FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 19.06.2008 12:29:33

HaRaM|
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2008
Posts: 69

A shiqoni filma erotik ?

A Shiqoni Filma Erotik ,Porno etj... dhe a praktikoni ose jo ne jeten tuaj diqka nga ato qe shihni? nese po qka me teper ?

Offline

 

19.06.2008 12:29:33

AdBot
Advertisements

#2 22.06.2008 16:18:11

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: A shiqoni filma erotik ?

Po
te ndihmojne shume ne eksperiencat seksuale

Offline

 

#3 22.06.2008 18:44:43

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: A shiqoni filma erotik ?

po shikoj.

Offline

 

#4 24.06.2008 12:41:20

Joni
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 34

Re: A shiqoni filma erotik ?

po shikoj,nuk muj me nejt ni koh te gjat pa shiku

Offline

 

#5 25.06.2008 22:48:49

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: A shiqoni filma erotik ?

Joni wrote:

po shikoj,nuk muj me nejt ni koh te gjat pa shiku

Qfare kenaqsie te ngjallin filmat erotik kur dikush qi dike e ti derdhesh para televizorit?

Offline

 

#6 30.06.2008 12:53:53

rrezik
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2008
Posts: 15

Re: A shiqoni filma erotik ?

ska knaqsi me t madhe moj Nita kur ja derdh televizorit dhe pastaj ajo thahet aty nga nxehtesia ekranit, do t duhet me ble TV tjeter se ekrani nuk lahet as me acid mo...

Offline

 

#7 02.07.2008 11:46:37

HaRaM|
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2008
Posts: 69

Re: A shiqoni filma erotik ?

rrezik wrote:

ska knaqsi me t madhe moj Nita kur ja derdh televizorit dhe pastaj ajo thahet aty nga nxehtesia ekranit, do t duhet me ble TV tjeter se ekrani nuk lahet as me acid mo...

ghahgahgaghaghaghaghahgaghaaghaghghaghagha
D
E
K
A

Offline

 

#8 23.11.2008 13:00:25

mirsad
Guest

Re: A shiqoni filma erotik ?

volla   me  shiqu  filem e rotik  edhe me pas  ni  femr  ngat  te  gjitha  gerat ja baj

 

#9 23.11.2008 14:59:07

Mburoja
i/e regjistruar
Registered: 11.11.2008
Posts: 25

Re: A shiqoni filma erotik ?

Po shikoi bile posedoi shume filma erotik nga kompanite me te njohura amerikane. :D:D

Offline

 

#10 24.11.2008 14:42:08

hotdita
i/e regjistruar
Registered: 24.11.2008
Posts: 27

Re: A shiqoni filma erotik ?

po shiqoj me te dashurin tim shpesh dhe pastaj vazhdojme ne seks

Offline

 

#11 25.11.2008 11:21:12

ilir-te
The-Best
From: tetova
Registered: 14.11.2008
Posts: 23

Re: A shiqoni filma erotik ?

iiihaaa nshpi kom sa te dush

Offline

 

#12 08.12.2008 12:08:56

milaimi10
i/e regjistruar
Registered: 07.12.2008
Posts: 10

Re: A shiqoni filma erotik ?

edhe une shiqoj edhe si te odni nita ede hotdita hajdeni shikojm edhe qimi

Offline

 

#13 15.12.2008 08:21:22

LojTari69
i/e regjistruar
From: Prishtinalia nga Chicago
Registered: 15.12.2008
Posts: 34

Re: A shiqoni filma erotik ?

Nita_GV wrote:

Po
te ndihmojne shume ne eksperiencat seksuale

ska fjal zemer

Offline

 

#14 15.12.2008 08:23:44

LojTari69
i/e regjistruar
From: Prishtinalia nga Chicago
Registered: 15.12.2008
Posts: 34

Re: A shiqoni filma erotik ?

edhe kom me xhiru veten tuu u qii

e me shiku kur tplaknaa :P

Offline

 

#15 07.06.2009 18:17:42

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: A shiqoni filma erotik ?

UN PI FILMAVE JAM BE E PERSOST PER SEX,BURI IM VEQ KUR ME AFROHET I COHET SE E DIN QFAR SEXI MUNET ME BA ME MU

Offline

 

#16 16.06.2009 23:06:44

Luga
Guest

Re: A shiqoni filma erotik ?

ti fatalja burri im burri im 100 her, burri yt nuk po munet me t'ngi sex ndryshe nuk ishe hy ktu n'furm haha le pash familjen burri im burri im

 

#17 18.06.2009 16:46:55

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: A shiqoni filma erotik ?

Luga wrote:

ti fatalja burri im burri im 100 her, burri yt nuk po munet me t'ngi sex ndryshe nuk ishe hy ktu n'furm haha le pash familjen burri im burri im

sen nuk kuptova :D

Offline

 

#18 28.07.2009 14:15:44

Mentor^Kurtishi
Azilant...........
From: Diskoteka BOLERO
Registered: 09.03.2008
Posts: 25

Re: A shiqoni filma erotik ?

kur nuk kam koncerte po dhe knaqem me filma erotik

jane me te mire se vet seksi ndonjehere

Offline

 

#19 28.07.2009 15:16:08

Atleti
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2009
Posts: 17

Re: A shiqoni filma erotik ?

po me pelqejne shume. kenaqem.

Offline

 

#20 07.08.2009 13:56:25

dafina
Guest

Re: A shiqoni filma erotik ?

a din dikush naj veb qe ka filma erotik

 

#21 07.08.2009 16:29:42

BOY-HVAR
i/e regjistruar
Registered: 06.08.2009
Posts: 16

Re: A shiqoni filma erotik ?

po   shikoj gjith     njeri   gjith  qka shikon meson  qdo  gjeee  valla  une  marr  llaptopin nne pllazh  edhe   shikoj porniča   femrat e huja  kan deshir  me ba sex  duke kqyr porno

Offline

 

#22 11.08.2009 01:03:13

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: A shiqoni filma erotik ?

Luga
i/e regjistruar
Kayıtlı: 11.06.2009
İletiler: 2
e-posta  PM Re: A shiqoni filma erotik ?ti fatalja burri im burri im 100 her, burri yt nuk po munet me t'ngi sex ndryshe nuk ishe hy ktu n'furm haha le pash familjen burri im burri im
ke shum te dret shok..na qav karin kjo me buri im buri im..ta qifsha dhe burin dhe ty

Offline

 

#23 11.08.2009 01:04:16

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: A shiqoni filma erotik ?

ma umb  dispunimin shenimi yt fatele..po jaft me mos psot fare,,ik qiju ma arusha

Offline

 

#24 15.08.2009 23:39:55

i kallti per pidh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2009
Posts: 12
Website

Re: A shiqoni filma erotik ?

persh ,,,, gjith antaret e forumit keti wep-sajt une kam deshirr edhe jam njeri i kallt per seks qe kurr nuk gina edhe nita pershndetje per zemerta nuk e di qysh shkon a ka naj pidh qe ka qef me jt thith deri da ti ajen fletat e pidhit let urnon msn sweet-1980@live.com mir se vini live msn

Offline

 

#25 15.08.2009 23:40:25

i kallti per pidh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2009
Posts: 12
Website

Re: A shiqoni filma erotik ?

dafina wrote:

a din dikush naj veb qe ka filma erotik

po ka sa dush

Offline

 

#26 19.07.2010 12:53:05

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: A shiqoni filma erotik ?

dafina wrote:

a din dikush naj veb qe ka filma erotik

www.pornhub.com ka sa duash

Offline

 

#27 21.07.2010 12:57:49

Sexpertiza
i/e regjistruar
Registered: 12.07.2010
Posts: 9

Re: A shiqoni filma erotik ?

hotdita wrote:

po shiqoj me te dashurin tim shpesh dhe pastaj vazhdojme ne seks

hmmmm ti tybe koxha pidh me bole ishe :P t'kisha qi 24 or n'dit edhe tu kisha derdh n'goj biiiq.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting