FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.01.2010 08:57:20

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Britney, personazhi më i klikuar i dekadës

Ne 10 vjet Britney Spears ka kaluar ne shume faza stazhonimi. Ajo e ka nisur karrieren duke u konsideruar Barbie e Amerikes, me pas erdhen problemet personale te ndjekura nga skandalet seksuale, alkooli dhe droga.

Ndoshta prandaj eshte femra me e kerkuar ne internet gjate kesaj dekade. Nje pjese e mire e kerkimeve per kengetaren jane ato ku pjesa me e madhe e trupit shfaqet nudo. Edhe pse Britney nuk ka pozuar asnjehere nudo, paparacet e kane kapur shpesh here ne momente delikate.

Por nje motiv mjaft i forte per klikimet e shumta ka qene edhe puthja ne skene me diven e muzikes pop, Madonna ne Mtv VMA 2000, kohe kur Brit konsiderohej si modeli i vajzes se paster. Aktuslisht Britney i ka hedhur pas kraheve problemet me drogen dhe alkoolin, duke rinisur karrieren si kengetare.

Offline

 

02.01.2010 08:57:20

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting