FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 10.01.2010 16:08:19

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Leonora Poloska: Kam gjetur dashurinë e vërtetë

Leonora Poloska: Kam gjetur dashurinë e vërtetë

Dashuria ka trokitur në zemrën e saj dhe ajo vetë e ka pohuar para mediave, në ndryshim nga shumë personazhe të tjerë publikë që përpiqen me çdo kusht ta ruajnë të fshehtë lidhjen dashurore. Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Leonora Poloska ka pohuar se ka gjetur dashurinë e vërtetë. Gjatë edicionit festiv të emisionit “Oksigjen” që transmetohet në një prej televizioneve në Kosovë, këngëtarja ka pranuar se ka gjetur dashurinë e vërtetë, por nuk ka pranuar të japë më shumë detaje rreth të dashurit të saj, si psh, si quhet, nga është , me se merret, etj. (Ora News)

Offline

 

10.01.2010 16:08:19

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting