FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.01.2010 00:00:33

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Katy Perry i blen të dashurit veturë

Këngëtarja Katy Perry i ka blerë të dashurit të saj, aktorit Russell Brand, një Range Rover, bëjnë të ditur mediat angleze.

Krijuesja e hitit “I Kissed A Girl”, e cila u raportua se është fejuar me Brand javën e kaluar, besohet se e ka qerasur atë me veturë dhe kurs të vozitjes si dhuratë për fejesë.

“Katy i ka thënë Russell, ‘Tash që kam shtëpi, do të kalosh shumë kohë në Los Angeles’,”, ka thënë burimi duke pohuar se për të lëvizur më lirshëm në qytet ajo ia ka blerë një Range Rover./Telegrafi/

Offline

 

03.01.2010 00:00:33

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting