FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 10.10.2009 18:22:57

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Isha e etur për karrin e tij

Isht Vera dhe vendosem te shkonim me 2 shoqe ne Pushim ne Turiqi por nuk uralizuar deshira qe te shkoni ne Turqi dhe vendosem te shkoni ne Ulqin, se paku te rrezitem me nje det.

Shkutem ne Ulqin un dhe 2 shoqet e Mija, nuk kishim as nje Shok me vete dhe mendojshim qe te benim ndonje shok ne Ulqin,. shkutem ne Ulqin meqense nuk kishim rezervuar ndonje hotel vendosem qe te vendosemi me nje shtepi Private, kur mbritem ne Ulqin murrem nje Taksi dhe na la ne ne lagje dhe tha ketu do te gjeni sigurisht nje shtepi per te banuar, kur po shikonin te nje shtepi ishte nje njeri ishtrir ner nje hije ne Oborrin e ti ishte i nxirr ngjyr kafe i gjat, i Bukur dhe un po e pysja a mundet qe te na ndimoj kerkonim nje shtepi per ti kalu Pushimet 2 Javesh, aj mendoj 2 minuta dhe na Ftoj qe te banojm tek aj mbase kishte nje shtepi te bukur dhe vet ishte i Bukur nuk mundemi te Refuzojm uvendosem i kishim 2 dhoma e kurse na ishim 3 veta dhe e pytem nese ka mundesi qe te 3 ta marri 1 dhom aj na tha jo se jan shum te vogla nuk kishte vend ne dhom edhe per nje shtrat tjeter, ok pranutem 2 dhoma 2 dhoma. uinstalutem ne dhoma mbas 15 minutve dulem ne oborri kur ishte aj i shtrir ndejtem pak na luti per te pir diqka pitem diqka dhe dule, na tregoj se mbas ores 6 i vjen gruja ne shtepi etj.. ne dulem pak per te shetit, dhe keshtu vazhdoj deri te dita e 3 dilshim ne Plazh dilshim ne Mbramje vinim ne shtepi pa kurr far Problemi, ne diten e 4 erdhem prej Plazhit dhe un erdha vetem me Bikini dhe aj po mi shikon Cicet e mija se te gjith me thoj se i kam si te Pameles, un e verejta qe po me shikon dhe vazhdova drejt ne banjo.

bana dush mbasi dola prej Banjosh aj jesh zveshur tersisht dhe e  pritke qe te hynte ne banjo kur e pash un uhabita, dhe ma shum me habiti Kari i ti i madh i trash, qe jeshte ba dru, dhe aj me tha ah me fal dhe hyni ne banjo. por deren nuk e mbylli e la hapur, dhe e leshoj dushin dhe po bente ohhh ohh un vazhdoja ta degjoja te dera sa kisha dal prej banjos. se me la pershtypje Kari ti e etrupi ti. menojsha te futem ne Banjo me ta po kisha Frik, dhe shkova ne dhomen time te nesmen ne mengjes ju thash shoqve te mija qe nuk do te shkoja ne Plazh me to se me kishte djeg dilli, Dhe keshtu veprova nuk shkova ne Plazh se kisha deshir qe ta kem at kar te bukur ne Pidhin tim, Ishte Ora 11 dhe ne Koridor kishte nje tavolin te vogel dhe un isha ulur kur po zbriste aj te Posht, dhe me Pyti nuk keni shku ne Plazh thash jo se mu ka djegur Lekura, me tha Eja un kam nje Krem qe ta ly shpin dhe Pranova Ok thash po te pres ne dhomen time shkoj aj e murr kremen dhe erdh tek dhoma ime ishte ne kemb dhe un ne kemb dhe vazhdoj me duart te Bukura te ma lemont shtepinen kur mi heki edhe jelekt per meme ferkuar ma mir dhe vazhdoj cicet te me fierkoj dhe un me njenen dor ja Lemova Karin e ti pak. dhe aj beni ohhhhhfffff dhe un ithash shtrengomi cicet edhe pak ma shum dhe ja vazhdoj kurse un vazhdoja tja lemoja Penisin e ti nuk e si se qka me gjeti dhe nuk kisha marre.

dhe ja shtina doren nen Brek dhe ja Preka Karin e ti te vertet dhe aj me tha me kalle. un ja ktheva thash edhe ti mu po me ktheu nga ana e vet dhe filloj te mi thithke cicet the un vetem beje ohh ma shum prej Knatcis, dhe Kari i ti ju trash ju qua ju be si Dru., kur me uli dhe ma shtini ne goj dhe ja thithja karin ja thithja, dhe me gjuajti ne shtrat dhe filloj me gjuhen e ti te me Puthte dhe te mi shtrengojke kofshet e mija, un isha shum e nxet dhe ja kapa njeren dor dhe ja qita te pidhi im i thash lemoma pidhin pak se me plasi, aj ma lemoj dhe Pstyti nje her ne Pidhin tim dhe ja mshoj ja 2 her dhe pastaj e shtin Guhen e gjat qe e kishte ne pidhin tim dhe ma lepike pidhin dhe un isha e shkiri prej knatcis as nje her nuk kisha perjetu at knatci deri sa vazhdojke me Gjuh te ma lepinte Pidhin me njeren dor mi shtrengojke cicet, dhe mabdej ma qiti karin e vet ne fetyren time dhe un ja morra ne goj bem posite 69- pasta  i thash ma shtin Karin ne Pidh se me Tranove krjet.. me tha jo nuk do ta shti dhe vazhdojke me dor te ma lemojke the un isha e djegur e etur per karin e ti dhe e lusja te ma shtinte sa ma shpejt ne pidh, kue u qua ne kemb un mendova qe me ne fund do te me qinte aj iku dul nfa dera dhe me la ashtu, mendova qe shkoj kur erdh prap i thash ku ishe me tha ta mbyllja deren, dhe kur erdhu ushtria ne shtratin tim dhe me tha hypi karit, ja ku e eke..

dhe un qova dhe ashtu veprova i hipa karit te ti te madh e te trash, dhe uqita, kurse aj me thojke ma shpjet boll shpejt provojsha po kerkojke edhe ma shpetj kur me kapi me 2 durt dhe me gjujti ne shtrat dhe mi qiti kemt e mija ne qaf te atij dhe ma rrasi karin,. dhe me nje shpetci shumm teper te shpejt. deri sa me lodhi uderdhem disa her. dhe e lutsha te me leshon kurse aj me kapi per flok dhe me tha jo se tash esht ma lezet me qiti edhe shum her., dhe vazhdoni uqitem ishte nje eqimje e mrekullushme, dhe keshtu mbaroj dita shoqve nermal nuk ju tregoja. dhe at te qime e kisha gjado nat per sa nejta ne ulqin- ishte knatci e vertet te qihesh me nje njeri te fort edhe pse ishte 12 vite ma i vjeter se un. ishte shum i mir dhe ju them te gjithave vajzave nese doni te keni sex vertet te mir qihuni me me te vjeter.ISHA E ETUR PER KARIN E TIJ

Offline

 

10.10.2009 18:22:57

AdBot
Advertisements

#2 04.11.2009 22:59:38

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Isha e etur për karrin e tij

kaltrina tregimi ishte shum i mir po tash spo  e di a eshte e vertet kjo qe po thu a jo ..nese eshte kshtu zemer kurgjo nuk te paska bo ky tipi qka te kisha bo une .......

Offline

 

#3 10.01.2010 18:45:30

Florent
Kaltrrinaaaa
From: Gjilan
Registered: 06.01.2010
Posts: 32
Website

Re: Isha e etur për karrin e tij

haha kom-dashni mire e ki s'paska dit sen tripi .

Offline

 

#4 18.01.2010 10:13:25

lipirsi
i/e regjistruar
Registered: 15.01.2010
Posts: 31

Re: Isha e etur për karrin e tij

po a ki deshir me ta lipi pidhin

Offline

 

#5 12.03.2010 15:15:25

lipirsi
i/e regjistruar
Registered: 15.01.2010
Posts: 31

Re: Isha e etur për karrin e tij

po nese ke deshir meperjetu knaqsin e njet ma jep msn dhe ki me pa se far knaqsie ki me pas

Offline

 

#6 12.03.2010 15:15:40

lipirsi
i/e regjistruar
Registered: 15.01.2010
Posts: 31

Re: Isha e etur për karrin e tij

po nese ke deshir meperjetu knaqsin e njet ma jep msn dhe ki me pa se far knaqsie ki me pas

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting