FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.01.2010 09:01:37

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Rihanna zhvishet për albumin e ri

Albumi i ri i Rihanna-s po shkon keq? Mos u merakosni sepse kengetarja me ngjyre ka menduar nje reklame te vecante per te rritur shitjet, pozimin gjysme nudo ne revisten “GQ”. "Rated R" po ecen keq e me keq ne SHBA pasi mban vendin e 16-te, por Rihanna nuk dorezohet, pasi ashtu si ne klipin “Hard”, ajo heq disa rroba te teperta nga trupi per t’u futur ne objektivin e Michael Thompson. Ne intervisten dhene per “GQ” ka folur edhe per Chris Brown, duke thene se nuk deshiron te jete mike me te.

“Ndoshta kjo do ndodhe pas 10 vjetesh por jeta ime nuk varet nga fakti se jam apo jo mike me Chris”, thekson Rihanna. Ne vijim, ajo flet per momentin me te veshtire te jetes se saj, ate te dhunes se ushtruar nga ish i fejuari. “Ne bote ka njerez qe te duan, te urrejne dhe te gjykojne por ka aedhe nga ata njerez te cileve nuk u intereson ajo qe te ka ndodhur”, perfundon kengetarja.

Offline

 

02.01.2010 09:01:37

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting