FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 19.02.2008 01:46:00

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Si eshte procedura normale gjate nje akti seksual?

Te gjithe e dini qe ka shume lloje te ndryshme seksi(vaginal, oral, anal...edhe ndonje tjeter veshor p.sh.)

Te gjithe keni ca njohuri per paralojen(lepirjet, ferkimet) para se te fillosh futi-futin Cool

Une desha nje ndihme te vogel....ne baze te njohurive tuaja nga eksperiencat ose nga filmat porn qe keni pare...

Kush duhet bere i pari(pas paralojes kuptohet) orali, anali apo vaginali?

Offline

 

19.02.2008 01:46:00

AdBot
Advertisements

#2 26.03.2008 12:44:38

Joni
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 34

Re: Si eshte procedura normale gjate nje akti seksual?

fillon me vagjnal tutje me oral dhe perfundon ne anal

Offline

 

#3 01.04.2008 22:18:29

boomba
i/e regjistruar
Registered: 01.04.2008
Posts: 5

Re: Si eshte procedura normale gjate nje akti seksual?

varet nga kushtet (koha, vendi etj)

Offline

 

#4 01.04.2008 22:18:48

boomba
i/e regjistruar
Registered: 01.04.2008
Posts: 5

Re: Si eshte procedura normale gjate nje akti seksual?

varet nga kushtet (koha, vendi etj)

Offline

 

#5 13.07.2008 17:10:35

Tetovari
i/e regjistruar
Registered: 11.07.2008
Posts: 23

Re: Si eshte procedura normale gjate nje akti seksual?

Kaltrin Vagnal Oral pastaj Anal po ti kaltrin a sheh shum filma pron a?

Offline

 

#6 23.09.2008 12:13:34

driti80@hotkatali
Guest

Re: Si eshte procedura normale gjate nje akti seksual?

:cool:si te kesh qejfin

 

#7 22.11.2008 03:06:32

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: Si eshte procedura normale gjate nje akti seksual?

beni ate qe ju pelqen pa u kufizuar.......

Offline

 

#8 25.11.2008 13:43:39

hotdita
i/e regjistruar
Registered: 24.11.2008
Posts: 27

Re: Si eshte procedura normale gjate nje akti seksual?

une kam deshire nje 69 qe te qullosen kari e pidhi e pastaj te vazhdojme me vaginal ndersa per vete nuk e praktikoj seksin anal

Offline

 

#9 26.11.2008 17:19:11

malis
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 43

Re: Si eshte procedura normale gjate nje akti seksual?

dita ti je per mu qullos per marak pik en pik

Offline

 

#10 15.04.2009 22:47:55

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Si eshte procedura normale gjate nje akti seksual?

varet se nese nje femer se do analin ske shans tja besh

Offline

 

#11 21.04.2009 19:38:36

Treklam
i/e regjistruar
Registered: 21.04.2009
Posts: 24

Re: Si eshte procedura normale gjate nje akti seksual?

procedura shum e thjesht s pari ja mar langin e gojes , pastaj bjen ajo n guj e shtin n goj pastaj un ja mar langin mes kameve , kur t bahet qull hy n mbrendin e saj me paramendim sa ma gjat koh e perfundon me anal , kjo e fundit varet prej shum seneve  ;)

Offline

 

#12 28.05.2009 13:57:14

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Si eshte procedura normale gjate nje akti seksual?

KYN NE KET FAQE  www.mofosex.com  DHE E SHE.PREJ KSAJ FAQE SHUM KAM MSU PER SEX

Offline

 

#13 05.09.2012 14:10:20

tony_sexy
i/e regjistruar
Registered: 05.09.2012
Posts: 8

Re: Si eshte procedura normale gjate nje akti seksual?

fatalja a t epelqen kari madh ty

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting