FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 18.02.2008 15:45:40

prprboy
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2008
Posts: 30

Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ku keni qef na mashkujt me ju derdh?
ne goj - MOUTHSHOT
ne cica - TITISHOT
NE B*TH - ASSSHOT
NE PIDH - PUSSYSHOT

dhe a keni bere ndonjeher TITI WANK - ose ne shqip me perkthy mi mshu karit te najkujt me cica :P?

Offline

 

18.02.2008 15:45:40

AdBot
Advertisements

#2 22.02.2008 13:58:40

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

NE PIDH - PUSSYSHOT

KJO ESHTE FANTASTIKE

Offline

 

#3 16.03.2008 19:16:13

beni nga peja
i/e regjistruar
Registered: 16.03.2008
Posts: 14

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

un kisha pat qef mu derdh ne cicat e tines a

Offline

 

#4 18.03.2008 01:48:59

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ne gjinjte eshte cool dhe hot

Offline

 

#5 19.03.2008 02:51:35

dhamrak
i/e regjistruar
From: prishtine
Registered: 19.02.2008
Posts: 59

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

si thojne anglisht me u derdhe ne kerthize ???????

Offline

 

#6 27.03.2008 21:50:53

boni_boy
i/e regjistruar
Registered: 27.03.2008
Posts: 6

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

un kisha pat qef mu derdh ne cicat e  nites

Offline

 

#7 16.04.2008 03:52:41

pflame
V.I.P. Member
Registered: 20.03.2008
Posts: 53

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

NITA fol ma shpejt se u derdha...
1......
2......
3......
4......
5......

Offline

 

#8 22.11.2008 03:22:39

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ne qdo vend kane qejf ta provojne ne cica pidh dhe bythe e ndjejne me shume dhe me mire se ne goje i tharton pak hera e pare

Offline

 

#9 24.11.2008 14:47:51

hotdita
i/e regjistruar
Registered: 24.11.2008
Posts: 27

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ne cica eshte ma mire edhe ma nxehte

Offline

 

#10 02.12.2008 12:45:12

daniel
i/e regjistruar
From: Belgium
Registered: 02.12.2008
Posts: 15

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

Mua me pelqen te derdhem ne gjoks

Offline

 

#11 08.12.2008 12:02:27

milaimi10
i/e regjistruar
Registered: 07.12.2008
Posts: 10

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

oj nita dhe hotdita s te doni une juv qi edhe juv derdhna k te doni uv

Offline

 

#12 08.12.2008 18:33:50

Shenjtor_i_Drejtesise
i/e regjistruar
Registered: 08.12.2008
Posts: 18

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

po mendoj..........me mire me ja derdh brenda

Offline

 

#13 10.12.2008 22:43:17

blondi_gv
i/e regjistruar
Registered: 10.12.2008
Posts: 5

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

nita mada paske qef ne dji po te derdhem un si ashtu mundet te takohemi edhe uni jam prej gv
hmmmmmmmmmmmmm

Offline

 

#14 14.12.2008 01:42:10

EROSI_1
i/e regjistruar
Registered: 10.12.2008
Posts: 22

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

une ju kisha derdh edhe ne floke sepse mandej zorr  e ka ti lan floket, e sa here qe ti kreh floket (nuk krihen leht pershkak te spermes) i bije ndermend sexi.....:)

Offline

 

#15 15.12.2008 09:22:46

LojTari69
i/e regjistruar
From: Prishtinalia nga Chicago
Registered: 15.12.2008
Posts: 34

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

prprboy wrote:

ku keni qef na mashkujt me ju derdh?
ne goj - MOUTHSHOT
ne cica - TITISHOT
NE B*TH - ASSSHOT
NE PIDH - PUSSYSHOT

dhe a keni bere ndonjeher TITI WANK - ose ne shqip me perkthy mi mshu karit te najkujt me cica :P?

po ku skan qef thuj tii haha

Offline

 

#16 27.06.2009 23:29:14

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ne fytyr ma se shumti ose ne goj

Offline

 

#17 28.06.2009 22:01:50

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

FATALJA wrote:

ne fytyr ma se shumti ose ne goj

fatalja ti do jesh super yll
respekte

Offline

 

#18 30.06.2009 19:21:36

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

QEJFLI wrote:

FATALJA wrote:

ne fytyr ma se shumti ose ne goj

fatalja ti do jesh super yll
respekte

nuk me duhet ajo gje

Offline

 

#19 01.07.2009 09:40:19

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

un per vete kam qejf ne fytyre ose ne cica
po edhe n goje esht mire po varet prej shijes se disa jane shum te athet

Offline

 

#20 02.07.2009 08:06:05

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

iva ne cica besoj se do derdhen shume meshkuj
se i ke shume nice

Offline

 

#21 02.07.2009 08:09:20

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

flm qejfli cicat e mia e kane qejf spermen e djemve
edhe goja ime

Offline

 

#22 02.07.2009 08:15:45

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

slutty_iva wrote:

flm qejfli cicat e mia e kane qejf spermen e djemve
edhe goja ime

hmmmmmmmmmmmmmm
lum si ato meshkuj

Offline

 

#23 02.07.2009 08:36:06

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

lum si cicat e mija qe kan provu kaq shume lloje
me pelqen shum kur djemt e ferkojne karin mbi cica apo mes tyre
kam qejf ti masturboj e ti prish aty
pastaj ja marr ngoje qe t ja forcoj prap se un du akoma

Offline

 

#24 02.07.2009 08:37:32

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

slutty_iva wrote:

lum si cicat e mija qe kan provu kaq shume lloje
me pelqen shum kur djemt e ferkojne karin mbi cica apo mes tyre
kam qejf ti masturboj e ti prish aty
pastaj ja marr ngoje qe t ja forcoj prap se un du akoma

sa zili i kam ato  djem

Offline

 

#25 09.07.2009 08:30:39

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

slutty_iva wrote:

lum si cicat e mija qe kan provu kaq shume lloje
me pelqen shum kur djemt e ferkojne karin mbi cica apo mes tyre
kam qejf ti masturboj e ti prish aty
pastaj ja marr ngoje qe t ja forcoj prap se un du akoma

kur pe provojna na 2 iva t'qi fort edhe t'rrasi sperm dhe sex qfare don ti ?

Offline

 

#26 09.07.2009 08:31:47

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

Nita_GV wrote:

ne gjinjte eshte cool dhe hot

edhe pse jom mashkull kur pata ba sex me 1 vajz gati u kall kur ju derdha n'cica "A

por qysh tha sexy tina edhe n'pidh e dojn shum :A

Offline

 

#27 09.07.2009 09:03:29

femerlepiresi
i/e regjistruar
Registered: 08.07.2009
Posts: 10

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

slutty_iva wrote:

lum si cicat e mija qe kan provu kaq shume lloje
me pelqen shum kur djemt e ferkojne karin mbi cica apo mes tyre
kam qejf ti masturboj e ti prish aty
pastaj ja marr ngoje qe t ja forcoj prap se un du akoma

ku duhet te vij qe te me thash fare, iva?

Offline

 

#28 09.07.2009 09:04:04

femerlepiresi
i/e regjistruar
Registered: 08.07.2009
Posts: 10

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

slutty_iva wrote:

lum si cicat e mija qe kan provu kaq shume lloje
me pelqen shum kur djemt e ferkojne karin mbi cica apo mes tyre
kam qejf ti masturboj e ti prish aty
pastaj ja marr ngoje qe t ja forcoj prap se un du akoma

ku duhet te vij qe te me thash fare, iva?

Offline

 

#29 09.07.2009 17:38:17

swerige
i/e regjistruar
Registered: 09.07.2009
Posts: 26

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

po ani bre zemer boll mir paske qef a e valla met pas ngat qashtu ta boj a po larg a

Offline

 

#30 28.07.2009 19:25:51

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

Nita_GV wrote:

ne gjinjte eshte cool dhe hot

Ne kohe te fundit preferoj edhe ne lugun e bythes.... eshte goxha lezet...

Offline

 

#31 28.07.2009 21:14:41

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

Une preferoj te kerthiza...oooo sa lezet

Offline

 

#32 29.07.2009 10:32:46

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

bukuroshja seksi cica omel une en cica ta kisha derdh krejt , veq edhe en kerthiz nuk kisha thon jo, ku je kshtu qe hupe spo hin hiq, sdi a te kan ardh ato en pm

Offline

 

#33 29.07.2009 11:51:12

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

eksituesi wrote:

bukuroshja seksi cica omel une en cica ta kisha derdh krejt , veq edhe en kerthiz nuk kisha thon jo, ku je kshtu qe hupe spo hin hiq, sdi a te kan ardh ato en pm

se pari ne cica mbasandejt teposht....

Offline

 

#34 16.08.2009 01:24:06

hyssidee
i/e regjistruar
Registered: 16.08.2009
Posts: 7

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

hm jeni te trent bree ketj  hallal

Offline

 

#35 23.08.2009 17:07:29

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

Nita_GV wrote:

ne gjinjte eshte cool dhe hot

o shpirt ishna pas qef mu derr ncica tua nje her

Offline

 

#36 26.08.2009 16:24:02

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

nita nuk e ke keq,te pelqen ta dergein ne lugun e bythes?por dhe ne goje te shijon shume

Offline

 

#37 27.08.2009 08:23:10

lindarocksu
i/e regjistruar
Registered: 26.08.2009
Posts: 7

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

I like mouthshot

Offline

 

#38 07.09.2009 13:41:11

FLORIND
Guest

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

O TINA AJDE TA FUS UNE NE PIDH SA HERE TE DUSH TI:o

 

#39 10.09.2009 06:28:59

dona_z_eshkanja
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 18

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

Ne goj neqeftese nuk eshte shum e njemet por dhe ne cica ka knaqesi qe e preferoj me shum .................................I love kar

Offline

 

#40 10.09.2009 06:29:22

dona_z_eshkanja
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 18

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

Ne goj neqeftese nuk eshte shum e njemet por dhe ne cica ka knaqesi qe e preferoj me shum .................................I love kar

Offline

 

#41 13.09.2009 15:50:49

buqja
i/e regjistruar
Registered: 13.09.2009
Posts: 20

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ne cica

Offline

 

#42 13.09.2009 15:57:11

buqja
i/e regjistruar
Registered: 13.09.2009
Posts: 20

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ne cica

Offline

 

#43 15.09.2009 23:36:59

doni86
i/e regjistruar
From: Osnabrück/Ferizaj
Registered: 06.09.2009
Posts: 24

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

oj  dona... me kalle  krejt :D


hahahha

Offline

 

#44 18.09.2009 22:02:37

fiffy
i/e regjistruar
Registered: 04.10.2008
Posts: 18

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

NE PIDH - PUSSYSHOT

Offline

 

#45 22.09.2009 10:37:44

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

valla une ty pidh tu kisha derdh se pari ne goje e pastaj te poshte trupit deri te pidhi ku aty ashe edhe ma fort sikur edhe ne goj...

Offline

 

#46 22.09.2009 13:26:11

Pornostar
i/e regjistruar
Registered: 21.09.2009
Posts: 8

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

pidh goje cica byth trup...

Offline

 

#47 26.09.2009 20:27:58

fati_72
Guest

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

oj NITA-GV UNE VALLA ME GJITH QEF VEQ NE LUG TE BYTHES TU KISHA DERDH:P

 

#48 26.09.2009 20:33:25

fati_72
Guest

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

VALLA BRE NITA_GV PLOT LUGIN TA KISHA MUSH ME SPERM

 

#49 28.09.2009 13:07:10

laliko
Guest

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

Une prefreoj ne cica dhe lung te bythes, te derdhem

 

#50 29.09.2009 08:09:10

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

mua me pelqen ne cica por edhe ne goje vetem se eshte pak e sikletshme por nese jam kenaqur nga raporti dua t'a shperblej partnerin sa me mire, nese e meriton

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting