FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.01.2010 19:12:00

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Nje cmim per kenaqesine

Njerezit jane te cuditshem ne deshirat e tyre, e sidomos kur flitet per seksin.

Seksi ne Shqiperi konsiderohet ende nje tabu. Brenda familjes flitet shume pak per te.

Shume njerez i fshehin prirjet dhe deshirat qe kane mbi seksin. Por ne kete dyqan jo fort te zakonshem, ky kufi, nuk mund te ekzistoje.

Pronari i dyqanit Shpetim Memetaj tregon se ka shume klientele, shume prej te cileve jane femra.

Ne Shqiperi homoseksualet nuk mund te deklarohen, pasi ende nuk pranohen si te tille. Por, tregetari i aksesoreve te seksit na rrefen se shume nga klientet e tij te rregullt i perkasin kesaj klase, e me te askush nuk pranon te vendose barriera.

Shpetimi tregon se ka shume kliente homoseksuale, femra dhe meshkuj, te cilet kerkojne edhe gjera qe me pare ai nuk i pati futur ne dyqan.

Mes kater mureve te ketij dyqani arrin te kuptosh se sa larg shkon imagjinata seksuale e njerezve. Deshirat e tyre ketu ciftezohen me lloj-lloj aksesoresh te cuditshem.

Aksesoret e seksit nuk i gjen kudo. Dyqanet qe ofrojne te tille artikujsh ne shqiperi jane ende te paket. Megjithate, nese do afroheni prane nje te tilli, matuni mire, pasi nuk behet fjale per cmime te zakonshme.

Offline

 

02.01.2010 19:12:00

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting