FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 24.02.2010 16:37:40

X U X !
i/e regjistruar
Registered: 07.01.2010
Posts: 42

Gruaja e Mekanikut ...

Keto dite aplikova per ta marre Patente Shoferin , Mekanikun e kam kusheri ( nuk dua ta ceke me emer se kush eshte ) dhe me ate kam shume muhabet , dhe une i kerkova ndihme per ta marre patent shofer per shkak se gruaja e tij punon ne auto shkolle " SEMAFORI " e te me ndihoje pak ne testin praktik pasi qe nuk jam shume i afte ne praktike , e ai me tha u be veq fol me Zanen ( gruan e tij ) e ajo te tregon se cka duhet per me marre Patente Shofer .
Une fola me Zanen ajo me tregoj se cila dokumente duhet te nxiren per te marre Patente Shoferi ( certifikaten e mjekut & kartelen e kryqit te kuq ) e pastaj duhet te vish gjer ne Auto Shkolle per ta bere regjistrimin , e une i pranova kushtet se nuk kisha te kush te shkoje per te me ndihmuar sadopak , i kryme keto te gjitha pas disa diteve me theret ajo ne telefon me thote neser kemi per ti mbushur oret ne ngasje ( Vozitje ) e tha behu gati e vij une per te te marrur ne shtepi pasi qe jemi shume afer .
Une u bera gati e pastrova trupin i largova cimet e teperta nga trupi , dhe cka kisha mbeturine ne truper per tu dokur pastert .
Dhe ja erdhe e nesermja , une u zgjova me heret pasi qe nuk me mirte gjumi isha ne siklet se cka do te beje ne ngasje si do te veproj , dhe ja erdhe ajo " ZANA " erdhe ne shtepin time dhe me beri me bori ( Sirene ) per te sinjalizur qe  ka ardhur ajo dhe une zbrita shpejt nga shtepija dhe ja ajo po del nga vetura eshte nje vajze shume sexi , duke dalur ajo nga vetura per te ma liruar mue vendin per ta ngare une , une i ngulita syte drejt e ne gjoksin e saj , ajo me verejti se e shiqoja po beri kinse nuk me kishte pare , dhe ja u ula ne ulesen e shoferit u bera gati per ta vozitur makinen " AUDI A2 " dhe ajo me tregoj se do te shkojm per ne teren per te me sprovuar mua se sa jam i afte per te vozitur , dhe per ne fillim ajo thas se je shume i mire , u nisem per ne rruge beme muhabet me pyeste rreth jetes time private ( DIREKT ) une i tragova gjithcka cka me kishte vetur shumicen e kohes nuk e vereja se cka fliste veq i pergjigjesha palidhje , sepse gjithe mendjen e kisha ne gjiksin e saj .
Me marsh ( nderuesi i shpejtesise ) nuk dija te punoja shume mire ndijhere e mirke ta nderoje shpejtein dhe e nderojke tamam tip sexi si te kishte punuar me penis , dhe une duge hecur rruges ajo me pa qe me ishte ritur penisi dhe kinse do ta kapte nderuesin e shpejtesi ajo e kapi KARIN tim dhe me beri te cmendem sa qe per pak te benim ndeshje per autobus , dhe me tha qe ta gjejm nje motel per te pushar pak dhe per te bere dashuri ajo me propozoj pasi qe kishte nevoj ai buri i saj nuk ja mushke synin e deshironte te provonte me mua .
Dhe ja e gjetem nje motel hynem e kryem ato obligime te recepcioni i motelit dhe morem cilsin e dhomes shkume ne dhome dhe ajo pa prit me kapi per pantollona ( KARI ) me terheqi nga vetja dhe une e kapa e zhvesha te teren dhe une ja nisa i pari akcionit e mora e qiva me gjuhe teksa e qiva ajo klithte si e cmendur , pastaj i dhash rast asaj per ta ma lipire penisin time dhe ajo dinte si te punonte me ta me shtiu pothuajse te gjithin ne goje desha te cmendem kur e pash .
Erdhi koha per sex dhe ja ajo me kapi kinse ajo do te me qinte mua , dhe ashtu ishte sepse ajo me qinte mua e une sikurse ndoj femije e lash te bente cka te donte , por ajo me tregoj se cka do te thote super qirje pasi qe nuk kam pasur shume pervoje ne kete lemi gjer ne ate kohe , i provuam pothuajse te gjitha pazitat diku rreth 3 ore kemi bere sex te mrekullueshem rret 4 here jam derdhur une , pas sexit beme dush nuk kishim kohe as te pushonim pasi qe ishte vone e u nisem per ne shtepi rruges beme muhabet sikurse te ishim burre e grua , e praj ate dite une me te shkojm shume shume mire e askush nuk e din se cka ka ndodhur mes asaj dhe meje , por une kete nuk do ta haroj kurre pasi qe ajo me mesoj se cka eshte Qirja ....PERVOJA E BENE TE VETEN .

Offline

 

24.02.2010 16:37:40

AdBot
Advertisements

#2 27.02.2010 00:23:45

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Gruaja e Mekanikut ...

avvvv, mashalla ju koft  kokni  shkri  e hajt  :o

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting