FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.01.2010 09:00:10

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Brittany Murphy u vra nga virusi A/H1N1?

Dy tabloidet britanike, “Daily Star” dhe “Daily Express” hedhin nje hipoteze te tyren per vdekjen e papritur te aktores 32 vjecare, Brittany Murphy. Sipas asaj qe shkruhet ne faqet e gazetave, aktorja amerikane, Britany qe vuante nga diabeti i shkalles se dyte, prej pak ditesh ishte e prekur edhe nga gripi dhe po merrte ilace kunder H1N1. Mes ilaceve te shumta, ne shtepine e aktores u gjend edhe Vicodine, ilaci qe mendohet se shkaktoi edhe vdekjen e Michael Jackson.

‘Pyes veten nese behet vertete fjale per virusin A”, thote Patt Materson i Los Angeles Times, i cili shton se simptomat e vdekjes se aktores te lene te kuptosh se ajo ka qene e semure me A/H1N1. Nderkohe, intervista e fundit e Brittany Murphy dhene per Fox News eshte nje nga me te klikuarat ne internet dhe shume njerez mendojne se ajo duket qarte qe nuk gezonte shendet te plote.

Offline

 

02.01.2010 09:00:10

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting