FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 09.01.2010 08:53:39

Marigona
PASION PËR SEKSIN
From: St. Gallen - Switzerland
Registered: 17.10.2008
Posts: 179

Britani, nis gjyqi i vrasjes për shkak të Facebook-ut

Nis gjyqi per nje britanik qe vrau te dashuren e tij, nene e kater femijeve pasi ajo ne faqen e saj personale ne Facebook nderroi statusin nga e martuar ne single.

Detajet e ngjarjes tragjike, nga ku mbeti e vrare Hayley Jones jane bere publike, ne Gjykaten e Krimeve te Kardifit. 26 vjecarja u gjet e vdekur nga femijet e saj pasi ishte goditur me thike nga i dashuri Brian Lewis. Sipas prokurorise, 31 vjecari Lewis u kishte thene miqve te tij se e vrau Hayley Jones pasi nuk mund ta duronte dot faktin qe ajo kishte gjetur nje te dashur te ri.

“Ne 2 mars te vitit te shkuar viktima nderroi statusin e saj ne Facebook nga e martuar ne single, duke i treguar te dashurit se gjithcka ne lidhjen e tyre kishte marre fund”, ka thene prokurori Mark Evans. Duke vazhduar se treguari kronologjine e vrasjes, prokuri Evans i tha gjykates se Lewis acarohej nga fakti se e dashura shpenzonte shume kohe duke perdorur internetin dhe ne vacanti rrjetin social Facebook.

Zenkat per perdorimin e komjuterit arriten kulmin mengjesin e dates 12 mars 2008 kur Brian Lewis mori nje thike nga guzhina e gatimit duke goditur te dashuren teksa ajo flinte. Pasi ka kryer vrasjen, ai ka telefonuar policine duke u larguar nga shtepia, ndersa viktima eshte gjetur pa jete nga kater femite e saj. Disa dite me vone ai eshte vetedorezuar ne polici duke mohuar vrasjen.

Offline

 

09.01.2010 08:53:39

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting