FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 16.04.2008 03:49:03

pflame
V.I.P. Member
Registered: 20.03.2008
Posts: 53

Pse femrat bëjnë operacion pidhin dhe ''kthejnë'' virgjërinë?

Me intereson 1 gje te femrat, pse masi e kan humbur virgjinitetin pse nuk e kan humbur me 1 person qka do te kishin jetuar...e kan humbur e tana shkojn edhe maskohen "qepin" pidhin edhe bahen kishe nuk jena te prishta...

Pergjigje nese mundet
Pika kryesore: Si mund te verehen se jan te qepura...???

Offline

 

16.04.2008 03:49:03

AdBot
Advertisements

#2 09.05.2008 00:47:23

gusa
i/e regjistruar
Registered: 08.05.2008
Posts: 32

Re: Pse femrat bëjnë operacion pidhin dhe ''kthejnë'' virgjërinë?

shum let se aj poeracjon vlen vetem nji jav  edhe mrena ka pej e para se me ra qa ta pej duhet me pas mardhanje se pas nj jave mund te jet rrezik per ato femna qe e bajn at pun  se mund te marin ndonje smundje

Offline

 

#3 09.05.2008 12:23:26

King
i/e regjistruar
Registered: 12.12.2007
Posts: 38

Re: Pse femrat bëjnë operacion pidhin dhe ''kthejnë'' virgjërinë?

valla se di qysh dallohet se kam provu kurr me ba nje analize te tille por sa kam lexu ne anatomi verehet lehte per hollesi te metutjeshme konsultohu me ndonje gjinekolog

Offline

 

#4 27.06.2008 13:48:51

rrezik
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2008
Posts: 15

Re: Pse femrat bëjnë operacion pidhin dhe ''kthejnë'' virgjërinë?

o pfalme, kte sta them dot se e kam sekret profesional, bjere i her te baba se t thomi una masnej a eshte e qepme apo e shkepme, t kallxoj ene llojin e spangos qe e kan qep

Offline

 

#5 29.06.2008 00:04:02

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Pse femrat bëjnë operacion pidhin dhe ''kthejnë'' virgjërinë?

QE DITEN E PARE KUR TE QIHEN TE DUKEN SE JANE TE PASTERTA
:cool::cool::cool::cool:

Offline

 

#6 30.06.2008 12:52:27

rrezik
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2008
Posts: 15

Re: Pse femrat bëjnë operacion pidhin dhe ''kthejnë'' virgjërinë?

te pasterta moj Nita, po kur t gjejsh gersheret e ddoktorit mrena pastaj? Nejse, sa ku harxhojne lek per operacione, para aktit te fusin nje kokerr kumull te kuqe te bute mrena, kur partneri fut schlongundo i duket ngusht dhe ceket dhe do provoje me shty me fort, kur pafffff cahet kumlla dhe ja ben koken me t kuqe atij, se mos do e provoje ai nese eshte gjak apo hashaf kumllash ajo........:lol::lol::lol:

Offline

 

#7 30.06.2008 21:31:59

bourn
Guest

Re: Pse femrat bëjnë operacion pidhin dhe ''kthejnë'' virgjërinë?

e qepin se kurvat duan te hiqen si virgjeresha.po kurva prap do qihet prap.

 

#8 28.06.2009 01:27:53

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Pse femrat bëjnë operacion pidhin dhe ''kthejnë'' virgjërinë?

ato femra per mua jan kurvat me te medhaja ne bot qe skan vetbesim aspak,nese te do ndonje djal le te doj ashtu si je jo e maskume.fora esht me te dasht djali edhe kur je jo virgjine,kur se kisha mashtru ashtu njeriun e jetes time.sun jetoj me asi mashtrimi.             por djemt e sodit nuk jan me aq naiva per fat te mir ma let i zbulojn kurvat se edhe nese qepen ata prap se prap verehen.ata djem qe jan eksperta i verejn ato ''VIRGJINET''..
mua ashtu me ka pranuar buri im,ja kum tregu rastin dhe kum qen shum e sinqert dhe i kum than nese don kshtu te me pranosh ok nese jo diten e mir. un sndrishohem me operacione
veq per shkak te sinqeritetit me ka pranu keshtu.

Offline

 

#9 29.07.2009 14:11:02

fatmir ymeri
i/e regjistruar
Registered: 19.02.2009
Posts: 28

Re: Pse femrat bëjnë operacion pidhin dhe ''kthejnë'' virgjërinë?

Gabim, se meshkujt jane bere te menqur, dhe nese femra po ju thot jame e Virgjer, ateher ata po u thone, mire shume, po kjo do te thote se deri tani Ty zonjushe nuk te paska dashur askush!!!! Andaj pse more me te dashu une, dhe me ta shti une kur deri tash sta ka shti - nuk te ka QI kerkush, a kari jem po te duket ty Vul e Komunes / Ofiqarit e ti msho gjdo dokumenti, jo shko nashta gjen diken tjeter, se Une JO.

      TUNG  &  FLM  &  KLM.

Offline

 

#10 10.10.2009 03:00:14

drelanim
i/e regjistruar
From: prishtina
Registered: 10.10.2009
Posts: 17

Re: Pse femrat bëjnë operacion pidhin dhe ''kthejnë'' virgjërinë?

une hala po menoj qe ju veq po boni hajgare edhe se qepja e virgjinitetit osht veq krejt hajgare

Offline

 

#11 11.10.2009 18:22:16

Drilonii<3
Guest

Re: Pse femrat bëjnë operacion pidhin dhe ''kthejnë'' virgjërinë?

Virgjeritetin Nuk Mujn Me Kthy Mo Kurr

 

#12 21.11.2009 13:40:08

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: Pse femrat bëjnë operacion pidhin dhe ''kthejnë'' virgjërinë?

pflame wrote:

Me intereson 1 gje te femrat, pse masi e kan humbur virgjinitetin pse nuk e kan humbur me 1 person qka do te kishin jetuar...e kan humbur e tana shkojn edhe maskohen "qepin" pidhin edhe bahen kishe nuk jena te prishta...

Pergjigje nese mundet
Pika kryesore: Si mund te verehen se jan te qepura...???

KREJT mvaret nga pervoja se sa pervoj ka nje Mashkull

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting