FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.11.2009 17:03:39

Marigona
PASION PËR SEKSIN
From: St. Gallen - Switzerland
Registered: 17.10.2008
Posts: 179

Afrodiziak

Substance e cila mbahet per rritjen, stimulimin dhe fuqine seksuale. Behet fjale per me teper per nej fenomen sugjestionues, duke qene se nga ana mjekesore nuk eshte provuar ende efikasiteti per asnje prodhim qe shitet si afrodiziak. Afrodiziaku me i mire ngelet te jete dashuria per partnerin dhe njekohesisht bukuria fizike!

Offline

 

28.11.2009 17:03:39

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting