FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 31.07.2009 19:13:09

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Cilat janë fantazitë tuaja erotike?

Ca ju eksiton me shume kur mendoni eeeeeeeeeee . :lol:

Offline

 

31.07.2009 19:13:09

AdBot
Advertisements

#2 31.07.2009 21:32:01

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Cilat janë fantazitë tuaja erotike?

nita bravo tem e qelluar  se gjithmon kam fantazuar dikan ne shtat per ta quar ahah ngom


Fantazia e jeme eshte ta kam nje femen per me bo avantur me kalu me ta deri ne momentin qe e qoj mir nuk du probleme ne momentin qe fillojn grindjet une i tham lirisht shko me  te se une e gjej nje tjeter per avantur krej tme thojn je i ri gjeje dikan per seriozisht a une sjam i gatshem per lidhje serioze po du me bo avantura me jetu jeten jam i ri nashta me kuptoni nejse spo ju lodhi me ksi sene.
Me femnen teme du mu qi shpesh gati qdo dit edhe nese nuk mujm mu qi spaku mu puth e mu ledhatu se edhe kur puthi ndjej nifar knaqesie qe smuj me ta kallxu, perveq sexit du me dal me ta me shetit me hi neper disko me shku ne pushim me to etj.
E ne shtrat kur ta qoj kam qef mi hi aksionit kadal tani me fillu shpejt ne fillin kam qef veq me puthje ledhatime  puthje ledhatime xiglime ahhaaa muj me ju kallxu edhe ne detaje pik per pike po besomni po pritoj me shkru nje her tjeter

tung tung nita te pershendes ....

Offline

 

#3 03.08.2009 17:07:01

superman29
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 87

Re: Cilat janë fantazitë tuaja erotike?

oj nita a mujna me kontaktu me ty se po ma qon shum

Offline

 

#4 07.09.2009 07:47:25

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Cilat janë fantazitë tuaja erotike?

oj nite me ty nuk kisha bere fantazi por te kisha kenaq ne shtrat se je shume  efort dhe sex te fort kishim ba , hiq pa fantazi por me live:P

Offline

 

#5 19.09.2009 01:51:26

i-kallti
^the special one^
From: ku do ti-jam
Registered: 19.09.2009
Posts: 27

Re: Cilat janë fantazitë tuaja erotike?

Nita_GV wrote:

Ca ju eksiton me shume kur mendoni eeeeeeeeeee . :lol:

ta vizitoj GV se nuk e kam asht larg kur jam atje, edhe me e pa sa te turpshme jane ne realitet trimereshat e internetit .
edhe ne sy nuk shikojne.posaqerisht GV.
hua^^

Offline

 

#6 19.09.2009 01:52:18

i-kallti
^the special one^
From: ku do ti-jam
Registered: 19.09.2009
Posts: 27

Re: Cilat janë fantazitë tuaja erotike?

Nita_GV wrote:

Ca ju eksiton me shume kur mendoni eeeeeeeeeee . :lol:

kur mendoj se du ta qi fort profesoreshen qe eshte afer me vite me mua, dhe ^girl next door^.

Offline

 

#7 23.02.2010 06:35:10

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Cilat janë fantazitë tuaja erotike?

Nita_GV wrote:

Ca ju eksiton me shume kur mendoni eeeeeeeeeee . :lol:

fantazit erotike met lidh duart met shtri e met ngreh e met ngreh e met ngrehhh isha ndal dhe kisha fillu met lipiur nga qafa e deri

Offline

 

#8 23.02.2010 06:38:16

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Cilat janë fantazitë tuaja erotike?

Nita_GV wrote:

Ca ju eksiton me shume kur mendoni eeeeeeeeeee . :lol:

ti kisha lidh syt pa tjeter te kisha prekur ter trupin , mandeji kisha  fillu me gjuh ta lipij pidhin duart normal cica ose gishtat n goji

Offline

 

#9 23.02.2010 06:50:07

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Cilat janë fantazitë tuaja erotike?

dhe te kisha rotular permbrapa dhe i kisha mshuar pidhit fort e fprt e fort edhe ma fort floket ti kisha ngreh po tnjejten koh isha qetsuar pak dhe ta kisha rras karin goji per nji pushim te vogel deri sa pidhi yt tu kish nxe edhe me mir dikur kisha prit prej juve se qka dot bani po menoji qfar pozite sexit dhe per mbarim  te kisha derdh n goji fyt pak edhe cicat mandeji kisha pas deshir te ma lipish karin e ta thithesh kret spermen deri n fut .  e ather kishim fillu me u pastru banjo uuuuuuu banjo aty mu kish qu kari prap dhe kishim fillu prap mu qi ter naten e deri n mengjes dhe spo di ma sex me mua ska fund ---------NITAGV

Offline

 

#10 23.02.2010 08:40:59

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: Cilat janë fantazitë tuaja erotike?

shum tem e qelluar ..komplimente Nita loqk

me shum me eksiton kur mendoj se si femna ma thith karin dhe luan me te ne menyr te cmendur ..dhe po ashtu pozita  doggy style

Offline

 

#11 23.02.2010 23:38:20

dDoOgGy`RiIdDe
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2010
Posts: 30

Re: Cilat janë fantazitë tuaja erotike?

me eksiton kur e mendoj se femra duke ma thithur karin ,, dhe un kur jam duke ja ferkuar pidhin me dor dhe duke ja futur gishterinjt

Offline

 

#12 16.06.2012 12:41:32

xxxyyy
i/e regjistruar
Registered: 15.06.2012
Posts: 11

Re: Cilat janë fantazitë tuaja erotike?

Nita_GV wrote:

Ca ju eksiton me shume kur mendoni eeeeeeeeeee . :lol:

kur mendoj se do ta qij aq shume sa qe shura ka me i shku atij pidhit gjate sexit.

A eshte e vertete se vajzat e gostivarit jane qifshe te mira. jame nga Tetova dhe skam patur rastin te qi nje vajze Gostivari. a ma mundeson kete?

Last edited by xxxyyy (16.06.2012 12:43:42)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting