FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.11.2009 15:29:11

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Shpat Kasapi relaks prane Aferdites ne New York

http://www.visit-ulcinj.com/blog/wp-content/uploads/2009/11/Shpat-Kasapi-relaks-prane-Aferdites-ne-New-York1.jpg

Ka përmbyllur një aktivitet të gjerë me koncerte nëpër diskoteka të ndryshme shqiptare në Evropë dhe si duket po i jep vetes pak pushim. Është fjala për këngëtarin Shpat Kasapi i cili për momentin po qëndron pranë të dashurës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai kohëve të fundit realizoi disa këngë dhe bashkëpunime. Bëhet fjalë për videon e këngës “Ti je ajo” një bashkëpunim mes Shpatit dhe reperit V-Ton. Kujtojmë se Shpati dhe Afërdita ka kohë që janë fejuar, por pengesa kryesore sigurisht që është largësia pasi modelja me familjen e saj jeton në Shtetet e Bashkuara kurse këngëtari jeton në Maqedoni. Shpati gjatë turneut atje kur ishte së bashku me këngëtaren Adelina Ismaili, pati rastin të njohë më afër familjen e të fejuarës. Dhe tash si duket ai po i “mbush bateritë” për t’u rikthyer me energji më të mëdha në realizimin e projekteve të reja ndërkohë kënaqet me sukseset e të fejuarës. Afërdita para disa kohësh ishte prezente në sfilatat e organizuara tek “Fashion Detroit 2009” së bashku me modelen Tika Camaj, një sukses tepër i madh për bukuroshet duke ditur rëndësinë e këtij evenimenti. Të kontaktuar nga “Panorama plus”, Afërdita tregon: “Shpati për momentin po qëndron tek unë, ndërkohë së shpejti pritet të kthehet përsëri në punën e tij ku e presin projekte të reja”. Ndoshta së bashku me Shpatin do të udhëtojë edhe Afërdita pasi ajo është pjesëmarrëse tek festivali “Kënga Magjike 2009”.

Offline

 

28.11.2009 15:29:11

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting