FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 15.03.2008 00:19:11

gilangjija
i/e regjistruar
Registered: 15.03.2008
Posts: 8

Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

sa mendoni se duhet te jet kari i madh per me knaq ni femer

Offline

 

15.03.2008 00:19:11

AdBot
Advertisements

#2 15.03.2008 01:00:01

i_vogli
i/e regjistruar
Registered: 11.03.2008
Posts: 4

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

jep pergjigje njeher ti qe e ke hap ket tem
un them qe kari duet dhe te jet pak i trash
me i djeg ne pidh

Offline

 

#3 15.03.2008 01:03:16

i_vogli
i/e regjistruar
Registered: 11.03.2008
Posts: 4

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

he i trash duet te jet pak loqki

Offline

 

#4 15.03.2008 14:31:15

Joni
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 34

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

jo loqki kari duhet jet puntor ska lidhje a esht i madh apo mesatar

Offline

 

#5 15.03.2008 19:59:51

gilangjija
i/e regjistruar
Registered: 15.03.2008
Posts: 8

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

heheheheh okej flm shum qe m tregove se se kam dit

Offline

 

#6 18.03.2008 01:37:39

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

25 cm minimum

Offline

 

#7 19.03.2008 03:09:45

dhamrak
i/e regjistruar
From: prishtine
Registered: 19.02.2008
Posts: 59

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

a mendoni se ka rendesi madhesia e pidhit apo vetem a jo e karit
apo fakti se pidhi adaptohet per cdo lloj kari
apo disa femra kane qejf te ndjejne dhimbje gjate sexit
si do tju dukej mashkujve sikur te kishin dhembje per shkak te madhesise se vogel te pidhit  dhe se fundit
ata me kar te gjigant kur sdo ti prekun koqet(bolet,topat)per prapanice
5cm  deri 12cm  bronze size
12cm deri 18cm silver size
18cm deri 22cm golden size

pershendetje nga platinum size

Offline

 

#8 19.03.2008 07:49:28

Kari_28_CM
Guest

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

valla bre njerz une per veti ekom 28 cm te madh qe nuk beson kush lema msn e eshini ne kamer :P

 

#9 22.03.2008 19:26:56

bimi8
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 4

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Nita_GV wrote:

25 cm minimum

po de ashtu eshte kari madh ta kenaq pidhin

Offline

 

#10 22.03.2008 19:27:08

bimi8
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 4

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Nita_GV wrote:

25 cm minimum

po de ashtu eshte kari madh ta kenaq pidhin

Offline

 

#11 22.03.2008 22:46:53

mujastg
Guest

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

ju pershndes

 

#12 11.06.2008 19:47:39

the_ dook
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2008
Posts: 19

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

nita g 25 cm minimum ha let vjen te une i kallxoj ja boj sexin bajat

Offline

 

#13 18.06.2008 12:01:27

Berti
i/e regjistruar
Registered: 16.06.2008
Posts: 6

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Mendimi im knaqesia ne sex nuk varet nga madhesia e karit, por nga raportet e qe i kan te dashuruarit, mos te harrojm edhe paralojrat,

arsyetim: Nje kurv provon lloj lloj karash dhe prap eshte e pangopur

Offline

 

#14 22.06.2008 20:26:35

Karton
i/e regjistruar
Registered: 22.06.2008
Posts: 5

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Mendoj se ka rendsi edhe k edhe personi...per shembull une jam vet seksibil dhe sharmant ne fillim ama Penisi ka rendsi se s ame i gjat e ma i trash t ejet femra aq me shum ndjen lzet per evakuim,dhe nese ajo nuk ndjen shum kenqasi kuptohet fajet ika penisi i vogel ose personi,por mos harroni edh eparalojen se edhe ajo te ndihmon per te krijuar s ame shum kenaqsi.

Offline

 

#15 27.06.2008 13:33:29

rrezik
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2008
Posts: 15

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

o Nita o zemer, nuk po flasim per meter rrobaqepsi moj por per kar. Gjyshja ime thoshte zgjidhe femren me dor t vogel qe kari jot te dora asaj t duket i madh. kshuqe gjithcka varet nga madhsia dores femres. femrat me dor t vogel e kan gopin e vogel dhe t ngusht dhe vice versa

Offline

 

#16 03.07.2008 10:36:12

Agis_Gv
i/e regjistruar
From: GOSTIVAR-ILIRIDA-ILLYRIA
Registered: 03.07.2008
Posts: 20

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

o ju amatera e virgjina

nuk ka lidhje madhesia , nese e ndjen ni mashkull femra , edhe 10 cm ta ket do te kenaqe maksimum
vagina eshte elastike edhe e kirjuar per cdo lloj madhesie

Offline

 

#17 06.07.2008 13:01:40

Kari
i/e regjistruar
Registered: 06.07.2008
Posts: 7

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Sipas medicinies moderne perendimore edhe nje kar 5 cm mjafton. Te them te vertetn kja gatesi esht vertet shum e shkurt.
Pra ne nje liber per sexin ne taoism lexova se, kja gje lun rrol edhe prej pidhit te nje femne. Sepse po te ket femra nje pidh te gjan e te madh at here nje kar i vogel duket ne te si te lash nje salam midis nje salle te sportit :)
Pra pidhi i vogel dhe i ngusht esht ma i miri per qdo lloj kari sepse ai e kenaq femren me qdo lloj kari.
Por edhe nje tjeter esht e vertet, se zonat erogene te femres nuk jan edhe aq fell ne truip keshtu se qdo kar mundet ti mrri.
Por une mendoj se madhesia e lun nje rrol te tjeter. Marrim me mend sexin oral. Pra nje femer se don ta mbush gojen plot kar nuk do te jet e kenaqur me nje kar te vogel. Po nje femer se nuk e perferon ta mbush gojen plot me kar dhe te ket thithjen e leht edhe mos te ket frig ta fut krejt karin ne goj asaj i duhet nje kar mesatar.

Offline

 

#18 06.07.2008 15:50:02

spullsi
i/e regjistruar
Registered: 01.06.2008
Posts: 29

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

oj nita zemrushe ashtu per 25 centimrta i ke zezakt qe ta qkyjn pidhin qe tu ka bo garant si kofe e madhe tut qi qaq shume hahaahaaa bile jom medyshje qe as 25 cm sjon boll per ty 40 ndoshta taman mandej hajt ni zezak gjoje sa e ki burin npune ai zuza vjen tpunon qaty nshpi mi net edhe derdhet ngoj mandej qao lolita.

Offline

 

#19 08.07.2008 12:20:18

Kari
i/e regjistruar
Registered: 06.07.2008
Posts: 7

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Me duket se Nites i kish vyt nje gang bang i madh me dikun 30 burra. Kja rat kembet hapt dhe ren hin burrat dhe qihen fort ne pidhin e saj te zjart :)

Offline

 

#20 21.07.2008 11:21:21

Femin
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 21.07.2008
Posts: 16

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Kari_28_CM wrote:

valla bre njerz une per veti ekom 28 cm te madh qe nuk beson kush lema msn e eshini ne kamer :P

Me vjen keq qe po sjilna kshtu po pot shtini me zor!!
aje shqiptar? ake qen ne shkoll? ate kan dhan prinderit edukat?
si pik e par:
1. qfar nickname ki Kari_28_CM qka asht ky emer?? mos mendo se une jam nji femer e pa dalne une jam dal krejt europen e njof.. e jam e lir muj qjithqka te boj po njeri duhet pak me pas kultur dhe edukat..
2:penisi nuk ka rendesi sa asht i madh 10cm 20 cm apo 30cm.. perkundrazi sado maj madh ma problem ka mu qu .. nuk tham nuk bojn ok..
3: nese kini pak lidhje me ket pun me tregoni sa cm i vyn nji femre per me arrit ne orgasmus??
nese keni pytje lirish mundeni me pyet..

Ju pershendes krejt ata qka jan serioza e qe ju interesson seriosisht duan me dhan nji tiip ose dojn me dit mendimin e dikujt..:)

Offline

 

#21 21.07.2008 11:29:40

Femin
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 21.07.2008
Posts: 16

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Kari wrote:

Sipas medicinies moderne perendimore edhe nje kar 5 cm mjafton. Te them te vertetn kja gatesi esht vertet shum e shkurt.
Pra ne nje liber per sexin ne taoism lexova se, kja gje lun rrol edhe prej pidhit te nje femne. Sepse po te ket femra nje pidh te gjan e te madh at here nje kar i vogel duket ne te si te lash nje salam midis nje salle te sportit :)
Pra pidhi i vogel dhe i ngusht esht ma i miri per qdo lloj kari sepse ai e kenaq femren me qdo lloj kari.
Por edhe nje tjeter esht e vertet, se zonat erogene te femres nuk jan edhe aq fell ne truip keshtu se qdo kar mundet ti mrri.
Por une mendoj se madhesia e lun nje rrol te tjeter. Marrim me mend sexin oral. Pra nje femer se don ta mbush gojen plot kar nuk do te jet e kenaqur me nje kar te vogel. Po nje femer se nuk e perferon ta mbush gojen plot me kar dhe te ket thithjen e leht edhe mos te ket frig ta fut krejt karin ne goj asaj i duhet nje kar mesatar.

Mfal edhe ty pot ja pergjegje se ati Karit_28_cm i dhash..

mir eki ti me 10 cm mjafton amo qka nuk jam e pajtimit asht pidhi madh!! nuk ka pidh te madh apo te vogel.. ato jan pallavra.. se vagina asht elastike e ke pa femrat qe lindin ateher mendimi yt qenka.. ajo femer ma nuk paska sexual jet.. dmth.. ajo nuk njejka ma kurr kenaqesi:-/ mendon ti ashtu??
femrat e kan G.piken ne shqip ndoshta i thojn keshtu nuk jam e sigurt po ndoshte me kupton.. vetem 4cm mbrenda ne vagin.. ju lutem nuk aka asgja me madhesi penisi ktu..

tung te pershendes nga CH

Offline

 

#22 21.07.2008 11:31:49

Femin
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 21.07.2008
Posts: 16

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Nita_GV wrote:

25 cm minimum

nita ishalla e nderron ket mendim qe e paske!! hmm me vjen keq qe shkruan kshtu..

Offline

 

#23 22.07.2008 01:34:57

DallDyshani
Explorues i ndjenjave!
From: KS
Registered: 13.05.2008
Posts: 50

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Mendoj qe kjo me shume ka t'beje me psiken ... Mashkujt jane paska kompelks kur vjen fjala te permasat e penisit ... dhe se maskulinitetin (man's hood) e nderlidhin me cm-te e penisit !!

Fatmiresisht natyra, perendia, zoti (sidoni qune) eshte perkujdesur dhe i ka pasur parasysh faktin e diversitetit, qyshytllakut, llojllojshmerise ( te madh , te vogel , taman, te mesem):D:D

Keshtu qe kete pune e ka zgjidhur duke lene  (perqendruar) si tek femra poashtu dhe tek mashkulli ne fillim (ne top, maje, hyrje) te organit seksual  qelizat nervore ne numer me te madh ..

Nese jeni aq te zotit , vetem me nje te leshume te dores dhe me nje pergaditje dhe ndjesi peraferimi psikologjik , femren mund t'a shtyni drejt orgazemes ... NUMRI ME IMADH E QELIZAVE NERVORE (qe sjellin knaqesi gjate aktit) tek femra eshte e perqendruar  ne klitorisin e vagines (ne zharg pop.. pidhittt per ata qe se k uptojn)

CDO GJE FILLON , LINDE, ka ZGJIDHJEN dhe PERFUNDON NE KOKE ....

Last edited by DallDyshani (22.07.2008 01:50:08)

Offline

 

#24 24.07.2008 04:01:27

Agis_Gv
i/e regjistruar
From: GOSTIVAR-ILIRIDA-ILLYRIA
Registered: 03.07.2008
Posts: 20

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

HE mo , a smundeshi ta shenoni penisi e jo kari , i perzeni femrat qe rastesisht  ndodhen ne kete forum !!

Kompleksi i madhesis  eshte i shprehur shum te shqiptaret te cileve ju mungon pervoja e seksit  per shkak te  rrethanave ku jetojme . Andaj duan virgjine sepse  mendojn se nuk do arin ta kenaqin nje femer ashtu si x-i.

Per mu jan budallalleqe , vagina eshte elastike , edhe emocionet e femres jan me te forta se edhe penisi ma terheks ne bote.
Shembull konkret , femra mund ta pelqene nje mashkull te bukur , ama nuk e paramendon ne shtrat.

Offline

 

#25 24.07.2008 07:37:48

femme fatale
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2008
Posts: 7

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Ne librin " Te fshehtat e grave " nga Benjamini gjeta nje pjese shume interesante mbi sjelljet sex-uale per te dy gjinit, e ne veqanti per femrat. Libri flet per tipa te ndryshem femrash dhe knaqesit sex-uale qe ato nxjerri nga mashkulli. Po gjeja qe me la pershtype ishte nje arsyetim ku vet shkrimtari aludon ne ate se : Nuk qon peshe madhesia e penisit, por menyra e egzibicioneve qe ben me penis brenda vagines. Prej komenteve te postuara, u qudita pse ju meshkujt te keni kompleks per madhesin e penisit tuaj kur fundja 1. ju jeni me te paster se femrat dhe 2. ju na pallni neve .:)

Offline

 

#26 24.07.2008 07:37:56

femme fatale
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2008
Posts: 7

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Ne librin " Te fshehtat e grave " nga Benjamini gjeta nje pjese shume interesante mbi sjelljet sex-uale per te dy gjinit, e ne veqanti per femrat. Libri flet per tipa te ndryshem femrash dhe knaqesit sex-uale qe ato nxjerri nga mashkulli. Po gjeja qe me la pershtype ishte nje arsyetim ku vet shkrimtari aludon ne ate se : Nuk qon peshe madhesia e penisit, por menyra e egzibicioneve qe ben me penis brenda vagines. Prej komenteve te postuara, u qudita pse ju meshkujt te keni kompleks per madhesin e penisit tuaj kur fundja 1. ju jeni me te paster se femrat dhe 2. ju na pallni neve .:)

Offline

 

#27 24.07.2008 07:38:03

femme fatale
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2008
Posts: 7

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Ne librin " Te fshehtat e grave " nga Benjamini gjeta nje pjese shume interesante mbi sjelljet sex-uale per te dy gjinit, e ne veqanti per femrat. Libri flet per tipa te ndryshem femrash dhe knaqesit sex-uale qe ato nxjerri nga mashkulli. Po gjeja qe me la pershtype ishte nje arsyetim ku vet shkrimtari aludon ne ate se : Nuk qon peshe madhesia e penisit, por menyra e egzibicioneve qe ben me penis brenda vagines. Prej komenteve te postuara, u qudita pse ju meshkujt te keni kompleks per madhesin e penisit tuaj kur fundja 1. ju jeni me te paster se femrat dhe 2. ju na pallni neve .:)

Offline

 

#28 24.07.2008 07:39:42

femme fatale
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2008
Posts: 7

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

:)

Offline

 

#29 24.07.2008 07:39:52

femme fatale
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2008
Posts: 7

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

:)

Offline

 

#30 24.07.2008 09:40:35

BootyHolicer
i/e regjistruar
Registered: 23.07.2008
Posts: 12

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

O shqiptaret nuk ngihen edhe 50cm me jau jap...
une 20cm e kam edhe ska femen qe nuk bertet dhe krej qull bohet kur e qij,
edhe me rendesi eshte me mujt me qi ton naten, qajo eshte seks.
ka dy lloj njerzi, ja din me qi ja s'din...;)

Offline

 

#31 31.07.2008 09:44:45

dritoni
i/e regjistruar
Registered: 30.07.2008
Posts: 7

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

pop

Offline

 

#32 01.08.2008 21:39:12

lol
i/e regjistruar
From: system32
Registered: 01.08.2008
Posts: 12
Website

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

pffffff ma keni shpif ncncn qfar teme pa lidhje ncnncncn si jan bo shqiptaret uuu ta q.... at n.... ty qe e ke hap temen

Offline

 

#33 20.08.2008 18:29:30

spullsi
i/e regjistruar
Registered: 01.06.2008
Posts: 29

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

nuk osht vendi per kritika lol po per pergjigje nese veq don me jep mendim qaq.

Offline

 

#34 25.08.2008 10:27:04

doctor71
i/e regjistruar
From: Prishtine
Registered: 14.08.2008
Posts: 9
Website

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Femin wrote:

Kari_28_CM wrote:

valla bre njerz une per veti ekom 28 cm te madh qe nuk beson kush lema msn e eshini ne kamer :P

Me vjen keq qe po sjilna kshtu po pot shtini me zor!!
aje shqiptar? ake qen ne shkoll? ate kan dhan prinderit edukat?
si pik e par:
1. qfar nickname ki Kari_28_CM qka asht ky emer?? mos mendo se une jam nji femer e pa dalne une jam dal krejt europen e njof.. e jam e lir muj qjithqka te boj po njeri duhet pak me pas kultur dhe edukat..
2:penisi nuk ka rendesi sa asht i madh 10cm 20 cm apo 30cm.. perkundrazi sado maj madh ma problem ka mu qu .. nuk tham nuk bojn ok..
3: nese kini pak lidhje me ket pun me tregoni sa cm i vyn nji femre per me arrit ne orgasmus??
nese keni pytje lirish mundeni me pyet..

Ju pershendes krejt ata qka jan serioza e qe ju interesson seriosisht duan me dhan nji tiip ose dojn me dit mendimin e dikujt..:)

shume po me pelqejn komentet e tua...
profesionale edhe prej pervojes
tjerat katastrofale


i gatshem per avantura

Offline

 

#35 25.08.2008 10:33:06

doctor71
i/e regjistruar
From: Prishtine
Registered: 14.08.2008
Posts: 9
Website

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Femin wrote:

Kari_28_CM wrote:

valla bre njerz une per veti ekom 28 cm te madh qe nuk beson kush lema msn e eshini ne kamer :P

Me vjen keq qe po sjilna kshtu po pot shtini me zor!!
aje shqiptar? ake qen ne shkoll? ate kan dhan prinderit edukat?
si pik e par:
1. qfar nickname ki Kari_28_CM qka asht ky emer?? mos mendo se une jam nji femer e pa dalne une jam dal krejt europen e njof.. e jam e lir muj qjithqka te boj po njeri duhet pak me pas kultur dhe edukat..
2:penisi nuk ka rendesi sa asht i madh 10cm 20 cm apo 30cm.. perkundrazi sado maj madh ma problem ka mu qu .. nuk tham nuk bojn ok..
3: nese kini pak lidhje me ket pun me tregoni sa cm i vyn nji femre per me arrit ne orgasmus??
nese keni pytje lirish mundeni me pyet..

Ju pershendes krejt ata qka jan serioza e qe ju interesson seriosisht duan me dhan nji tiip ose dojn me dit mendimin e dikujt..:)

shume po me pelqejn komentet e tua...
profesionale edhe prej pervojes
tjerat katastrofale


i gatshem per avantura

Offline

 

#36 09.09.2008 20:40:01

alex
i/e regjistruar
Registered: 09.09.2008
Posts: 12

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

i vogel i madh kryesirja me u kan i trash .....me jauv mush qushet

Offline

 

#37 09.09.2008 20:42:12

alex
i/e regjistruar
Registered: 09.09.2008
Posts: 12

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

i madh i vogel kryesorja kar
:(

Offline

 

#38 10.09.2008 13:00:27

Ujku Pr
Guest

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

23 cm eshte tamon po edhe nese e kryn per 1 minut apet nuk vyn sen

 

#39 25.10.2008 02:43:19

best-of
i/e regjistruar
From: Zürich - Switzerland
Registered: 25.10.2008
Posts: 29
Website

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Nita_GV wrote:

25 cm minimum

jo nita pse nuk tha 50 cm minimumi shka pot doket kari a llastek a? he pidh he lock edhe un kisha dasht mu kon pidhi ci me mujt edhe komen me shti po sasht hehheheheh

normal kari dihet mu kon prej 10 cm e ma natan sa ta kesh ma mir

Offline

 

#40 02.01.2009 18:57:21

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Femin wrote:

Kari_28_CM wrote:

valla bre njerz une per veti ekom 28 cm te madh qe nuk beson kush lema msn e eshini ne kamer :P

Me vjen keq qe po sjilna kshtu po pot shtini me zor!!
aje shqiptar? ake qen ne shkoll? ate kan dhan prinderit edukat?
si pik e par:
1. qfar nickname ki Kari_28_CM qka asht ky emer?? mos mendo se une jam nji femer e pa dalne une jam dal krejt europen e njof.. e jam e lir muj qjithqka te boj po njeri duhet pak me pas kultur dhe edukat..
2:penisi nuk ka rendesi sa asht i madh 10cm 20 cm apo 30cm.. perkundrazi sado maj madh ma problem ka mu qu .. nuk tham nuk bojn ok..
3: nese kini pak lidhje me ket pun me tregoni sa cm i vyn nji femre per me arrit ne orgasmus??
nese keni pytje lirish mundeni me pyet..

Ju pershendes krejt ata qka jan serioza e qe ju interesson seriosisht duan me dhan nji tiip ose dojn me dit mendimin e dikujt..:)

po zemer te kuptoj se un 1 her zerjozisht i kam thon te gjitha se ska pse me u tall , dhe cunat ktu spo tallen ta them un ok  ? se edhe pytja ktu esht sa te madh e keni dhe cunat po pergjigjen cfare ka ktu qe nuk kshon nejse , un per vete e kam te madh vajza ;) ...ciao

Offline

 

#41 02.01.2009 21:45:25

doktorii
i/e regjistruar
Registered: 02.01.2009
Posts: 21

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

jo  me daj    une temin sun e  shti ne perdorim se  hala  ska dal  bir qe  e zen :P

Offline

 

#42 02.01.2009 22:00:49

doktorii
i/e regjistruar
Registered: 02.01.2009
Posts: 21

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

ey   ti ni pytje  kari_28  per  ata  q e i kan botht e rrumullakta  pos  njani i zajqefsit  ju vjen   hakesh.me ni pllam e  5  gishta    kar, e  per ato me  both te  gata  e  te cm jon  sa dush  bile  teper  e  ti  kqyri botht  quta  qysh i ki edhe e  merr vesh qfare te  vyn

Offline

 

#43 03.01.2009 11:30:38

hacker
i/e regjistruar
Registered: 03.01.2009
Posts: 5

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

11 ose 13 cm doktor71 , me sa e di une nese spo gaboj, edhe arrin orgazmen mi pas karin me 11 cm ska nevoj mi pas 28 si dikush dikush , me 11 cm e kryn punen e atij 28,

Offline

 

#44 13.01.2009 09:13:38

florim834
i/e regjistruar
Registered: 12.01.2009
Posts: 3

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

me falni une do them mendimin tim nuke deshiroj te prekemi ose te fyejm a nenqmojm dike  kure eshte fjala te  madhesija e kishin pyt gocat  nji plake tregona a ma mire i holl e i gjat a i shkurt e i trash halla ju tha kure eshte duke vluar kazani mbi zjarr ndaq perzije me luge ndaq me nji dru te gjat vala nuke i nalet po ti hedhesh nji got uje vala do i nalet qka do te thote rendesi kryesore per te ndier knaqesin maksimale kure te dy partneret e kryejn orgazmen ne te njeten koh ketu harrohet gjatesia se mire u tha ma larte jane edhe disa kushte tjera per knaqesin maksimale si paraloja dhe shum faktor tjer  ok me falni gjithe te mirat forum i mrekullueshem

Offline

 

#45 13.01.2009 09:14:38

florim834
i/e regjistruar
Registered: 12.01.2009
Posts: 3

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

me falni une do them mendimin tim nuke deshiroj te prekemi ose te fyejm a nenqmojm dike  kure eshte fjala te  madhesija e kishin pyt gocat  nji plake tregona a ma mire i holl e i gjat a i shkurt e i trash halla ju tha kure eshte duke vluar kazani mbi zjarr ndaq perzije me luge ndaq me nji dru te gjat vala nuke i nalet po ti hedhesh nji got uje vala do i nalet qka do te thote rendesi kryesore per te ndier knaqesin maksimale kure te dy partneret e kryejn orgazmen ne te njeten koh ketu harrohet gjatesia se mire u tha ma larte jane edhe disa kushte tjera per knaqesin maksimale si paraloja dhe shum faktor tjer  ok me falni gjithe te mirat forum i mrekullueshem

Offline

 

#46 13.01.2009 12:04:30

florim834
i/e regjistruar
Registered: 12.01.2009
Posts: 3

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

me falni une do them mendimin tim nuke deshiroj te prekemi ose te fyejm a nenqmojm dike  kure eshte fjala te  madhesija e kishin pyt gocat  nji plake tregona a ma mire i holl e i gjat a i shkurt e i trash halla ju tha kure eshte duke vluar kazani mbi zjarr ndaq perzije me luge ndaq me nji dru te gjat vala nuke i nalet po ti hedhesh nji got uje vala do i nalet qka do te thote rendesi kryesore per te ndier knaqesin maksimale kure te dy partneret e kryejn orgazmen ne te njeten koh ketu harrohet gjatesia se mire u tha ma larte jane edhe disa kushte tjera per knaqesin maksimale si paraloja dhe shum faktor tjer  ok me falni gjithe te mirat forum i mrekullueshem

Offline

 

#47 06.04.2009 22:22:15

unknow
Guest

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

Nita_GV wrote:

25 cm minimum

oj nita qata mer menja se kur koka e penisit te jet teper e madhe ne mosh 17 vjeqare qfar efekti ka te femra mbasi un ekam qka pota merr menja eja 17 cm i gjat

 

#48 06.04.2009 22:26:05

unknow
Guest

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

i_vogli wrote:

he i trash duet te jet pak loqki

po i trash po po edhe te jet koka i penisit edhe ma i trash shum se i jemi qishtu qysh ekam pershkru  aduhet te jet nje efekt ma imir se qaty ndjehet knaqsia e jo ne kochee eheh

 

#49 15.04.2009 22:11:02

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

une e kam karin e  vogel
ca me ba tash

Offline

 

#50 17.05.2009 15:35:05

naimmustafa
i/e regjistruar
Registered: 23.11.2008
Posts: 3

Re: Madhësia e karrit për të kënaq një femër?

gjithsecili mundet me than e kam karin 20-cm,25-cm,apo 18-cm,por une bashkohem me deklaratat e femrave qe marrin pjese ne kete debat,pasi ato jane qe kane provuar disa permasa te ndryshem karash,dhe gjithashtu kane forma dhe mundesi per te treguar sa dhe si duhet gjatesia dhe forma e karit.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting