FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.11.2009 14:40:31

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Si te bejme seks anal pa dhembje?

tëherë, 2 problemet me kryesore te seksit anal janë higjiena dhe dhimbjet e depertimit.
Sigurisht qe shkenca e sotme e cila po viziton planetet, nuk e ka problem t'iu jape zgjidhje problemeve kaq te thjeshta.

Kjo poshte është 1 pompe e thjeshtë e cila quhet "Anal Dush". Kjo dergon
brenda anusit ujë te ngrohte dhe përdoret për shplarje. Për ata qe janë
maniake te pastertise e qe duan diçka me profesionale se uji, ka 1 leng
te posacem i cili blihet ne dyqanet SEX SHOP dhe qe siguron pastërti
sterile.

Sic e thashe edhe me lart, eshte padituria ajo qe e ben te veshtire
seksin anal, por nese behet ne menyren e duhur sjell kenaqesi per te
dy. Hera e pare eshte pak e veshtire, por pasi e kane bere sic duhet
dhe kane provuar kenaqesine, jane femrat ato qe e kerkojne vete
gjithnje seksin anal.

Sot po tregoj dicka te re. Ky poshte qe
po tregoj ne foto gabimisht merret si vibrator per vaginen, por nuk
eshte i tille. Ky quhet "buttplug" dhe eshte posacarisht per vrimen
anale.Ky ka 1 forme te tille qe pasi hyn nuk del, dmth eshte si pune tape. Ka te
permasave te ndryshme, por per fillestaret keshillohen ato te permasave
te vogla. Sherben per zgjerimin e femrave te cilat jane te ngushta nga
ana anatomike.

Perdoret keshtu: Pasi lyhet me vaj seksi, futet
ngadale dhe mbahet brenda per 15-30 minuta para se te besh seks me
partnerin. Ka femra te cilat i mbajne edhe me ore te tera duke veshur
edhe rrobat siper. I mbajne ne shtepi ose edhe mund te dalesh me te,
por mund te krijoje disi bezdi dhe veshtiresi ne ecje.

Kushtojne lire, rreth 10-15 euro. Kryesisht jane prej silikoni ose qelqi, por ato
prej qelqi konsiderohen me te pastra dhe te sigurta per tu mbajtur
brenda per disa ore. Sigurisht qe pas cdo perdorimi duhen lare me uje
te ngrohte dhe sapun.

Gjithashtu mund te mbahet brenda edhe
gjate seksit vaginal me partnerin. Depertimi dysh ndikon ne arritjen me
te shpejte te orgazmes tek femrat.

Offline

 

28.11.2009 14:40:31

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting