FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.01.2010 17:27:27

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Me do, apo sme do?

Me do, apo sme do?Kur jetojme fillimin e nje historie, kemi dyshime te cdo lloji. Frike se mos gabojme dhe te mbetemi keq, dhe mbi te gjitha pasiguria: eshte e veshtire te deshifrosh ndjenjat e tua, per te kuptuar me siguri ato te nje personi tjeter! Nese dilema juaj eshte ajo klasikja me do apo sme do, pervecse te hiqni petalet e luleve mundohuni te kuptoni te gjitha sinjalet qe ai ju dergon. Vetem keshtu mund te kuptoni sesa vleni per te. Eshte e qart nese keni dal per pak kohe nuk mund te kuptoni ndjenjat e verteta, por nje dozim i mire nga "intuita femerore" mund te kuptoni dicka racionale. Nje nder simptomat e para te dashurise eshte kontakti fizik ne publik. Mbaheni perdore perpara miqve te tij? Ne vende publike ju perkedhel?

Offline

 

03.01.2010 17:27:27

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting