FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 28.07.2009 18:50:03

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Kane ardhe do qika te reja besoj se edhe ato jane goxha pidha

Offline

 

28.07.2009 18:50:03

AdBot
Advertisements

#52 28.07.2009 23:15:05

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

bukuroshja seksi wrote:

nuk di per kend te them nihere
se jam antare e re tani

Nese je kjo qe je ne avatar/foto edhe ti je goxha pidh... ama me SEXY TINEN nuk ja qet se ajo eshte hot very hot

SEXY TINAAAAAAAAAAAAAAAAA JA SI DUKET

http://img145.imageshack.us/img145/9264/tinacn8.jpg

Offline

 

#53 29.07.2009 18:01:01

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

iva eshte super seks
po dhe bukuroshja me duket shume hot

Offline

 

#54 01.08.2009 11:28:12

sweetlover
i/e regjistruar
Registered: 30.07.2009
Posts: 5

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

te gjitha jane kryepidha por sluty iva jua merr ne kthese te gjithave ,me vjen keq vajza por vetem ajo ka treguar me shume se te gjitha nga trupin e saj shume sexy,nuk do nguroja dhe me kenaqesi do e beja te kisha nje eksperience seksuale me te,mendoj se do ishte teper interesante per faktin se dhe mua me pelqen shume qe te eksploroj gjera te reja ne seks dhe jo te ngelem ne menyren tradicionale...........te lumte iva,je vertet per tu admiruar!:)

Offline

 

#55 02.08.2009 10:24:30

SimpatiCo
i/e regjistruar
Registered: 02.08.2009
Posts: 3

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

bukuroshja seksi;)

Offline

 

#56 02.08.2009 14:12:08

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

SimpatiCo wrote:

bukuroshja seksi;)

Flm per mendimin tend...shpresoj te jem

Offline

 

#57 04.08.2009 08:08:39

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

pidhi ma i miri eshte nita tina arta

Offline

 

#58 07.08.2009 01:27:44

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

te gjitah jan te mira..mua me pelqen personalisht slutty_iva ..po mendoj s e me e mira dote kishte me qen qajo qe ta jep pidhin..pidhi mir esht ajo qe ta jep

Offline

 

#59 07.08.2009 16:17:19

BOY-HVAR
i/e regjistruar
Registered: 06.08.2009
Posts: 16

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

hahahhaahahah tina  mundet me kon  femra me e bukur  se per pidh  smundet me u kan  pidhi  pidh  njajt  dalloni pakez temat  cunaaa

Offline

 

#60 07.08.2009 20:01:19

columbia
i/e regjistruar
Registered: 05.08.2009
Posts: 6

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Pershendetje nga tirana.dua tju bej nje pyetje te gjithave femrave forumiste..kur ishit te virgjera,cfar ju shtyu te kryeni nje marrdhenje seksuale.

Offline

 

#61 07.08.2009 20:10:39

columbia
i/e regjistruar
Registered: 05.08.2009
Posts: 6

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Mirmbrema.me te then te drejten.goxha pidh je,ate gjoks ma paske tope tope.puc.columbia.tirons

Offline

 

#62 08.08.2009 13:33:03

andueni
i/e regjistruar
Registered: 17.02.2009
Posts: 30

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

tina bre bet pidh usht tung tina

Offline

 

#63 21.08.2009 20:45:46

n-gjk
i/e regjistruar
Registered: 21.08.2009
Posts: 4

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

NITAAAAAA...

Offline

 

#64 21.08.2009 22:02:55

rrebel
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 46

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

ivana pidh pa asni defek normal nr.1 e taj vin tjerat

Offline

 

#65 22.08.2009 09:53:17

blendi
i/e regjistruar
Registered: 23.07.2009
Posts: 11

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

tina bre ska pid me te mir

Offline

 

#66 22.08.2009 09:54:05

blendi
i/e regjistruar
Registered: 23.07.2009
Posts: 11

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

e ka pidhin me ja lipi valla jo me ja shti

Offline

 

#67 26.08.2009 16:15:43

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

TE PAKTEN TRE JENE PIDHA KLASI,DUKE E FILLUAR NGA NITA,TINA ,IVA QE NUK NGOPESH DUKE JA LEPIR PIDHIN DHE DUKE JA FUTUR KARIN,POR DHE ÇIKAT E TJERA NUK MBESIN PAS SI PIDHA

Offline

 

#68 18.12.2009 13:28:58

extrem
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2009
Posts: 32

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

kejt mashkuj jon

Offline

 

#69 22.12.2009 11:31:13

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

jakobin-X wrote:

TPOR DHE ÇIKAT E TJERA NUK MBESIN PAS SI PIDHA

mire qe e dike

Offline

 

#70 03.01.2010 01:53:50

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Sexy TINA nga Suedia.

Offline

 

#71 03.01.2010 14:22:06

letterman
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2009
Posts: 107

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

TINA...te hengsha pidhin degjove

Offline

 

#72 03.01.2010 21:36:00

drrilonn
i/e regjistruar
Registered: 29.11.2009
Posts: 58

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

akullorja osht ma e forta

Offline

 

#73 03.01.2010 21:37:41

drrilonn
i/e regjistruar
Registered: 29.11.2009
Posts: 58

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

e kisha lpi si akullore

Offline

 

#74 04.01.2010 21:09:21

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

drrilonn wrote:

akullorja osht ma e forta

Uroj te jem pidhi me i mire ketu ;)

Offline

 

#75 09.01.2010 20:59:44

miki800
i/e regjistruar
Registered: 06.01.2010
Posts: 10

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

valla Tina bet,veq mu po ma qon ma shume administratorja.pershendetje

Offline

 

#76 10.01.2010 17:39:30

Florent
Kaltrrinaaaa
From: Gjilan
Registered: 06.01.2010
Posts: 32
Website

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

tina dhe nitta padyshim :)

Offline

 

#77 12.01.2010 00:17:45

anila
i/e regjistruar
Registered: 05.01.2010
Posts: 40

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Mendoj qe me e mira jam vete..........Anila dhe vetem Anila

Offline

 

#78 12.01.2010 11:49:56

Florent
Kaltrrinaaaa
From: Gjilan
Registered: 06.01.2010
Posts: 32
Website

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

ohh, Anila e para je :P ,

Offline

 

#79 12.01.2010 23:07:40

Casanova_djal
i/e regjistruar
From: Zürich Geilste Ort
Registered: 12.01.2010
Posts: 32

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Spo di qka me thon se fotos spo jan te verteta ktu

Offline

 

#80 13.01.2010 00:35:00

luki-peje
i/e regjistruar
Registered: 08.01.2010
Posts: 36

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

anila dhe ska tjeter kjo eshte femra me e bukur e forumit ju pershendes

Offline

 

#81 13.02.2010 13:27:55

nicegirl
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 102

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

kjo Nita dhe Tina qeken ma kurvat jo pidhat ma te mireeeeeeee

Offline

 

#82 18.03.2010 15:20:49

artina
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2010
Posts: 132

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

pershendetje prprboy mos harroo se edhe une jam tina:P:P

Offline

 

#83 18.03.2010 15:25:35

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

v   e   r   a  ma e mira ësht origjinal femer jo mashkull si tina e nita

Offline

 

#84 19.03.2010 21:08:50

artina
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2010
Posts: 132

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

:/:/

Offline

 

#85 27.03.2010 22:04:54

karaleshi
i/e regjistruar
Registered: 27.03.2010
Posts: 5

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

TINA e kisha qi 24h  hiq pa u nal ma dogystyle kur ti kisha hii :lol:

Offline

 

#86 11.04.2010 07:12:01

qisi mir
i/e regjistruar
Registered: 10.04.2010
Posts: 4

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

:Pbukuroshja tekje ni pidh shum i mir cicat  ti hankshaaaa:P:rolleyes:[googlevid][/googlevid]

Offline

 

#87 11.04.2010 18:55:12

pejonka039
i/e regjistruar
Registered: 09.04.2010
Posts: 19

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

unu pa dyshim:D

Offline

 

#88 11.04.2010 20:02:41

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Edona . Artina . Vera etj etj

Offline

 

#89 15.04.2010 06:09:14

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

FUck off :) mos u ngut se ka edhe femra

Offline

 

#90 06.05.2010 12:42:12

raif kashtanjeva
i/e regjistruar
Registered: 06.05.2010
Posts: 4

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

pa e parë mirë pdhin nuk mund ët flitet asgjë, ka me lesh e ka pa lesh, ka pidh të vogël e pish të gjërë...dueht vetëm ta provosh e pastaj ët flasësh...

Offline

 

#91 07.05.2010 14:21:53

artina
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2010
Posts: 132

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

moss u gutnii djema se ka plot pidha per ton ju
sosht veq nita edhe tina  pidh ka plot tjerra ju keni tek veq atyjne dyjave keni me jau shkyy pidhin :D :D
kqyrrni se keni plot mos i meni mas pidhat tjerr :P   :P   kissssssssss tonveee

Offline

 

#92 07.05.2010 16:54:27

sua
Guest

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

hi

 

#93 07.05.2010 20:42:14

artina
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2010
Posts: 132

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

thnx fuck off kissss edhe ty

Offline

 

#94 08.05.2010 00:05:19

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

asnjona sbon krejt te lodhta jom , ani mo kjo tina pfffffffffffffffff cullak mem dal sma qon karin

Offline

 

#95 26.12.2011 09:03:20

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

albiana wrote:

une mendoj se tina se ja kam pare :):D:lol::lol:

Kend ja ke par Tines Albiana????

Offline

 

#96 08.02.2012 19:31:35

XXX
i/e regjistruar
From: italia
Registered: 23.05.2010
Posts: 12

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Pidhi me klassssss eshte nicegirl.....muahhhhhhhh shpirtiiiiiiiiiiiiii.....:)

Offline

 

#97 12.02.2012 02:38:58

Bole Katrori
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2012
Posts: 6

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

aa ska pidh tkeq ktu

Offline

 

#98 12.02.2012 02:39:41

Bole Katrori
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2012
Posts: 6

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Pidhi qe o pidh qihet e sdin mu ngi. (Naim Frasheri)

Last edited by Bole Katrori (12.02.2012 02:39:56)

Offline

 

#99 20.02.2012 13:16:40

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

Unë e bej nxehte ... :P

Offline

 

#100 06.03.2012 07:50:33

ximiximi
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2010
Posts: 22

Re: Cili është pidhi më i mirë në forum?

me keqardhje e tham, po nforrum nuk ka pidha....krejt karuca jan....shkrujn nermjeveti e knaqen :P

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting