk shihni qfar hunde ka pinok veq shihnje me kujdes

Offline

 

#28 11.08.2008 14:05:04

dardi77
i/e regjistruar
Registered: 11.07.2008
Posts: 14

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Une mendoj qe TINA eshte pidhi me i mire ne kete forum.
Deshira ime eshte qe ta poston ajo nje foto te pidhit te saj.

Offline

 

#29 22.11.2008 02:47:01

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

s di edhe tina edhe gostivarja me duken pidha te shijshem megjithese provu nuk i kam per fat te keq te te dyja paleve...gjithsesi secila femer e ka veqantine dhe embelsine e vet...kaloni bukur goca jeni llokum pidha

Offline

 

#30 16.12.2008 01:26:47

koki_GL
i/e regjistruar
Registered: 11.12.2008
Posts: 9

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Ej kshyrne pak edhe Marigonen se shum piqk e fort ish per mu osht Marigona he cicat ja hanksha

Offline

 

#31 16.12.2008 03:00:29

geti_7
i/e regjistruar
From: kuamanov macedonia
Registered: 16.12.2008
Posts: 12

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

nukum te ndaj tine edhe niten se dyjat jan sexy dhe shum cica  te mira kan  ok deshiroj suksese  dyhave ok kissss


tung ju pershndes vajza te bukura nese oni te bisedojm msn time e kom eja loqk ju dua

Offline

 

#32 17.12.2008 02:49:37

geti_7
i/e regjistruar
From: kuamanov macedonia
Registered: 16.12.2008
Posts: 12

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

KUPTOHET NITA EDHE TINA KTA JAN MA TE FORTAT NE CHAT EDHE MA SEKSI  JAV LIPIFSHA TE DYJAV PIDHIN EHDE I QIFSHA DYJAT PERNIHER


tung ju pershndes vajza te bukura nese oni te bisedojm msn time e kom eja loqk ju dua

Offline

 

#33 01.01.2009 19:13:03

kokakoll
i/e regjistruar
Registered: 31.12.2008
Posts: 13

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

po aj normal qe tina se ska tjera

Offline

 

#34 18.03.2009 15:43:01

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

per mu numer osht  nita  po ashtu edhe tina osht e fort

Offline

 

#35 20.05.2009 14:48:48

tigri1
Guest

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

nese ka naj pidh qe ngin karin tem lajmrohuni sex.boy.s@hotmail.com

 

#36 21.05.2009 08:48:48

Arta
V.I.P. Member
Registered: 14.05.2009
Posts: 99

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

koki_GL wrote:

Ej kshyrne pak edhe Marigonen se shum piqk e fort ish per mu osht Marigona he cicat ja hanksha

a ka foto kjo marigona

Offline

 

#37 21.05.2009 23:20:11

Drenii
i/e regjistruar
Registered: 12.05.2009
Posts: 11

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Pidhi ma i mir edhe ma aktraktiv osht Arta.
Arta qajo me pidh e zjarta ,
qe don kar si lis ,
me sperm qe behet pis ,
art oj dallendyshe
qysh me ta lyp ndryshe
mos rri tash si gjyshe.
Art oj lahut
Un Tqij Me Kushtetut .
Art oj sapun un tqij me kanun.

qikjo arta o pidhi ma i mir sipas meje so e ma e mira e pidhi i nites u ba VETERAN ( i luftes )huahua

Offline

 

#38 25.05.2009 22:13:48

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

une them ARTA

Offline

 

#39 08.06.2009 17:18:52

FuckMaster
i/e regjistruar
Registered: 08.06.2009
Posts: 7

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Tinen e Kisha Hanger Me Dhom Bre....! Ta Hanksha Pidhin.

Offline

 

#40 11.06.2009 06:47:48

prprboy
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2008
Posts: 30

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

:D tines ja kisha puthur faqet

Offline

 

#41 17.06.2009 09:31:44

elmatamor
i/e regjistruar
Registered: 17.06.2009
Posts: 34

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

marigona eshte krye pithe............

Offline

 

#42 19.06.2009 22:49:36

sex_gjilangjia
Guest

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

tina edhte pidhi numere 1 ne furume

 

#43 23.06.2009 05:03:19

albiana
i/e regjistruar
Registered: 23.06.2009
Posts: 6

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

une mendoj se tina se ja kam pare :):D:lol::lol:

Offline

 

#44 05.07.2009 22:32:26

jaguari
i/e regjistruar
Registered: 04.07.2009
Posts: 7

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Cili eshte pidhi me i mir ne FORUM :D
-------------------------------------------------------

slutty_ivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Pidhi ma i mir

Offline

 

#45 07.07.2009 07:27:17

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

qikjo sexy tina (K)(L)

Offline

 

#46 09.07.2009 21:31:07

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

tash na jane ba da pidha te mire ne forum

Offline

 

#47 10.07.2009 09:08:20

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

jaguari wrote:

Cili eshte pidhi me i mir ne FORUM :D
-------------------------------------------------------

slutty_ivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Pidhi ma i mir

flm jaguar shume i sjellshem

Offline

 

#48 10.07.2009 11:19:11

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

edhe iva osht teper hot kjo osht e ashper ne shtrat (K)

Offline

 

#49 24.07.2009 11:23:07

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

nuk di per kend te them nihere
se jam antare e re tani

Offline

 

#50 25.07.2009 12:16:51

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

iva ma forta edhe alma e kjo nita , sdi qa osht administratore ktu kur asnjona nuk osht foto e vet qite ni foto te re nese ki,e mos e rrej forumin se je administratore marre per ty, qite ni foto ,

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting