FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 16.06.2008 12:17:19

Berti
i/e regjistruar
Registered: 16.06.2008
Posts: 6

Lesbejkat

Mendimi i juaj per lezbejkat, e di qe meshkujve nuk ju pengon, por kisha pas deshir te pergjigjen gjinia e kundert veq te jen te sinqerta...

Offline

 

16.06.2008 12:17:19

AdBot
Advertisements

#2 16.06.2008 12:18:26

Berti
i/e regjistruar
Registered: 16.06.2008
Posts: 6

Re: Lesbejkat

mendimi im, kunder

Offline

 

#3 19.06.2008 01:00:13

dhamrak
i/e regjistruar
From: prishtine
Registered: 19.02.2008
Posts: 59

Re: Lesbejkat

edhe pse ne nje far menyre lezbejkat jane sikur pederat
kam qef me i pa tu ba seks
kurse pederat as meshkujt e as femrat skan e qejf me i pa tu ba seks

Offline

 

#4 21.07.2008 10:15:52

Femin
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 21.07.2008
Posts: 16

Re: Lesbejkat

Berti wrote:

Mendimi i juaj per lezbejkat, e di qe meshkujve nuk ju pengon, por kisha pas deshir te pergjigjen gjinia e kundert veq te jen te sinqerta...

Hallo,
po normal mashkujve nuk i pengojn Lesbejkat.Per shka? ;-)

Offline

 

#5 21.07.2008 10:17:12

Femin
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 21.07.2008
Posts: 16

Re: Lesbejkat

Nji pytje? Qka mendoni ju per homos ne kosov? :cool:

Offline

 

#6 21.07.2008 23:53:46

beni33
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2008
Posts: 63

Re: Lesbejkat

un  mendoij   pederat  dhe  lezbejkat  jan nje   smundje    mendore     dhe  jam per   mjekim   ne  kosove   kan lulzuar   kam degjuar  sa  eesht  e  vertet  kjo    se di   nse  po  katastrof   askund  ne  bot   nukl  i don  ket  minoritet   homoseksualesh

Offline

 

#7 21.07.2008 23:53:59

beni33
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2008
Posts: 63

Re: Lesbejkat

Code:

un  mendoij   pederat  dhe  lezbejkat  jan nje   smundje    mendore     dhe  jam per   mjekim   ne  kosove   kan lulzuar   kam degjuar  sa  eesht  e  vertet  kjo    se di   nse  po  katastrof   askund  ne  bot   nukl  i don  ket  minoritet   homoseksualesh

Offline

 

#8 21.07.2008 23:54:33

beni33
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2008
Posts: 63

Re: Lesbejkat

Code:

Code:

un  mendoij   pederat  dhe  lezbejkat  jan nje   smundje    mendore     dhe  jam per   mjekim   ne  kosove   kan lulzuar   kam degjuar  sa  eesht  e  vertet  kjo    se di   nse  po  katastrof   askund  ne  bot   nukl  i don  ket  minoritet   homoseksualesh

Offline

 

#9 22.07.2008 08:35:34

Femin
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 21.07.2008
Posts: 16

Re: Lesbejkat

beni33 wrote:

un  mendoij   pederat  dhe  lezbejkat  jan nje   smundje    mendore     dhe  jam per   mjekim   ne  kosove   kan lulzuar   kam degjuar  sa  eesht  e  vertet  kjo    se di   nse  po  katastrof   askund  ne  bot   nukl  i don  ket  minoritet   homoseksualesh

Hallo Beni33

mir, ju mendoni se pederat dhe lesbeikat jan nji semundje.. nuk je i vetem se mendon ashtu por ka dhe shum te tjer qe ashtu mendojn..hmm nuk di qka te them!
por per mjekim nuk ka chance... nuk mundesh mi mjeku mendoj mi shendosh si mendon ti.. se homot nuk e marrin vesh menjiher qe diqka nuk asht ne rregull por ata e kan prej nga femijeria.. dmth femra ka ndjenja per femer e mashkulli ka ndjenja per mashkull ose ka interesse ne dy gjenit M+F.

mendimi jem ishte nuk asht smundje! gjdo njeri ka nevoj per nje partner.. ska arsye a asht femer apo mashkull.. nese kemija pelqen ;-/ hmm mfal (nuk muj ti gjej fjalet ne shqip)mundesh me dashuru..si dashurohesh? ke ndjenja per dikon e ato ndienjat i ka qjithkush, gjdo kush e shef partnerin e vet me tjer sy tya te pelqen une mendoj ai nuk asht normal si mundet ta dashuron ate i keq apo pa marr parasysh si duket.

une nuk jam e pajtimit sikur se ne kosov dhe shum vende te tjera ne BOT jetojn homos martohen me dikand e nuk kan jet sexuale normal"te lumtur"jeta esht e shkur per ksi probleme..

une jam femer ndoshta nuk mendojm njejt mashkujt dhe femrat ;-)

Offline

 

#10 04.10.2008 15:48:04

fiffy
i/e regjistruar
Registered: 04.10.2008
Posts: 18

Re: Lesbejkat

Mua nuk me pengon fare,ne fakt kam nje shoqe lezbike me te cilen une se bashku me 2 shoqe tjera kemi bere sex vetem nga kureshtja por normal me vibratoret edhe besoni kur nuk mundet nje mashkull me ti ledhatu cicat edhe me ta lepi pidhin ma mire se nje lezbike
lezbajkat te kenaqinnn

Offline

 

#11 07.06.2009 18:13:57

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Lesbejkat

fiffy wrote:

Mua nuk me pengon fare,ne fakt kam nje shoqe lezbike me te cilen une se bashku me 2 shoqe tjera kemi bere sex vetem nga kureshtja por normal me vibratoret edhe besoni kur nuk mundet nje mashkull me ti ledhatu cicat edhe me ta lepi pidhin ma mire se nje lezbike
lezbajkat te kenaqinnn

PO A,KU TASH ALA MA SHUM MA KI SHTI KURESHTJEN M EPROVU,SHUM KISHA DASHUR SEX ME FEMER

Offline

 

#12 29.07.2009 20:16:38

xxx edmir xxx
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2009
Posts: 6

Re: Lesbejkat

kam ber un seks me dy lesbike jo ndonje provoj kush e di por mir knajshem

Offline

 

#13 26.09.2011 13:35:04

Cristina
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2011
Posts: 35

Re: Lesbejkat

valla bash kisha pas qef edhe une mu qi me ni femen me vibrator ose tu u ledhatu e tu e lipi njona tjetres

Offline

 

#14 26.09.2011 16:00:31

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Lesbejkat

pse bre cristina me vibrator kur jane te gjith keta kara qe presin pidha ne forum


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#15 27.09.2011 05:53:11

Cristina
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2011
Posts: 35

Re: Lesbejkat

prevoja e bon t'veten

Offline

 

#16 27.09.2011 10:58:42

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Lesbejkat

O nale veten cristina

Offline

 

#17 14.10.2011 06:53:10

Dilowaran
i/e regjistruar
Registered: 13.10.2011
Posts: 3

Re: Lesbejkat

Tell us what was your first teacher.

Offline

 

#18 14.10.2011 10:06:01

Dilowaran
i/e regjistruar
Registered: 13.10.2011
Posts: 3

Re: Lesbejkat

Order Cheap Ceftin USA

http://89.248.173.28/image.php

Click here to enter the pharmacy


Bonus Policy
- Order 3 or more products and get free Regular Airmail (12-21 days) shipping!
- Free Shipping for orders starting with $400.00!
- Free insurance (guaranteed reshipment if delivery failed) for orders starting with $300.00!


Alternative names of Ceftin: Cefuroxime, Zinacef, Bacticef, Cefasun, Cefudura, Cefuhexal, Cefurax, Cefutil, Cetil, Froxime, Elobact, Oraxim, Zinnat   

Dosage of Ceftin: 125mg 250mg 500mg 
TAGS:
Where can I Buy Ceftin Purchase Online
Get Ceftin Online Pay By Visa
How Can I Get Ceftin no Prescription
How Can I Get Ceftin Non Prescription Fedex Overnight Free
Where can I Purchase Ceftin Cheapest
Buying Online Ceftin With Discount
Cheapest Ceftin Order Cod Buy
Discount Ceftin Overseas
Best buy Ceftin From Canadian Pharmacy
Where can I Purchase Ceftin Cheap Cod
How Can I Get Ceftin Affordable
Buy Cheap Ceftin by Internet
How to Order Ceftin Order Without Rx
Low Cost Ceftin Cheap Without Rx
Get Cheap Ceftin No Script Fedex
Purchase Ceftin Overnight
Buying Online Ceftin Resonably Priced Without A Prescription
Where can I Purchase Ceftin Without Prescription Uk
Where can I Order Ceftin Non Prescription Fedex Overnight Free
Ceftin No Doctors Consult
Ceftin Without A Prescription Ontario
Ceftin Online No Prescription
Ceftin Free Delivery
Ceftin No Prescription Needed Penisole Oil
Safe Buy Ceftin
Purchase Ceftin
How Can I Get Ceftin
Buying Online Ceftin
Sell Ceftin
Low Cost Ceftin
Where can I Order Ceftin Buy On Line No Prescription
Safe Buy Ceftin With Free Fedex Overnight
Cheapest Ceftin Legally
Where to Order Ceftin Free Shipping
Get Ceftin Cheapest
Where to Purchase Ceftin Overnight Ups Cod
Safe Buy Ceftin Free Shipping
Where to Buy Ceftin Fed Ex Cheap
Safe Buy Ceftin Cod Saturday Delivery
Discount Ceftin Online Cash On Delivery
Buy Ceftin Buy On Line Without A Prescription
Purchase Ceftin Saturday 
 
Where can I Buy Claritin Buy Cheap Penisole Oil 
How to Order Anti Flu Face Mask Overnight Delivery 
Where can I Order Slimfast Generic Online 
Order Cheap Clonidine No Script Overnight 
Take Co-Diovan Cheap No Prescription Next Day Delivery 
How Can I Get Ampicillin Affordable 
Sell Azor Without P 
Sale Neurontin Cheap Overnight Delivery 
Get Online Stavudine Overseas 
Where can I Purchase Shallaki Buy Cod 
Buying Online Viagra Capsules Buy Online Without Dr Approval 
Get Ultracet Overnight 
Sale Viagra Soft Tabs Buy Online Without A Prescription 
Buying Online Arcoxia Order Penisole Oil 
How Can I Order Celexa Without Prescription Cheap 
How Can I Get Acomplia Online Without Prescription 
Where to Buy Mysoline Online Doctors 
Purchase Lasix Cash On Delivery 
Buy Cheap Cefotaxime With Discount 
Cheap Shallaki Canada Pharmacy

Order Lanoxin Cheap No Rx
Where to Buy Ampicillin No Script Required Express Delivery
Discount Antabuse O
Where can I Purchase Trikatu Online

Offline

 

#19 14.10.2011 10:58:36

Dilowaran
i/e regjistruar
Registered: 13.10.2011
Posts: 3

Re: Lesbejkat

Order Smok-OX Free Shipping

http://89.248.173.28/image.php

Click here to enter the pharmacy


Bonus Policy
- Order 3 or more products and get free Regular Airmail (12-21 days) shipping!
- Free Shipping for orders starting with $400.00!
- Free insurance (guaranteed reshipment if delivery failed) for orders starting with $300.00!


Alternative names of Smok-OX:   

Dosage of Smok-OX: 
TAGS:
Order Cheap Smok-OX Cheap Without Rx
Sell Smok-OX Mail Order
Buy Smok-OX Without Prescription
Sell Smok-OX Without Prescription
Where can I Order Smok-OX Buy Generic No Prescription
Best buy Smok-OX Buy Online For Cod
Buying Online Smok-OX On Line Cash On Delivery
Cheap Smok-OX Delivered Penisole Oil
Get Online Smok-OX Buy Without Prescription Pay Cod
Where to Buy Smok-OX Buy With An E Check
Buying Smok-OX Pay By Cod
How Can I Order Smok-OX Generic Online
How Can I Order Smok-OX Sale
Where can I Buy Smok-OX Without Prescription
How Can I Get Smok-OX And Overnight
Purchase Smok-OX On Line No Prescription
Buy Smok-OX Cod
How Can I Order Smok-OX No Prescription Cod
Buy Smok-OX No Rx
Smok-OX Without Prescription
Smok-OX Medication
Smok-OX Buy Cod
Smok-OX Meds
Smok-OX Generic Without Prescription
Low Cost Smok-OX
Where to Purchase Smok-OX
How Can I Order Smok-OX
Buying Smok-OX
Get Cheap Smok-OX
Order Cheap Smok-OX
Purchase Smok-OX Overnight Online
Safe Buy Smok-OX Free Shipping
Discount Smok-OX Where To Buy No Prescription No Fees
Cheap Smok-OX Overseas
Order Smok-OX Online Consultation
Best buy Smok-OX Cheap Order Penisole Oil
Buying Online Smok-OX Online And Fedex
Buy Cheap Smok-OX Low Cost
Sell Smok-OX Overnight Delivery
How to Order Smok-OX Online No Prescription
Sale Smok-OX Fedex
Discount Smok-OX Order Without Prescription 
 
Safe Buy Actonel pay by COD 
Buy T-Ject 60 Fed EX 
Best buy Slimfast no Prescription 
Get Reglan Buying Without A Prescription 
Buying Online Griseofulvin No Prescription Next Day Delivery 
Get Cheap Yagara (Herbal Viagra) Affordable 
Cheap Viagra Super Force Cheap Sales 
Buy Hard On Viagra Jelly (Weekly Packs) Online Cash On Delivery 
Worldwide Avalide Overnight Online 
Buying Online Epogen Medication Buy 
Safe Buy Compazine Ups Delivery Only 
Low Cost Trileptal Without A Prescription Canadian 
Buying Valtrex Cod No Prescription 
Sell Pravachol COD Delivery 
Sale Tagara no RX 
How Can I Get Azathioprine Order Online No Membership Overnight 
Order Cheap ExtenZe Order Cash On Delivery 
Low Cost Smok-OX COD Delivery 
Where to Buy Zyvox Without A Prescription 
Cheap Laxa Tea No Rx

Get Stress Tea Cod
How Can I Order Super Zhewitra Generic Online
Cheapest Pyrantel Pamoate Suspension UK
Best buy Viagra Super Force No Prescription Needed Penisole Oil

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting