FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.01.2010 17:03:18

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Gjoksi i vogel është seksi

Gjoksi i vogel është seksi

Gjoksi i vogel është seksiGjoksi i vogel, cdo bluze ju ben difekt, per te mos menduar per hijet, qe jane te bollshme. Femra duhet te qetesoheni dhe te ndiheni rehat me trupin tuaj. Ato qe shikoni si difekte ne trupin tuaj mund te jene “difekte sensuale”.

Nje studim i fundit ka treguar se 74% e meshkujve ka pranuar se u pelqen gjoksi i vogel dhe ne propporcion, e konsiderojne me elegant, i cili te jep nje sensualitet te rafinuar.

Te tjere e konsiderojne eksitues. Keshtuqe, mjaft duke u mbuluar apo duke veshur recipeta shume te mbushura.

Shumica e meshkujve i duket nje femer me shume seksi me “difektet” e saj.

Edhe hijet jane problem. Simbol i femerores per meshkujt dhe per femrat nje difekt qe nuk e durojne. “Me ecje te drejt mund te shfaqen shume seksi” shpjegon nje psikoseksologe.

Offline

 

03.01.2010 17:03:18

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting