FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 07.05.2007 16:29:38

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Sms Sexy

Me mungon buza jote ne kete nate te qete, dora jote e bute te me ledhatoje lehte, syte e tu te embel te me falin nje shikim e i gjithe trupi yt, te ngroh trupin tim

Offline

 

07.05.2007 16:29:38

AdBot
Advertisements

#2 07.05.2007 16:29:42

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Si nje vegim clodhes ne driten e henes kerkoj fytyren tende, nen ftohtin dritherues te etheve te vetmise kerkoj ngrohtesine tende, gjithesia ime merr kuptim kur te ka ne qender ty dhe ne pafundesine e ndjenjave te mia do te te dua vetem ty.

Offline

 

#3 07.05.2007 16:29:51

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Kisha dashur te jem ne shtrat vetem me ty te bej sex me nxitim vetem ty te dua shpirti im,

Offline

 

#4 07.05.2007 16:30:02

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

me puth ngadal
me buzet e tua
me prek ngadal
me duart e tua

me prek
se sme dhemb
me prek
se trupi im
po te therret

do te prek
nese me prek
dhe ti mua
kam nevoj per ty
ohh sa shum te dua

Offline

 

#5 07.05.2007 16:30:08

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

me pelqen prekjet tua
se ata me prekin vetem mua
me pelqen kur me thu te dua
se ti me don vetem mua
me pelqejn puthjet tua
oh sa shum un ty te dua
dua qe ter naten te bej dashuri me ty
dua te me zbardhi drita me ty
eh kto jan vec endrrat e mia
eh endrren tende sikur ta dija
po noshta kurr skam me zbulu
se ne te vertet me ke dasht ti mu

Offline

 

#6 07.05.2007 16:30:16

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Dua te jem ne krahet e tu jeta ime,Te ndjej butesin tende,
Qe me ben te jem `skallvi` yt,
Due te ndjej trupin tim tek te ngjeshet ty,
Afer permbi shtrir here me shpine her me gjoks,
Me kemb e duar naten loz,
Te ndjej kenaqesin kur jam siper teje,
Me Elektrizon teresisht si ndricim i nje rrufeje,
Mganjehere degjon zerin tim qe clirohet
kur deshira ne momentin e nevojshem plotesohet.
Ohhh e Dashura ime.....
Je nje Mrekulli!!

Offline

 

#7 07.05.2007 16:30:22

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Ne mengjes vizatova nje zog te bukur ne gjoksin tend te lemuar, ne dreke erdha ta ledhatoj me buze e duar, ne darke zogu dhe gjoksi kishin fluturuar!!!! .

Offline

 

#8 07.05.2007 16:30:33

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

si u ndjeve kur tu ngul,a u merzite kur tu shkul,se aj leng te kishte hyr dhe aj vend te ishte fryr,kete gje do ta provosh sa ger bleten ta ngacmojsh

Offline

 

#9 07.05.2007 16:30:47

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Zemra ime eshte si nje
livadh i rrethuar me tela
lopa qe kullot ne te jeti e
e vetemja

Offline

 

#10 07.05.2007 16:30:54

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Me pelqen te eci ne shi Kur bie shi,ME pelqen te vallzoj kur bie shi. Me pelqen te bej edhe dashuri...Kur bie i njejti shi....me pelqen te puthem te kafshohem me ty

Offline

 

#11 07.05.2007 16:31:03

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Diku poshte kam nje qen,
Vetem naten fergellon,
Prush i skuqur leh e leh.
Eja vajze se s'te kafshon

Offline

 

#12 07.05.2007 16:31:09

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Me pelqen te eci kur bie shi,me pelqen te vallzoj kur bie shi. Me pelqen te bej edhe dashuri oho ...Kur bie i njejti shi....me pelqen te puthem te kafshohem me ty shpirt im...

Offline

 

#13 07.05.2007 16:31:29

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Ka gjithmone dhe me shume nxehtesi ne mendimet e mia; nxehtesia e trupit tend; shije ne mendimet e mia; shja e bzeve te tua; dua te le gjurmet e mia ne trupin tend.

Offline

 

#14 07.05.2007 16:31:43

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Kam uri per ty, kam deshire te te ndej mbi buzet e mia; me munngon emebelsire, me mungon menyra se si me kenaq.

Offline

 

#15 07.05.2007 16:31:52

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

...do te desha te isha ne nje krevat me ty...qe te te lija te kuptoje cfare do te thote dashuri & cemnduri....te dua deshira ime...

Offline

 

#16 07.05.2007 16:32:02

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

E di pse te shoh keshtu? Deri sa trupat tane do te bashkohen ne nje te vetem, me sy une do te te jap gjithcka qe kam!

Offline

 

#17 07.05.2007 16:32:38

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Me vete thashe: Ah sikur te isha cigare, por si gjithmon ti do ma prishesh planin, kur une te behem cigare, ti do lesh duhanin.

Offline

 

#18 07.05.2007 16:32:48

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Me prek....me ledhato...me bej te humbas ndjenjat...ashti sic di vetem ti...mes mendimeve te mia.

Offline

 

#19 07.05.2007 16:32:56

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Ajo buzeqeshje e mrekullueshme, ai shikim tundues, ajo inteligjence e mbinatyrshme, ajo menyre per ti bere gjerat aq sexy! Ehhhh boll fola per veten...!!!

Offline

 

#20 07.05.2007 16:33:05

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

TE PUTH SYTE E TU JESHIL DUA DHE KOKEN TA MBESHTES LEHT MBI GJOKSIN TEND TE PERSERIS ME QINDRA DHE MIJERA HERE FJALEN TE 'DUA' SA ME PELQEN KJO FJALE DHE AI VEND....

Offline

 

#21 07.05.2007 16:33:21

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Per peshqit eshte lumi, Per pleqte eshte gjumi, Per femijet eshte keksi, Ndersa per te rinjet eshte s...i

Offline

 

#22 07.05.2007 16:34:02

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Dashuria jone eshte e kthjellet si uji...i paster, transparent, dhe mbi te gjitha nuk do te mbaroje kurre, sepse te dua si asnje tjeter!

Offline

 

#23 07.05.2007 16:34:36

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Ka gjithmone e me shume ngrohtesi ne enderrat e mia: ngrohtesia e trupit tend; shije e deshirave te mia: shija e buzeve te tua; drite ne zemren time: drita e syve te tu.

Offline

 

#24 07.05.2007 16:35:08

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Te te admirosh eshte magji, te te puthesh eshte koncert, te te prekesh eshte cemnduri, te te kesh eshte obsesioni im!

Offline

 

#25 07.05.2007 16:35:14

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Ndjej perseri aromen tende, ndjej akoma duart e tua tek vetja, degjoj akoma pershperimat e tua. C'jete do te ishte kjo imja , pa ty?!

Offline

 

#26 07.05.2007 16:35:43

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Do te desha te te zhvishja ngadale si petalet e nje lule dhe me pas te te heq me embelsi gjembat qe ke ne zemer qe te kuptosh sa e madhe eshte dashuria ime per ty!

Offline

 

#27 07.05.2007 16:35:49

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Per nje thesar sy ty do te jepja jeten e di? Dhe ti per mua qe nuk deshiroj gje tjeter vec teje. Do te me falje pak minuta dashuri?

Offline

 

#28 07.05.2007 16:35:55

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Sms Sexy

Dje ndersa isha ne kopsht u ndjeva i ledhatuar: cfare zhgenjimi kur zbulova qe ishte vetem era dhe nuk ishin gishtat e tua te bute.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting