FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 24.07.2009 07:10:21

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: Çuna si më kishit qi mua?

UNE INDROJ  SHUM  POZET KUR GJETH NUK QI QDO HER KUR QI ME SE PAKTI NE 3 POZA  BEJ SEKSSSSSSSSSSSSSSSS   HMMMMMMMMMMMMM
TI SE PARI TKISHA KALL PIDHIN TUJ LEPI E MASSSSAAAAAAAA TA KISHA SHTI KARIN NE  PIDHIN E KUR KISHE KALL TA KISHA HEK KARIN MET LON PAK ME U NXEH EDHE MA SHUMMMMM PER SEKSSSSSSSSS

Offline

 

24.07.2009 07:10:21

AdBot
Advertisements

#52 24.07.2009 07:19:15

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Çuna si më kishit qi mua?

slutty_iva wrote:

gazist wrote:

oj zemra kam pershtypjen se nuk i perballon dot gang bang-ut si kjo tipka ne video.

nuk e di a me perballojne ato mua zemra

iva hauhaauh je sex bomb lal :P:lol:

Last edited by Unikkatil (24.07.2009 07:19:29)

Offline

 

#53 24.07.2009 17:08:26

xXx..PeJanali..xXx
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 5

Re: Çuna si më kishit qi mua?

Ty ta kisha majt karin vetem en böth ;slutty_iva

Last edited by xXx..PeJanali..xXx (24.07.2009 17:11:28)

Offline

 

#54 24.07.2009 22:51:03

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Çuna si më kishit qi mua?

iva nga ke humbur

Offline

 

#55 26.08.2009 01:15:17

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: Çuna si më kishit qi mua?

ku ke dèshiren ti moj iva me ta derdh,dhe nè byth nuk èsht keq se i paske te papame,sa per pidhin qe ke,nuk lodhesh duke e lèpir me gjuh

Offline

 

#56 26.08.2009 10:35:02

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: Çuna si më kishit qi mua?

na hoqe trurin me pidhin qe paskit,a do ju aelqente tju lerpija pidhin tuaj,pasi tju fusja karin ne pidh ne fund ajo buthabn jote e bukur do ta shijonte nje te qire te forte

Offline

 

#57 31.08.2009 16:01:05

dordaleci_me_kar
i/e regjistruar
Registered: 06.01.2009
Posts: 14

Re: Çuna si më kishit qi mua?

Iva do kisha dashur te te ngacmoja klitorisin sa për fillim tek pastaj do ta futsha karin në pidh me lëvizje të kobrës që të të ndezi pikën G. Dëshiroj që të  bërtasish deri në qiell. Dhe në fund dëshira ime është të ta derdhi spermën në gojë.

Offline

 

#58 01.09.2009 17:48:59

toni__ch
i/e regjistruar
Registered: 28.05.2009
Posts: 13

Re: Çuna si më kishit qi mua?

takisha rras karin deri ne fyt edhe tu kisha derdh ne fyt jo ne goj hmmmmmmmmmmmm

Offline

 

#59 01.09.2009 23:39:59

artani
Guest

Re: Çuna si më kishit qi mua?

shume mir je  ama edhe masi  je e bukur pa ni seks te mir nuk ban  ni seks qe te shkon per trupi
[img][/img][img][/img]

Code:

[youtube][/youtube][googlevid][/googlevid]:P

slutty_iva wrote:

cuna me pelqejne gjith idete e juaja
do kisha qejf ti realizonim bashke

 

#60 07.09.2009 06:40:34

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Çuna si më kishit qi mua?

me ty paska pune se qenke shum e fort , dhe ta kisha nise prej gishtav e deri te floket e gjata.

Offline

 

#61 07.09.2009 06:41:35

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Çuna si më kishit qi mua?

me ty kisha provu gjitha llojet e sex

Offline

 

#62 07.09.2009 07:06:42

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Çuna si më kishit qi mua?

me ty kisha provu gjitha llojet e sex

Offline

 

#63 13.09.2009 19:20:22

doni86
i/e regjistruar
From: Osnabrück/Ferizaj
Registered: 06.09.2009
Posts: 24

Re: Çuna si më kishit qi mua?

Po ty IVa  te  kisha  qi prej permasit, Oral,ohh krejt Kamasurten kishe prevu me ty( doggystyle)
dhe  ta  kisha derdh ne  cic... bash qeshtu....

Offline

 

#64 14.09.2009 19:28:25

lonchee-
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2009
Posts: 14

Re: Çuna si më kishit qi mua?

T'kisha qi ne pidh edhe du kish derdh ne cica pe paramendoj ty  tu ta lishu spermen        ah ah ah tu bo ty

Offline

 

#65 22.09.2009 10:40:20

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Çuna si më kishit qi mua?

ok bukuroshe jame gati per ta plotsu kete deshir , me te qi si ti te duash , por me ty e kisha preferu sex opal per fillim......ok po te pres .......

Offline

 

#66 01.12.2009 15:10:19

besnik
ketu jam ne qdo koh per juuuu
From: mitrovica
Registered: 07.09.2009
Posts: 39
Website

Re: Çuna si më kishit qi mua?

:cool::mad::lol::P:/;):o:D:(:|:)

Last edited by besnik (04.11.2010 01:23:02)

Offline

 

#67 01.12.2009 20:01:41

arlindi>o.t.r<
i/e regjistruar
Registered: 01.12.2009
Posts: 15

Re: Çuna si më kishit qi mua?

Nuk te kisha lene vrime pa te qi

Offline

 

#68 02.12.2009 06:00:59

keyboard
Mr
From: MACEDONIA
Registered: 30.11.2009
Posts: 8
Website

Re: Çuna si më kishit qi mua?

1, do te kisha marur ne krah dmth kembet e tua ne mjedis tem, dhe do te kisha qi ashtu tani do te kisha marur, me krye posht dhe prej nalt do ta kisha futur karin. kur do me vike me u derdh tu kisha derdh ne cica, dhe ftyr... :)

Offline

 

#69 03.12.2009 09:51:41

punisher
i/e regjistruar
Registered: 03.12.2009
Posts: 7

Re: Çuna si më kishit qi mua?

zemra bythen 8 me 2 do ta kisha bere nese do provoje loqki999@live.com

Last edited by punisher (03.12.2009 09:52:17)

Offline

 

#70 10.12.2009 23:58:11

drrilonn
i/e regjistruar
Registered: 29.11.2009
Posts: 58

Re: Çuna si më kishit qi mua?

majspari ta kisha lpi pidhin tane kishim qii dogystile

Offline

 

#71 23.12.2009 11:03:26

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Çuna si më kishit qi mua?

slutty_iva wrote:

une do kisha qejf te beja seks me nje vajze dhe nje djale ne te njejten kohe
do me pelqente te lepija pidh nderkohe qe po me qijne nga mbrapa
ose te ishim dy cifte dhe te na qinin te dyjave nga mbrapa dhe ne te putheshim
me pelqen shume ta marr ne goje dhe midis cicave

Edhe ti? ;)

Offline

 

#72 03.01.2010 20:55:13

ARTI
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 03.01.2010
Posts: 26
Website

Re: Çuna si më kishit qi mua?

ty iva te kisha qi ne doggy style  dhe  klasike kam t ne qaf dhe  me ta ngul deri ne skejt

Offline

 

#73 05.01.2010 02:24:33

thithesi-i-pidhit
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2009
Posts: 25

Re: Çuna si më kishit qi mua?

vetem nje sen te jeshe e bindur se keshtu sikur keta qe jan qie ne kete video nuk ja nisi per keshtu jo

Offline

 

#74 05.01.2010 02:33:41

thithesi-i-pidhit
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2009
Posts: 25

Re: Çuna si më kishit qi mua?

AKULLORJA

slutty_iva wrote:
une do kisha qejf te beja seks me nje vajze dhe nje djale ne te njejten kohe
do me pelqente te lepija pidh nderkohe qe po me qijne nga mbrapa
ose te ishim dy cifte dhe te na qinin te dyjave nga mbrapa dhe ne te putheshim
me pelqen shume ta marr ne goje dhe midis cicave

Edhe ti?


ndoshta po mendon keshtu sikur ne kete foto po me vjen keqe po nuk po di me i shti diso foto qfare ke deshir ti

Offline

 

#75 06.01.2010 00:45:29

drrilonn
i/e regjistruar
Registered: 29.11.2009
Posts: 58

Re: Çuna si më kishit qi mua?

o thithesii i pidhit a thith vetem pidha ti a edhe kara hahahahahhahhahahahahahhaah :P  gjugji karit

Offline

 

#76 06.01.2010 02:41:38

thithesi-i-pidhit
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2009
Posts: 25

Re: Çuna si më kishit qi mua?

naj motere te mir nese ke ja kisha thith e mus ma teshe karin ti mus se ti qi krejte a more veshe ketu qate hesapi e mus ma teshe qa thithi kqyre se ghen pederra sa dushe une me kesi klloshare qe jan pederra sikur ti as me fol nuk foli

Offline

 

#77 06.01.2010 09:55:43

BoletinM
i/e regjistruar
Registered: 06.01.2010
Posts: 6

Re: Çuna si më kishit qi mua?

Ty t'kisha qi DOGGYSTYLE !

Offline

 

#78 10.01.2010 17:12:03

drrilonn
i/e regjistruar
Registered: 29.11.2009
Posts: 58

Re: Çuna si më kishit qi mua?

hahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahha o zott far fmije Koke :P o thithesi i pidhit :S (po ma o loqk ma se ky forum slejohet per ty) ma se sbon  msohesh keq tane

Offline

 

#79 31.01.2010 14:43:52

sykaltri
i/e regjistruar
Registered: 28.01.2010
Posts: 9

Re: Çuna si më kishit qi mua?

oooooooo du kish derdh ku kish dasht ti veq eja te une ni her nuk ish ik ma kurrr

Offline

 

#80 05.02.2010 05:58:00

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Çuna si më kishit qi mua?

iva ta kisha derdh n goji me siguri paske merak

Offline

 

#81 08.02.2010 17:22:21

The|Dicky
i/e regjistruar
From: Mitrovicë
Registered: 08.02.2010
Posts: 54
Website

Re: Çuna si më kishit qi mua?

@ slutty_iva

ku ta kish dasht qefi te kisha QI!!! :P

Offline

 

#82 09.02.2010 16:41:15

labinot
i/e regjistruar
Registered: 09.02.2010
Posts: 37

Re: Çuna si më kishit qi mua?

oj  iva  met sti tije ne dor  kur  nuk te skepi  pi  kari  pasha  krejt  shumm e mir  koke  kiss te dua shumm  gimo-17@hotmail.com

Offline

 

#83 22.02.2010 06:32:32

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Çuna si më kishit qi mua?

slutty_iva wrote:

cfare pozicionesh do kishit dashur
ku do ta fusnit karin dhe ku do derdheshit
a do kishit ndonje kerkese te vecante

te kisha qi 24h non stop

Offline

 

#84 22.02.2010 17:24:00

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: Çuna si më kishit qi mua?

ti kisha qi ne menyr profesioniste ..ne te gjitha pozitat e seksit dhe mandej ta kisha derdh spermen ne maje te cicav .. bukuroshe

Offline

 

#85 24.02.2010 00:39:48

dDoOgGy`RiIdDe
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2010
Posts: 30

Re: Çuna si më kishit qi mua?

uUnn kisha pas qef mas parii me boo 69 ... pastaj DoOGy`StyLe.. t`kisha qi nga mrapa.... .. e pastaj per Fund ta kisha derdh spermen mbi thithkat tuaa..

Offline

 

#86 24.02.2010 08:59:44

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: Çuna si më kishit qi mua?

loqk te kisha qi fort qe ti ne fund kishe mbet teper e kenaqur ne te gjitha pozitat e seksit .. 30 min  ma kishe marr ngoj karin niher pastaj un ty pidhin ta kisha lepii kish fillu me qi poziten doggy sytle .. 69 .. pastaj kisha pas deshir me tu  derdh ne cica dhe ti me gishta me mbledh gjith spermen dhe me fut ne goj me ngren te gjithen ..ashtu me kishe eksitu shum

Offline

 

#87 24.02.2010 10:44:25

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Çuna si më kishit qi mua?

kjo iva koka nifar fenomeni, por sa shof une,kjo iva i takon gjinis mashkullore

Offline

 

#88 24.02.2010 17:47:46

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Çuna si më kishit qi mua?

ty te kisha qi ne te gjitha pozicionet edhe tu kisha derdh ne goj

Offline

 

#89 25.02.2010 15:55:43

sexiboy
i/e regjistruar
Registered: 25.02.2010
Posts: 24

Re: Çuna si më kishit qi mua?

IVA JA SI TE KISHA QI
ti kisha kap flokt , te kisha thy nshpin qe te dalin botht si bostan , tana te kisha qi fort ta kisha reh pidhin nderkoh qe ti lepin pidh shoqes tane :D.
dhe me ne fund te kisha derdh mbi cica dhe ta kisha lepij pidhin nfund:D
dhe kur se kishe harru ket qime gjdo her qe do ta kishe prek pidhin me kishe kujtuar mua :cool:

Offline

 

#90 25.02.2010 18:30:48

vip_gun1
i/e regjistruar
Registered: 05.02.2010
Posts: 22

Re: Çuna si më kishit qi mua?

une  te  kisha  qi qysh ki9she pase qefe  zemer ?

Offline

 

#91 26.02.2010 13:42:52

beni
i/e regjistruar
Registered: 14.02.2007
Posts: 3

Re: Çuna si më kishit qi mua?

dona te kisha qi fort a

Offline

 

#92 26.02.2010 13:43:58

beni
i/e regjistruar
Registered: 14.02.2007
Posts: 3

Re: Çuna si më kishit qi mua?

iva te kisha qi fort a

Offline

 

#93 27.02.2010 19:33:16

kari-simpatik
i/e regjistruar
Registered: 27.02.2010
Posts: 19

Re: Çuna si më kishit qi mua?

oj iva une ty te kisha majt ne ajr te kisha qi ta kisha derdh ne cica si ti kisha bo cicat e qiljetes qysh ja kam bo une asjej te kisha qi me nje dush o qfar qefi kadal kadale ala pa hi ne dush ndoshta dote isha derdh tu ta pa at trupin ton sexy simpatik ta hazemren ta shti guhen ne pidh krejt sa ma ka fal zoti guhen qaq ta kisha shti ne pidh

Offline

 

#94 02.03.2010 20:28:36

Patroni
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 18

Re: Çuna si më kishit qi mua?

pershendetje:se pari ta kisha shtie gjuhen ne goj,ti kisha thithe majet e cicave tani ta kisha lipir pidhin majen e gjuhes ta kisha fut ne bir te pidhit ti ma kishe mar karin ne goj deri ti kishin dal damaret ,nermjet cicave e kisha ferkue karin mandej tu kisha derdh ne goj:mas nji pushimi te shkurt ta kisha ras ne pidh nat moment ti me kishe than oh prishe qkyje krejt    ndrohet pozicioni tkisha kap mrapa deri isha derdh brenda:prap  mbith te kisha qie edhe aty isha derdh kshtu ekishim kalue se bashku ishalla plotsohet deshira e jote edhe e imja tung.

Offline

 

#95 02.03.2010 20:29:24

vip_gun1
i/e regjistruar
Registered: 05.02.2010
Posts: 22

Re: Çuna si më kishit qi mua?

o qysh ki qefe  ti une jam ne  gjendej  me te qi  ty zemer ?

Offline

 

#96 22.03.2010 01:52:57

gucci11
i/e regjistruar
Registered: 22.03.2010
Posts: 6

Re: Çuna si më kishit qi mua?

Une Do Te Kisha Qire Poziten Qe Ti Kerkon

Offline

 

#97 22.03.2010 18:18:07

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: Çuna si më kishit qi mua?

iva  seksin   me  ty   e  kisha   ber   ne   pishen  dhe  pastaj  kishim  perfundu   ne   ni   dhom   seksi   me   ngjyra....me  pasttaj    tu   kisha   shpraz   ne   gjoks   se   je  shum  seksi....seksi   me  ty   nuk  ka   fund...

Offline

 

#98 25.03.2010 00:10:31

pasionanti
i/e regjistruar
Registered: 23.03.2010
Posts: 12

Re: Çuna si më kishit qi mua?

ty zemer se pari te kisha zhveshur dhe te kisha shtrir ne shtrat ne bark.pastaj te kisha kapur prej bythve dhe me te dy gishtat e medhenj te duarve ta kisha hapur biren e bythes dhe takisha shti gjuhen time te gjat,dhe me pastaj kisha zbrit dhe ta kisha lepir pidhin dhe ngadal kisha marr pozicionin 69 duke ta futur karin ne goje dhe ta kisha lepir pidhin me byth, dhe pastaj ta kisha futur karin ne dogystile......

Offline

 

#99 09.04.2010 08:19:27

Gllo22
i/e regjistruar
Registered: 08.04.2010
Posts: 32

Re: Çuna si më kishit qi mua?

slutty_iva wrote:

cfare pozicionesh do kishit dashur
ku do ta fusnit karin dhe ku do derdheshit
a do kishit ndonje kerkese te vecante

Nuk me pelqejn gjerat virtuale dhe fjalet e kota,
Trego kur je e lire dhe do ta demostroj realisht ...;)


No comment

Offline

 

#100 09.04.2010 11:16:09

Kari-Zotni
i/e regjistruar
Registered: 08.04.2010
Posts: 27

Re: Çuna si më kishit qi mua?

me vjen shum keq po me duhet te them se ja nuk po dijke cka eshte me u qije ja ske pas asnjher sex ose po shifke enderra si pula qe ka henger grur se nese pula nuk e shef ket enderr deri neser ather ajo vdes

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting