FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.01.2010 09:01:10

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

50 Cent nxeh Pitt

Cfare provon nje burre ndersa fle ne nje shtrat per Angelina Jolie? Te zgjohesh me yllin seksi, ndoshta kjo duhet te jete nje ndjesi e mrekullueshme.
Kengetari 50 Cent e ka pranuar hapur se do te donte te ishte ne vend te Brad Pitt.

"Do te doja te isha Brad Pitt, te kaloja naten me Angie dhe te zgjohesha prane saj", tha 50 Cent.

Jolie shkakton fantazi seksuale te shfrenuara...megjithate edhe Pitt nuk mbetet prapa.

Offline

 

02.01.2010 09:01:10

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting