FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 30.11.2009 20:40:25

ardii
Guest

Mbreterit e rilindjes-loje

Pershendetje te gjitheve

www.mbreteriterilindjes.com

Ne qofte se ju pelqen historia dhe keni deshire ta jetoni ate kjo eshte e mundur ne Ranaissance Kingdoms, ku jane pothuajse te gjitha vendet e Evropes mesjetare & midis tyre dhe Mbreteria e Arberit

http://www.youtube.com/watch?v=xzyC8djl … re=related

---------------------------------------------------------------------------------------------
Vraponi trima koha nuk pret se Turqit,Venediku,Serbet po vijne dhe Arberia me Skenderbeun ne krye ka nevoj per ju.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Per tu fut ne kete loje klikoni tek linku: http://www.mbreteriterilindjes.com

E cila eshte ne gjuhen shqipe dhe ju mundeson qe personazhi juaj te lind ne Mbreterine e Arberit.

 

30.11.2009 20:40:25

AdBot
Advertisements

#2 30.11.2009 22:18:08

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Mbreterit e rilindjes-loje

:rolleyes:

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting