FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 17.10.2009 18:37:45

DeMnOs
i/e regjistruar
From: Tirana
Registered: 25.09.2009
Posts: 25

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

Une do ta derdhja aty ku te deshironte partnerja. :)

Offline

 

17.10.2009 18:37:45

AdBot
Advertisements

#52 20.10.2009 07:46:55

Hot-Girl
i/e regjistruar
Registered: 15.10.2009
Posts: 7

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

un kam qef mu derdh partneri jem disa her ne got deri te mushet gota,pastaj un me pi krejt spermen

Offline

 

#53 20.10.2009 16:28:43

Lezet
i/e regjistruar
Registered: 18.10.2009
Posts: 43

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

Hot-Girl wrote:

un kam qef mu derdh partneri jem disa her ne got deri te mushet gota,pastaj un me pi krejt spermen

Hajde ta mushi nje kof une ... jo aski ku pijn lopt uje, po asi kofe qe lujn fmija me rere... mpuqqqqqq ne tuqka :P

Offline

 

#54 23.10.2009 13:43:21

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

oj Iva nuk ka problem per me tu derdh , veq trgo ku po takohemi se te derdhna ku dush ndaq ne goj , e ndaq ne fetyr , e ndaq ne cica , po ne daq edhe ne pidh ................lajmerohu po te pres.......................

Offline

 

#55 23.10.2009 13:47:29

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

oj Laura nuk asht siklet jo me tu derdh ne goj po , provoje ma shpesh se te vjen shume ma lezet , se sexi ban te fillohet nga feryra - goja e neper tere trupin se te gjitha venset e trupit jane te lezetshme e sidomos rrethe pidhit mu derdh ashte shume ok...........

Offline

 

#56 23.10.2009 13:50:35

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

e per ty Dona ,  I love pidh , shume e vertet se ne goje asht shume lezet e teposht kah cicat e deri te pidhi , neper tere trupin ok dona po te pres..............

Offline

 

#57 24.10.2009 15:49:16

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

oj bukuroshe , une jam gati te derdhna ku te doni neper tere trupin ku ju pelqen juve , ne goj asht super e neper tere trupin .......... provojeni me mua se do te kaloni mire ......ne shtrat me sexin qe e bejm............

Offline

 

#58 27.10.2009 07:29:35

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

n`cica

Offline

 

#59 30.10.2009 01:45:54

Lezet
i/e regjistruar
Registered: 18.10.2009
Posts: 43

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

loressa wrote:

n`cica

Loresa a je pidh a kar?

Offline

 

#60 03.11.2009 07:40:57

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

Lezet wrote:

loressa wrote:

n`cica

Loresa a je pidh a kar?

pidh more

Offline

 

#61 05.11.2009 04:06:19

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

un si mashkull sdo kisha dash me u derdh kurr... hahaha ... kisha qi mgjes dreke darke po te ishte per mu... pastaj kto femrat ja fusin pordhes e grine sallat se me shum se e ndjejn faren kur u derdhen mrena ne pidh se perjetojne as ne gjij as ne goj as ne byth etj etj etj ... po mesiguri se kan provu naihere se kan pas fryk mos ngelin shtatzane...hahaha...hollaaa

Offline

 

#62 24.12.2009 00:49:02

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

Nita_GV wrote:

ne gjinjte eshte cool dhe hot

gjithashtu ;)

Offline

 

#63 27.12.2009 20:14:35

Bleos
i/e regjistruar
Registered: 27.12.2009
Posts: 9

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

Ehh,ku ka me mire qe tma derdh ne gjoks dhe sidomos ne pidh..

Offline

 

#64 01.01.2010 12:20:58

sazan
Guest

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ne pidh eshte ma mi

 

#65 03.01.2010 11:30:50

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

Ne pidh... :P

Offline

 

#66 03.01.2010 14:58:18

letterman
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2009
Posts: 107

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

laura wrote:

mua me pelqen ne cica por edhe ne goje vetem se eshte pak e sikletshme por nese jam kenaqur nga raporti dua t'a shperblej partnerin sa me mire, nese e meriton

po pse eshte e sikletshme moj laura...femrat bejne njeren  qe t'ju a mbushesh gojen plot me leng avdalli

Offline

 

#67 03.01.2010 15:00:36

letterman
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2009
Posts: 107

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

loressa wrote:

n`cica

meqe loressa i ka bythet nam fare do ja derdhja ne vrime te bythes...lol

Offline

 

#68 08.01.2010 13:03:44

snakeman
i/e regjistruar
From: prishtina
Registered: 08.01.2010
Posts: 4

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

qa ju ke tek tines

Offline

 

#69 18.01.2010 00:44:23

asim
Guest

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

mua me pelqen te goja e laures

 

#70 19.01.2010 12:58:01

syrik
i/e regjistruar
Registered: 15.01.2010
Posts: 24

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

po krejtve qikave ja kish a derdh ku te kan qejf po disa ne goj disa ne pidh disa ne byth e disa ne cica apo ftyr po asht mir ne krejt trupin me ja derdh se u ben mir shum per lekur krem natyrale dhe e pazavendesushme shum regjeneruese per lekur te femrave

Offline

 

#71 22.01.2010 05:06:04

vejseli.s
i/e regjistruar
Registered: 22.01.2010
Posts: 3

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

une ja kisha  fite ne bythe ose ne goje

Offline

 

#72 24.02.2010 02:15:25

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

FATALJA wrote:

ne fytyr ma se shumti ose ne goj

fatale ne goj qmendem kejt kur i derdhem femres
uuff asht shum lezet .

Last edited by sexdjali (26.02.2010 00:22:20)

Offline

 

#73 25.02.2010 09:24:46

edona
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2010
Posts: 28

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

mua me pelqen ne pidh se eshte ma lezet,

Offline

 

#74 25.02.2010 12:25:14

sexiboy
i/e regjistruar
Registered: 25.02.2010
Posts: 24

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

laura q'te kisha knaq :) dhe ne fund te kisha derdh cica ose ku te duash ti edhe ne goj osht super se ta ndje at guhen tonde te cilin e livrin me karin tim :$

Offline

 

#75 25.02.2010 14:42:37

edona
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2010
Posts: 28

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ne pidh me mu derdh knaqna ma se shumti,,,

Offline

 

#76 25.02.2010 16:03:10

sexiboy
i/e regjistruar
Registered: 25.02.2010
Posts: 24

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

edona qte kisha qi dhe nfund te kisha derdh ne pidh sipas deshires tane ;)

Offline

 

#77 26.02.2010 08:24:04

edona
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2010
Posts: 28

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ne pidh kam qef shume se aty eshte knaqsia ma e madhe,

Offline

 

#78 26.02.2010 10:21:38

edona
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2010
Posts: 28

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ne pidh me mu derdh e me bo qull

Offline

 

#79 26.02.2010 13:18:47

sexiboy
i/e regjistruar
Registered: 25.02.2010
Posts: 24

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

edona me cmende fare oj goce eja te te derdh ne pidh se kom shum sperm o shpirti

Offline

 

#80 13.03.2010 13:43:06

Alby
i/e regjistruar
Registered: 13.03.2010
Posts: 10

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

laura wrote:

mua me pelqen ne cica por edhe ne goje vetem se eshte pak e sikletshme por nese jam kenaqur nga raporti dua t'a shperblej partnerin sa me mire, nese e meriton

edhe une kam qef ne goje e fetyr me jau derdh kuptohet ne qoft se nuk ka partnerja asgje kundra

Offline

 

#81 20.03.2010 12:34:07

artina
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2010
Posts: 132

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

mua me pelqen mu derdh mashkulli ne gojen time hmm eshte me lezet ndjej nje kenaqsi te veqnt besoj se edhe meshkujve ju pelqen  kaloni sexy ciaoo

Offline

 

#82 20.03.2010 14:00:53

artina
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2010
Posts: 132

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

mua me pelqen me mu derdh mashkulli ne goj eshte kenaqesi e vertet per mua besoj se edhe meshkujve ju pelqen

Offline

 

#83 20.03.2010 15:02:58

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ne goje e pastaj sic e kam gojen plot me sperme tja lepij karin

Offline

 

#84 22.03.2010 01:05:14

plot_epsh
i/e regjistruar
Registered: 22.03.2010
Posts: 13

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

se pari i pershendes te gjith pidhat ktu....
un kam qef me ju derdh femnes ne fytyr e tani me ja shtri me kar neper krejt fytyren se eshte krem e mir per lekur

Offline

 

#85 06.04.2010 06:30:37

pidhishkym
i/e regjistruar
Registered: 01.04.2010
Posts: 19

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ncica edhee npidhh shumm kom qeff :P

Offline

 

#86 18.04.2010 14:51:21

artina
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2010
Posts: 132

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ne lugune bythes dhe ne goj  shkrrihem hmm knaqsi me e madhe per mu osht :P

Offline

 

#87 18.04.2010 16:50:41

BossiIKosoves
i/e regjistruar
From: Swiss
Registered: 13.04.2010
Posts: 44

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

artina wrote:

ne lugune bythes dhe ne goj  shkrrihem hmm knaqsi me e madhe per mu osht :P

ta baj une knaqsin veq kallxom kur don ti :P

Offline

 

#88 18.04.2010 20:44:45

dardani
i/e regjistruar
Registered: 16.04.2010
Posts: 6

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

artina wrote:

ne lugune bythes dhe ne goj  shkrrihem hmm knaqsi me e madhe per mu osht :P

ne lug te bythes ta mushi edhe gojen veq a pranon se te knqay sa te duash kiss

Offline

 

#89 19.04.2010 11:35:37

artina
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2010
Posts: 132

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

hehee  fuck off se dij se ende se kam provu nese e provoj dhe ndjej knaqesi pse joo
:P  :P

Offline

 

#90 19.04.2010 13:41:37

artina
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2010
Posts: 132

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

anii de qyy e provojm sosht send ajoo hehehehee;)  ;)

Offline

 

#91 21.04.2010 22:43:57

alilbeluri@hotmail.it
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2010
Posts: 5

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

hej une ju kisha derdh valla kut tem kish thon ajo veq spo di kur em thirr se!!

Offline

 

#92 27.05.2010 00:22:58

buroshja
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2010
Posts: 32

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

fuck off wrote:

ne pidhe bre eshte ma lezeti, edhe ndermjet cicave nuk eshte keq:D

Hajde sonte qijem ti jome erun per seks pe du karin tond
ohohoh qiejm qijem qijem kanqem knaqemhajde qijem derdhma spermen n goj krej mbushma gojen me sperm ohohoh

Last edited by buroshja (27.05.2010 00:24:04)

Offline

 

#93 21.06.2010 13:19:18

Agi
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2010
Posts: 56

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

O lezetttttttttt  ku tëduash  veq mu derdh, por buzet janë ma romantiket me pranu spermen. sepse  kur  krijohet kulminacioni i knaqsis se Karit ato jan afer dhe vazhdojn pa ndal..

Offline

 

#94 22.06.2010 09:36:07

saranda
i/e regjistruar
Registered: 22.06.2010
Posts: 4

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ne pidh se te knaq pidhin

Offline

 

#95 22.06.2010 12:49:09

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

ne b*th

Offline

 

#96 22.06.2010 15:31:48

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

jeni tranu pasha zoten po, sa per temen skam pergjigje secreti ma i shishem ehehe :)

Offline

 

#97 22.06.2010 20:36:50

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

podepo ti e meqme je veq kur tjesh me mu bohjesh budallic lun krejt: p

Offline

 

#98 23.06.2010 17:20:15

VVIISSYY TIRANË
i/e regjistruar
Registered: 23.06.2010
Posts: 5

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

SAIMO wrote:

ne qdo vend kane qejf ta provojne ne cica pidh dhe bythe e ndjejne me shume dhe me mire se ne goje i tharton pak hera e pare

Offline

 

#99 23.06.2010 17:20:38

VVIISSYY TIRANË
i/e regjistruar
Registered: 23.06.2010
Posts: 5

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

SAIMO wrote:

ne qdo vend kane qejf ta provojne ne cica pidh dhe bythe e ndjejne me shume dhe me mire se ne goje i tharton pak hera e pare

Offline

 

#100 23.06.2010 17:30:01

VVIISSYY TIRANË
i/e regjistruar
Registered: 23.06.2010
Posts: 5

Re: Pidha - ku keni qejfë t'ju derdhen meshkujt?

Kush nga pidhat do me ma mar karin në goj ajdeni se mu ka bo hekur.!

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting