FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.01.2010 17:25:54

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Jo me Facebook dhe Twitter per aktoret

Jo me Facebook dhe Twitter per aktoret

S’ka me Twitter apo Facebook. Kjo eshte pika me e re e shtuar ne kontratat me aktore te ndryshem nga shtepite e produksionit te filmave ne Hollivud. Lajmi publikohet nga “Daily Telegraph” ku vazhdohet me tej se shtepite kinematografike jane te shqetesuara nga fenomeni i perhapjes se sekretit rreth filmave qe jane ne xhirim e siper dhe per kete kane futur ne kontratat me kasten e aktoreve edhe klauzolen ne fjale. Sipas se perditeshmes deri me tani nje kontrate te tille ka nenshkruar Kameron Diaz, Majk Majers dhe Paula Abdul.

Offline

 

03.01.2010 17:25:54

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting