FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.11.2008 11:07:27

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Si të postoj fotografi në forum?

Me keqardhje nuk po mund te i postoj disa foto qe jane shume interesante, prandaj ju lutem  veqanerisht administratorit te ketij forumi te me japi disa keshilla se si mund te postoj (atachmentet) ne kete forum.
Pershendetje
Alberti

Offline

 

02.11.2008 11:07:27

AdBot
Advertisements

#2 02.11.2008 13:44:09

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Si të postoj fotografi në forum?

Offline

 

#3 27.12.2008 12:23:04

Shenjtor_i_Drejtesise
i/e regjistruar
Registered: 08.12.2008
Posts: 18

Re: Si të postoj fotografi në forum?

as un nuk po di,,se kam shum sene me ju tregu

Offline

 

#4 03.08.2009 01:22:26

Arta
V.I.P. Member
Registered: 14.05.2009
Posts: 99

Re: Si të postoj fotografi në forum?

Www.imageto.net une perdori kete faqe eshte shum leht e zgjedh foton dhe shkon uploud e merr kodin dhe e qet ne forum.

Offline

 

#5 03.08.2009 09:56:04

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Si të postoj fotografi në forum?

po mir po ku me bo paste ne forum foton

Offline

 

#6 03.08.2009 10:40:06

Arta
V.I.P. Member
Registered: 14.05.2009
Posts: 99

Re: Si të postoj fotografi në forum?

ketu ne Post reply ose  ne fund aty ku pergjigjesh Quick post

Offline

 

#7 03.08.2009 12:16:43

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Si të postoj fotografi në forum?

[img][/img]http://img268.imageshack.us/img268/8052/fgfdncy.th.jpg

Last edited by kom-dashni (03.08.2009 12:17:06)

Offline

 

#8 03.08.2009 17:17:05

Arta
V.I.P. Member
Registered: 14.05.2009
Posts: 99

Re: Si të postoj fotografi në forum?

Kjo imageshack i qet fotot te vogle shum kom-dashni

Offline

 

#9 08.02.2010 09:57:41

albanezi
Guest

Re: Si të postoj fotografi në forum?

tung  po  si  jakaloni  keti    dimri   sa   ma  afer   njeri   me   tjetrin    krioht  ngrohtesia

 

#10 08.02.2010 10:00:39

albanezi
Guest

Re: Si të postoj fotografi në forum?

un  jam  nje  tip  shum  i pershtatshem  per   gjdo  femer    se   jsm   sinpatik   add   kk-kodra@hotmail.com   dot   habitni   se   un   pltsoj  kushte  teper  t  mira   ne  te  dy aspektet    ju pershendes

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting