FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.02.2008 18:41:49

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Tregime erotike - pjesa 1

Pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se q’me erdhi dhe te putha. Sa shume ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale. Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadal te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kefshet e tua deri tek vegiana, qe me kishte bere sa here te qmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshte e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me par. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar vegina jote. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si nje i uritur prej mujve te ter. Do t'te haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja veginen tend si fryej. E shpejtoja ritmin edhe me shume. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at veginen tende qe sa here me kishte bere mashkullin me te lumtur. Sa mire qe ne restorant nuk kishte shume njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene nje kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mire . Se c’me pershkuan trupin ca t’ rrenqethura sapo e preka ate. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal mbathjet dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove per ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hof per beli dhe te shtrengova per trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt vegines tende te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta per tavolinen e toaletit. Te kapa per flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Penisi im depertoi mbrendesine e vegines tende. Leshove nje renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shume, derisa me doren e djathte te pickoja te byca dhe te beli. O zot, perjetoje orgazmat nje pas nje. vegina te ishte shnderruar ne ujvare. “je me mbrojtje?”me pyete. “Po” u pergjigja shkurt un nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje penisin tim tek te godiste mitren. Nje dhimbje e vogel qe te bente te qmendeshe fare. Pernjehere un e shpejrova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e vegines tende. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete per tavoline, dhe un u mbeshtete mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve. U ngritem ngadal. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. . un dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e pershkellire. E shikoje veten ne pasqyre dhe nuk e besoje,qe e ben perseri bashk, nuk e besoje qe me kishe prane.

Offline

 

22.02.2008 18:41:49

AdBot
Advertisements

#2 19.05.2008 23:57:08

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Tregime erotike - pjesa 1

nita tung

Offline

 

#3 27.05.2008 08:34:16

altin
i/e regjistruar
Registered: 23.05.2008
Posts: 20

Re: Tregime erotike - pjesa 1

TREGIM I LEZETESHEM TINA
PO ME BEFASON ME KETO TE GJEVESHURAT E TEREGIMET
MET TEREGU DEREJT NUK MUJ VEDES  PA TA LPI AT PIDH

Offline

 

#4 22.01.2009 03:22:32

alfaa-
i/e regjistruar
Registered: 18.01.2009
Posts: 18

Re: Tregime erotike - pjesa 1

aj te t\eqii ty dhe nanen tane oj nita

Offline

 

#5 12.06.2009 15:33:44

taxi
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 3

Re: Tregime erotike - pjesa 1

po ku i shihni kto filma moj tina

Offline

 

#6 12.06.2009 15:35:02

taxi
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 3

Re: Tregime erotike - pjesa 1

rrena te bukura tina

Offline

 

#7 02.08.2009 21:47:53

Seks i gjalle
i/e regjistruar
From: Sexy town
Registered: 02.08.2009
Posts: 14

Re: Tregime erotike - pjesa 1

Autobusi
--------------------------
Atë dite nuk mund ta harroj kurrë. Qëndroja ne stacionin e autobusëve. Më kaploi te ftohurit. Prisja fatin që dikush te me dërgonte sa me pare ne shtëpi, që te shtrihesha e te pushoja me ne fund ne shtratin tim te bute e te ngrohtë.Me bisht te syrit vërejta Fatën, ish-shoqen time te gjimnazit dhe menjëherë u nisa ne drejtim te kundërt ne mënyrë që t'i ikja kontaktit me te. Ne te vërtetë, shumë njerëz i mundon fiksimi kohor. Për Fatën, mu këto gjëra ishin te rëndësishme, gjëra këto te cilat edhe pas 30 vjetësh për te ishin te rëndësishme. Për te ishin te rëndë-sishëm emrat e ish-profesorëve. Për te ishin te rëndësishme vendet ku ishin te ulur nxënësit. Ky shkollim mbase për Fatën ishte e vetmja gjë që ishte me rëndësi ne jetën e tyre... Mirëpo Fatës nuk arrita që t'i shmangesha. M'u afrua dhe me preku pas shpine. "Ç'është puna jote, shoku im i vjetër? Bëhesh kinse nuk me njeh?!" Duke e aktruar befasinë, une ne mënyrë miqësore ia shtrëngova dorën. Lutesha që te mos fillonte te fliste përditët shkollore! Ishte njëra nga ato femrat e qëndrueshme, me një gjatësi gati sa e imja, kurse ne take, ma kalonte. Kishte njëfarë bukurie seksi, e cila disi me frikësonte qysh kur ishim ne shkollë. Kishte flokë plotësisht te thinjura te cilat u afroheshin faqeve. Qysh kur ishim ne shkollë ajo kishte filluar që te thinjej dhe ajo tufë e flokëve te thinjura, ne vetëdijen tonë djaloshare kishte një domethënie seksuale vullkanike. Çdo herë kisha njëfarë stresi ndaj saj. Me provokonte ne mënyra te ndryshme. Ma mbështeste kokën mbi sup, e mbështeste trupin e saj për trupin tim, por asgjë me shumë. Vetëm do te me shikonte, do t'i lëpinte buzët e ima. Tani, pas tridhjetë vjetësh, dukej te ishte ende e mbajtur mire. Kishte pasur te veshur një pallto.
- Ç'bën? - e pyeta si i marre.
- Ç'mund te bëj une?
- tha.
- Une nuk jam ambicioze sikur ti, që te shkruaj libra.
Dhe pastaj biseda filloi. Me pyeti për prishjen time te kurorës, sikur kjo te kishte ndodhur dje, e jo para dhjetë vjetësh.
Edhe ajo ishte e ndarë. Por, ne mënyrë te pacivilizuar. Shumë thjesht. Ishte martuar vonë, me njëfarë torollaku i cili kishte për
jetuar kënaqësi duke i bërë asaj skena. Mua me bubullonte koka kah m'i fliste këto gjëra.
- Mund te supozoj - murmurita.
- Nuk mundesh - pëshpëriti ajo.
Se pari e kishte munduar me xhelozi, e pastaj kishte filluar që ne shtëpi t'i silite shokët e vêt, për te luajtur bixhoz. Por ai e kishte përulur gruan e vêt. Me kapi për dore, duke me liruar nga udhëheqja e bisedës, kështu që derisa ajo fliste, ishte e mjaftuedhme që une vetëm te pohoja me kokë. Ishim se paku njëqind veta, kur me ne fund arriti autobusi.
Te gjithë u paluam për njëri tjetrin, duke u futur ne autobus. Ishim aq te shtypur për njëri-tjetrin sa që gati e humba frymëmanjen.
Si duket, Fata nuk ruhej aspak. Ne te vërtetë, nuk e kishte dert që pjesët e saja te trupit i prekeshin nga meshkujt e pranishëm. E shkumcoi pallton, apo iu kishin shkëputur pullat ne tollovi dhe u mbështetëm stomak për stomaku, gjoks për gjoksi. c***** e saja te mëdha filluan që te m'i ngrohnin mushkëritë. Ajo vazhdimisht fliste . Burri e kishte paditur dhe dëshironte që fiauzurponte shtëpinê.
- Paramendo. Kurrë nuk është denihur ne mua. Frikësohej nga ajo se mëpastaj. kur te bëhej fëmija, une me nuk do ta përfillja aspak. - gati filloi që te qante.
- U bëra plotësisht e frustruar.
Burri im kishte dëshirë që te me puthte nëpër stomak.e pastaj me pénis te me kalonte nëpër kërthizë. te me derdhej ne lesh, por brenda kurrsesi jo. Nuk dëshironte dhe nuk dëshironte. E une nuk dëshiroja që ta tradhtoja. Disa hère jam munduar që ta shtrëngoja me këmbë dhe ta mbaja ne brendësinë time, por ai me ka rêne shuplakë, duke me quajtur lavire.
Dhe, derisa ajo i përmendre pjesët me intime te trupit, une fillova që maksimalisht te koncentrohesha ne bisedë. Këmba ime ishte e futur ndërmjet këbëve te saja dhe diçka me sorollatej nëpër kokë: bëja ore burrë atë gjë që bashkëshorti i vêt nuk ia kishte bërë.
Ndjeva se si po me rritej k***, derisa Fata bisedonte krejt pranë buzëve te mia. Lëviza pak dhe mjetin tim te q*** e orientova mu ne mesin e këm-bëve te saja.
Po, po. Une nuk do t'i besoj
Ai jo vetëm që eshtë derdhur ne te, por si duket ia paska gjuajtur edhe disa shokë te vêt, dhe si duket mezi paska pritur që ajo ta tradhtonte, që te q*** me ta, e pastaj ta zinte ne flagrancë.
Mirëpo, ajo gjithmonë ishte një vashë çapkëne dhe e dinte se ç'bënte: ajo ishte q**, jo vetëm me shokët e tij, por edhe me ata, e edhe me te tjerët, kur ai nuk e përgjonte. Dhe tani, ja, ajo kishte vendosur që te ndahej.
E shkaku?
Vëllau i saj, pèse vjetë me i vjetër se ajo, e kishte humburjetën ne një fatkeqësi komunikacioni dhe shtëpia i kishte mbetur kësaj.
Ne bisedë e sipër, ajo lëvizi edhe pak dhe tani k*** im u mbështet mire ndërmjet kofshëve te saja. Ajo edhe me tutje fliste për vëllaun e vêt, por une me nuk e dëgjoja aspak. Nga autobusi zbritën disa udhëtarë dhe ne disi u liruam pak, por përsëri hypën disa te tjerë, duke shkaktuar përsëri përreth nesh një tollovi te hatashme. Kurse une isha ne kuim te kënaqësisë. Ngadalë ia ngrita fustanin dhe nga pantollonat e nxorra atë timin. Për një moment, gati sa nuk u çmenda: sapo e afrova penisin tim ndërmjet këmbëve te saja, e vërejta se ajo nuk kishte pasur brekë fare! Guxha ime tani rrëshqiti ndërmjet buzëve te saja te p****. Një p*** te tille te nxehtë kurrë nuk kam ndier në jetën time. k*** im hyri pjerrët, por nuk mund te futej aq sa duhej. Une nuk guxoja ta ndërpreja rrëfnnin e Fatës ne mënyrë që ta lusja për t'i hapur edhe pak këmbët, gjithnjë duke u frikësuar se iluzionet do te treteshin. Ndjeva një ndryshim ne zërin e saj. Ai filloi që disi te dilte me i ëmbël dhe me i qetë. I hapi pak këmbët dhe k*** im dalëngadalë po hynte gjithnjë e me thellë ne p*** e saj.
A e keni provuar ndonjëherë, lexues te dashur, që këtë ta bëni vjedhurazi ne autobus? Është një gjë e tmerrshme kur q** nuk varet nga dëshira personale, por nga dridhja e autobusit ne mënyrë te çrregullt. k*** im lëvizte ne përputhje me tundjen e autobusit nëpër rrugën jo te rrafshët, por mu kur paraqitej nevoja me e madhe e shpejtimit te ritmit, ai autobus i malikuar qetësohej fare. Fata vazhdimisht fliste. Mendoj se edhe ajo filloi që tëkallej.
Tektash!? Isha i tëri i skuqur nga mosdurimi. Me dukej se do te shkonte ende kohë, e une ende nuk arrija dot deri te q***.
Zemra me rrahte si kurrë me pare. Buzët e saja u përputhën për buzët e mia.
- Mos me puth. Po me vjen turp. Pastaj, ç'do te mendojnë njerëzit për mua. Bëhu i mire. Përndryshe do te ndahem nga ti. Jo, vetëm këtë mos e bër - mendova me vete.
Vazhdova që edhe me tutje t'ia fusja ngadalë, duke e tërhequr sa me shumë kah vetja. Asgjë nuk do te ndodhte e keqe, po mos te bërtiste një i marre, duke na shtyrë:
- Aman bre zonjë. Ngushtohuni pak. Nuk po ju dilka një bote vend!
- Shko bre n'pidh t'nonës! - i bërtiti Fata ime me gjuhën e saj vuligare dhe u shtang pak.
Ne atë moment une ia futa deri ne fund, thellë, thellë, mu ne momentin kur edhe fillova që te derdhesha dhe ta mbushja me s***** time. Pulsimet m'i shtanguan këmbët, kurse nëpër kurriz me kaluan disa ndjenja rrëqethëse. Isha i lumtur që me ne fund çdo gjë përfundoi aq mire. Pastaj me kujdes k*** tim e tërhoqa nën pantollone. Askush nuk hetoi asgjë. Me ne fund, ne mënyrë falënderuese e putha Fatën ne faqe.
- Dhe, ç'ke vendosur te bësh me burrin?
- e pyeta, edhe pse deri me tani nuk kisha lidhje se ç'më kishte folur deri me tani.
- Asgjë - tha hareshëm - mu asgjë. Nuk do t'i shmangem.
Ajo u përgatit për te dalë nga autobusi.
I propozova që te shkonim se bashku tek une, ne banesë. Ajo refuzoi. I propozova që t'ia lija adresën ne mënyrë që me vonë te me paraqitej, kur te dëshironte. Atëherë për hère te pare me shikoi arsyeshëm, sikur te çuditej se për ç'arsye isha pranë saj.
- Jo, po ti po e tepron tash! Mendon se me gjithë këto pranime kam dëshiruar që te ngulitem? Po. Me ke pëlqyer ne gjimnaz. Por, ne tash jemi te vjetër. Paramendo se si do te dukej që tek tani te q***!?
Harroje këtë. Me te vërtetë une jam kundër çdo gjeje që është kundër miqësisë sonë. Jo, nuk do te kisha mundur që te te paramendoja si dashnor! Gati sa nuk e humba vetëdijen. E kjo pak me pare, si do te mund te quhej?!
E mundova kokën lidhur me këtë kur për një moment Fata tanimë doli nga autobusi. Ah, autobus i malikuar...

E kaluara ime e paharruar
Do t'I kthehem edhe njëherë se kaluarës sime për ta kujtuar me aq mall virgjërinë e humbur. Atëherë isha pesëmbëdhjetëvjeçare, ne vitin e pare te shkollës se rnesme, ne Prishtinë. Nuk pendohem për atë që kam bërë sepse ishte një përjetim i pakrahasueshëm në jetën time.
Ishte një natë e nxeh.të qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtëmbëdhjetat.
Atë mbrëmje kur vendosa te bëj seks për hère te pare, isha ne natën e fundit te menstruacioneve, por epshi që na kishte përfshirë nuk na pengoi te zhvishemi brenda pak sekondash. I dashuri im filloi te me puthë dhe te me lëpijë ne çdo pjesë te trupit, që nga gishtërinjtë e këmbëve e deri te maja e kokës. Dikur, pasi arriti te vendi fatlum, te dera e parajsës, sic e quante ai, filloi te bënte akrobacione me gjuhën e tij ne vagjinën time te virgjër. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Për gati një çerek ore ka punuar ne klitorisi tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga çasti ne çast do te shpërthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shëndritshëm. Isha shumë afër kulminacionit dhe nuk mund te përmbahesha. Për një moment filluan te me lidhnin lëngjet te shoqëruara me një klithmë te ëmbël. Gjithçka do te jepja që te përjetoja edhe një hère atë lojë te paharrueshme te Kusebës. Ai u ngrit dhe u afrua pranë fytyrës sime duke ma drejtuar penisin ne gojë. Isha aq e gëzuar që me ne fund ne duart e mia gjendej një penis prej se vërteti, që pulsonte dhe ishte i gatshëm për sulm.
Kuseba me mësonte si ta përpunoja. Fillo te punosh me gojë. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me ëndje. Ishte hera e pare që provoja një gjë te tille, prandaj nuk e prita me aq dashamirësi penisin që depërtonte ne gojën time. Megjithatë e thithja sipas këshillës se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu përgjërova. Hape gojën, lëre te kalojë me thellë dhe me lirshëm, m'u përgjigj Kuseba. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shumë tek rrasej ne gojën time. Isha aq e ndezur sa që e thithja pa kontroll penisin e tij, ndërsa ai shtypte ci*** e mia dhe fërkonte me dorën tjetër klitorisin tim.
Pas pak ndjeva gjuhën e tij ne vagjinën time e cila digjej flakë. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Kuseba: une e thithja penisin e tij, ndërsa ai punonte me gjuhë ne vagjinën time. Aq shumë ndjeja nevojë që penisi i tij te hynte brenda saj, teksa digjesha ne flakën e epsbit, Dëshiro-a te me dërmonte me shufrën e tij. Me një te lëvizur ai u gjend mes këmbëve te mia. Ja po afrohet, ki duriin, me pëshpëriti Kuseba, ndërsa penisi i tij drejtohej ne vaginën time. Isha aq e etshme sa që me një ton qortues e nxita te m'i njomte me s**** muret e vagjinës sime. Dikur ma depërtoi duke pasur kujdes që mos te me lëndonte. E përlotur dhe me një seri oh-oh-esh, une i thashë lamtumirë virgjërisë time. Lotët nuk me rridhnin nga nga dëshpërimi që kisha humbur virgjërnë, por nga kënaqësia që ndjeja ne ato momente. Kuseba hynte dhe dilte tek une me një ritëm marramendës, megjithëse une nuk kisha te ngopur. E ndërruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shumë me pëlqeu ky pozicion. Ishte e pamundur që te përmbahesha. Lëngu i kënaqësisë me rridhte mes kofshëve te mia. Isha e lagur dhe e bërë quil nga mujoret dhe nga ky lëng mrekullie. Djaloshi im pomponte me një ritëm gjithnjë e me te shpejtë derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajsë, rënkoi i kënaqur. Ndërruam shumë pozicione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Kuseba qëndruam bashkë për tre vjet dhe mësuam gjëra që për mua ishin tabu me pare. Tani kanë kaluar dy vjet që s'e kam takuar qoftë edhe rastësisht ish të dashurin tim. Nuk me është dhimbsur virgjëria ime, sa me është dhimbsur lidhja jonë e ndërprerë. Kënaqësitë që i kam përjetuar me te, nuk mund t'i përjetoj as me te fejuarin tim.
Kot s'thonë: Si te ngrohë dielli i pare, nuk te ngrohë asnjë diell tjetër

JETE STUDENTORE
Shpesh here nje shoqa ime,studente, kur vinte nga une ne fundjave me jepte nje te puthur ne buze...kur me takonte...ne fillim mu duk pak cudi ,por duke ditur se filloj ta bej shpesh sa here qe me takonte atehere mendova se ishte nje menyre te pershendeturi derisa nje dite ...
Isha ne banjo,pas dushit,fillova te shtrij floket..isha nudo..papritur hyn shoqa ime dhe me tha nese mund te rrinte,ok i thash.
Filloj te te me bente komplimente per gjoksin,trupin,bukurine time teksa filloj te ma prekte e ndersa une ndihesha ne siklet ajo vazhdonte dhe me doren tjeter te me ferkoj p****.Nuk i thosha gje,ne ate kohe une isha single dhe me te vertet kisha shume nevoje per ledhatime...pasi u nxeha shume ja hoqa doren dhe ajo me tha:Me fal....nuk e kisha per kete i thash por eshte me mire te shkojme ne dhome.

Hyme ne dhome dhe une dridhesha e tera,kokat e gj**** me ishin mbledhur dhe ajo filloj ti lepij.Ishte hera e pare per mua qe beja dashuri me nje femer,kete histori nuk ja kam treguar kujt dhe ka ngelur gjithmone sekreti yne i vogel por ja qe gjithcka nuk mbahet brenda dhe per here te pare po e tregoj.

U shtrime ne krevat,ajo filloj e me fus duart dhe te me lepije teksa une e zhvesha dhe fillova ta ferkoj,oohhhh me pelqente profumi i saje,menyra sesi leviste dhe si me trajtonte aq embel.te them te drejten dinte ti trajtonte femrat,filloj me gjuhe te me lepij p**** teksa une terbohesha nga kenaqesia dhe fillova te lengezoj,fillova te renkoj dhe asaj i pelqente shume dhe vazhdonte te peshperiste...ohhhhh shpirt sa te kam enderruar..kam kohe qe mezi pres te te prek,te ferkoj p*****,te shterngoj b****,kam zili kur ecen rruges dhe meshkujt eksitohen kur te shikojne,

Me pas filluam me pozicionin 69 teksa lepinim njera tjetren,mbante p**** shume paster te rruar dhe shume te lemuar...teksa lepija p***** e saje degjoj te me thote nese doja te prishesha....edhe une me koke i pohoj se kisha shume deshire,filloj te me fus gishtat brenda derisa kam arritur ne orgazme oooh cfare kenaqesie...kisha kohe qe ndihesha e pa deshiruar dhe nuk ndjeja kenaqesi te tilla,me meshkujt eshte pak me ndryshe,ndoshta kenaqesia eshte me e madhe kur ndjen k**** e forte por duhet te me kuptoni se meshkujt jane me posesiv ne krevat dhe mendojne me shume per kenaqesine e tyre,me pas ndenjem shtrire pak ne krevat duke u ledhatuar dhe ne darke dolem bashke te hanim dicka.Kemi vazhduar te bejme seks bashke per nja 3-4 muaj derisa nje dite une u njoha me nje djal i cili eshte edhe sot i fejuari im.
Ndersa shoqa ime eshte e lidhur me nje djal edhe pse nuk heq dore nga qejfi per femrat

Offline

 

#8 03.08.2009 07:54:26

Atleti
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2009
Posts: 17

Re: Tregime erotike - pjesa 1

Seks i gjalle wrote:

Autobusi
--------------------------
Nese me prek digjesh

Nese do te prekja nje trup te tille do te shkrihesha...

Offline

 

#9 23.08.2009 21:57:41

cromo
i/e regjistruar
Registered: 22.08.2009
Posts: 6

Re: Tregime erotike - pjesa 1

TRESHI
Nje dit te ftoht  dimri kthehesha nga puna i merzitur dhe pa disponim.Bora bijen me fjolla te mdha  dhe gadi se e kish mbushur deri 20cm.Per at shkak edhe na e dhan te lir tere javen se prognozat meteore nuk ishin aspak te mira e na than te rijm gjith javen ne shpi.Kulminacionin e ariti kur pastruesi i debores kish len para parkingut tim nje tur goxha te madhe bore.Cte beja ashtu i hidheruar e mora kacin dhe iu nisa punesdasht e padasht.Dikur ne pun e siper hetova se dikush ne nje parking afer po mundohej te dal nga parkingu por pa sukses.Duke e patur kacin ne dor mendova te shkoj dhe ti ndihmoj fqinjes time te re(zvicerane) qe kish nja dy apo tre jav qe ishin ne bllokun afer.Ajo ishte nja 40 vjecare dhe dukej se kultivonte mir trupin dhe pamjen e saj.I ofrova ndihme dhe ajo duke me shiquar me nje shikim te hatashem me tha mundet.Doli nga vetura pak si ngatht e athere i pash te gjitha atributet e saja femrore,kishte kembe te bukura.Kish trup te bukur,e pispilosur,hmmmm.Kari mu cua ne te njejtin moment gje qe edhe shihej.Menjeher nisa te flirtoj gje qe edhe ajo e perkrahi.
-Nje femer kaq te bukur sduhet assesi ta lem te hjek keq.
-Jam vejush me vajzen time 18 vjecare jeton vetem dhe simbas mundesis te gjej edhe ndonje te sjellshem.Aty ju pergjigja menjeher po mundemi athere te dalim ndonjeher per kafe.Duke u qeshur ma dha numrin e telefonit dhe me tha qe ta thirja ne mbremje.Kur e thira ne mbremje nga zeri dhe menyra e te folurit te saj e dita se duhet te jem direkt  e i propozova te rinim te ajo ne banes e te pinim nga nje kafe e te llafosemi.Spati gje kunder se edhe ashtu ishte koh e keqe e kur i rash ziles se saj deren ma hapi vajza e saj dhe une mbeta pa tekst.Ishte aq e bukur dhe seksi sa epshet tek une e kallen te kuqen.Bombe e vertet!Byth te vogel e te fort,pipzat e gjijve te medhej,kari mu forcue edhe meshum sa u desht te prekem te pantollonat te cilen gje e verejti edhe ajo.
-Nena eshte ne dhomen e saj.
Kur hyra te dhoma e nenes saj ajo kafen e kish pregadit ashtu qe u ulem dhe ja nisem muhabetit.Dikur me von me tha se i dhemb dicka shpina e kurrizi e se din se per cka,ja ofrova nji masazhe te  but dhe akoma pa e filluar mir masazhen me mori doren time dhe e vendosi te gjiri i saj.Oooo ishin aq te shijshme saqe thithat e cicave ishin duke i dalur nga sytjenat jasht.U zdeshem shum shpejt.
-Merrem te lutem: me tha.Ja hjeka ato tangat e zeza dhe e pash nje pidh te bukur e te ruar dhe menjeher ja nisa pnes duke ja thithur gjinjt e bukur e dikur me von rash ne gjunj dhe ja nisa te ja lepij pidhin e shijshem.Ne fillim nisa te ja lepij anash e dikur duke ju afruar kacilit(klitorit) duke e lepir e duke thithur ja nisi ofshamat e saja dhe u frigova se do na ndigjoj vajza e saj dhe e luta te jet pak indiskrete.Pidhi ju lag e be qull.e mora e janisa kapak tja kafshoj klitin e saj duke zbritur posht nga bitha e saj e mrekullueshme.Fillova te ja fus gjuhen ne pidh kur ajo u kthye dhe automatikisht ram ne 69.Si e mar e thithke karin tim.Ndjeva se u kenaqte ne gjatesin e plot te karit tim,e perbinte dhe lepinte nga te gjitha anet.Athere ne dhom hyni vajza e saj.Zonja i tha:-Hyn vajza ime eshte shum i mir i sajdisur .Dhe athere e kuptova se ata te dyja bashk i ndanin hamshoret.Vajza na u bashkangjit ne menjeher dhe kishte nje trup per mrekulli,pidh te ngusht te ruar dhe gjij te fort  me thitha te mdhaj.Menjeher ja nisa tja lepij pidhin i hallakatun nga marja e karit tim ne goj nga ana e nenes saj ajo ofshante ne nje joshje dhe ferkonte gjinjt e saja te reja.Ndjeva se ishte duke u kenaqur se leshonte nje leng te shijshem nga pidhi i saj e une i mblidhja si i marr duke u friguar mos me kalon ndoj pik anash.Te tret ishim ne nje ekstaze ,athere e vogla hipi ne hunin tim dhe ja nisite ngulej.Shihej se ishe afer derdhjes e un hala me shum i ngulesha me karin tim ne at pidh te fresket qe ish ber i fort gurr.Nana e saj u cua dhe me nguli pidhin e saj ne gojen time duke uleruar me te madhe.Dikur ja nisi gadi nje piskame mu duk se e gjith ndertesa jehoj nga kjo piskam,e mua vetem ajo me duhej dhe menjeher ja nisi vrulli i spermes sime e te njejten ulerim e beri edhe e bija.Me ze po murmeroja duke e lepir hala pidhin e nenes saj dhe ajo u derdh per se dyti here.
-Nese je burri i mir e nuk e hap shum e shum per reth ndodhinat tona do fitosh dhe do na qish tu dija kur ta ka anda.me te vertet ishte ashtu dhe nje koh te gjat u zbavitem pa asnje obligim ndaj njeri tjetrit por vetem kenaqsi te tre anshme....

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting