FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.11.2009 17:32:45

Marigona
PASION PËR SEKSIN
From: St. Gallen - Switzerland
Registered: 17.10.2008
Posts: 179

Lezbizmi

(ose safizmi) Homoseksualitet i femres. Ky term vjen nga ishulli i Lezbos ne te cilin ne kohet antike mendohet qe ky akt seksual te ishte shume i perhapur (aty ka jetuar psh., poetesha Safo, autore e shume vjershave dashurie te bukura per shoqet dhe mikeshat e saj).

Offline

 

28.11.2009 17:32:45

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting