FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.01.2010 15:47:43

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Braktis gruan në “Facebook”

Braktis gruan në “Facebook” se nuk kishte guxim t’ia thonte

Një grua ka folur për turpin e saj, pasi tani është gruaja e parë që “divorcohet” në “Facebook”.

Emma Brady pohon se zbuloi se martesa e saj gjashtë vjeçare kishte marrë fund kur lexoi mesazhin që burri i kishte postuar në rrjetin shoqëror të internetit

. Në mesazh shkruhej: “Neil Brady i ka dhënë fund martesës me Emma Brady”. Emma, 39-vjeçare, mësoi se ishte braktisur kur shoqja e saj nga Danimarka i telefonoi ta pyeste në ishte mirë.

Nëna me fëmijë, Emma, nga Blackburn, thotë, “Nuk ishim si asnjë çift tjetër. Kishte ulje dhe ngritje, por mendoja se gjërat shkonin mirë mes nesh”, thotë ajo.

Offline

 

03.01.2010 15:47:43

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting