FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.01.2008 01:58:06

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Erotike

"Merrme
poshte krahut tend
Come
ne strofullen tende te bute.
Beme te fluturoj
per te arrire qiellin
Tregome
ngjyrat e ylberit

Dhurome
lumturine e brendshme
Ngrohme
me nxehtesine tende
Rrefe
mendime te parrefyeshme

Me ngri
ne bashkimin e emocioneve
Mesome
te heshturen kenaqesi
Hiqme
dhe fletet e fundit te shpirtit tim
Dashurome
kete nate dashuria jote eshte esenziale.

Offline

 

12.01.2008 01:58:06

AdBot
Advertisements

#2 12.01.2008 01:58:17

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Erotike

Embelsisht mbeshtem tek ty
trupat tane te ngrohte
digjen lehtesisht...
liresisht braktisem ne ty
ne emocionet e forta
qe vetem ti di tmi japesh...
Je unik


Dua te te shtrij
ne nje krevat me petale trendafili
te te puth,te te perkedhel
nga koka deri tek kembet
e keshtu te bej
te vdesesh nga kenaqesia
pastaj te te zvesh dalengadale


Dua te ndjej akoma
frymen tende
te ngrohte mbi shpatullen time
nderkohe qe trupat tane
shkrihen perseri
dhe njehere para kulmit te kenaqesise...

Offline

 

#3 12.01.2008 01:58:26

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Erotike

Pa ja kerkuar,me bekoi

Pa ja kerkuar,me bekoi
mrekulloi seksin tim
Pa e shpresuar,re ne gjunje
ne pozicion
Ajo qe ndodhi nuk u varros.
Pergjithmone eshte nje dite
penisi merr meshiren hyjnore te gojes tende


Sot nuk je dhe nuk e di ku do jesh
ne pamundesine totale te nje xhesti e te nje mesazhi
nuk te shoh,nuk te degjoj,nuk te shtrengoj
por goja jote eshte prezente, e adhurushme

Offline

 

#4 12.01.2008 01:58:35

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Erotike

Dua te jem ai qe te kapercen

Nuk dua te jem i fundit qe te ha
nese atehere s'guxova,tani eshte vone
Nuk fryn me shkendija antike e te pij
nuk do te shuante etjen qe nuk pushon

ne gojen time te thate qe te do
qe te deshiron shume dhe pa mburrje
uri qe nuk ja del te duroje
kaq e pasuruar me ushqim dhe une frikacak

ne pritje te pastrosh te tere faren
qe mbi shpirt dhe trup akoma rreshket
dhe erdhe e paprekur, e lulezuar

per te ndermarre me mua luften ekstreme
qe bente komplet jeten tone
nje shkendije,nje poeme universale

Offline

 

#5 12.01.2008 01:58:42

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Erotike

Grua qe ecen lakuriq neper shtepi.

Grua qe ecen lakuriq neper shtepi
e gjitha imja,me jep ndjesine e paqes
Nuk eshte lakuriqsi komplete,provokante
Eshte nje ecakje lakuriqesie e veshur
pafajsi e nje gote uji

Trupit as nuk i vihet re
ritmi qe e mban
Kalojne linja ne gjendje te virgjer
duke i dhene jetes nje emer:dliresi

Qime qe te mrekullojne,nuk te trazojne
Gjokse,gallgane,kofshe e lengje
pushojne nga lufta e meparshme
edhe une bej pushim

Offline

 

#6 12.01.2008 01:58:50

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Erotike

Orgazem

vullkani yt-nektari me i embel
tre krater
-goje zjarri ne lufte me djersen

deshira ne terbim
eksitimi djeg
forcat,mukose dhe renkime dhimbjesh kenaqeise
edhe palca shperthen
nga kockat qe thyen nga pasioni.

Offline

 

#7 12.01.2008 01:58:58

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Erotike

Penisit qe ka nevoje per ngushellim.

Penis mos u deshpero
nese jeton me shume si larve dhe jo si antene.
Ky eshte ligji!Ti nuk mund te me kerkosh.
Te tund gjithmone flamurin tend.

Mjaft!Mos akuzo
gjaku i guximshem eksplorator
ne cdo te vrazhde e te shijshme orgazem
ndjek kercimin e ngadalte te vdekjes.

Rispekto keto rregulla te pashtrueshme
Pastaj do vdesim bashke.

Offline

 

#8 12.01.2008 01:59:25

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Erotike

Dashuri (seks)

Nje gisht ne vagine dhe gjoksi ngrihet...
Penisi ne dore dhe gjaku ulerin
dhe saldohen ne nje puthje
cisterna qe ujisin mjaftueshem

Goja mbi trekembeshin
thith mjaltin e shkrire.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting