FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 07.05.2007 15:51:43

Albina-2008
Guest

Kam fjetur me vëllain e burrit

Jam 23 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Historia ime është e quditshme pak sepse kjo kultur ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta pranoj këtë llojë realiteti. Unë jam martuar qe 5 vite dhe në shtëpin ku jam e martuar jetonin dy vllezer se bashku dhe mbasi jam martuar kan kaluar nje kohe ne martes kur seksi ishte super me burrin tim, dhe kalonim për mrekulli mbas një viti martese, gjërat fillojn të ndryshojn në mes meje dhe burrit tim, Ai shkonte dhe punonte dhe nganjeher me muaj të tërë nuk bënim seks. Një ditë në oborrin e shtëpis duke biseduar me kunatin i cili në atë kohë jetonte në një shtëpi me ne, fillova të fantazoja për të dhe sa herë e shihja lagesha bohesha ujë në mes të këmbëve. Shpesh herë kur isha vetem në shtëpi masturboja duke futur gishtat në vaginin time, dhe imagjinoja se po boja seks me të dhe shpërtheja në orgasm të madh. Një ditë derisa po kalonte ai nga dhoma aty me degjoj duke bërtitur dhe hyri brenda e më pyeti cka kishte ndodhur dhe për fatin tim isha mbuluar me një batanije dhe i thashë se kisha parë një ëndërr të keqe. Ai dul nga dhoma duke me injoruar komplet dhe iku shkoj. Disa muaj më vonë ndodhi një konflikt financiar në mesin e vllëzërve dhe ata u ndan njëri me tjetrin dhe ai kaloj në një shtëpi tjëter që ishtë pronë e familjes. Dhe brenda një viti ai u martua. Edhepse kaloj një kohë e gjatë deri sa burri im dhe ai u pajtuan njëri me tjetrin unë përseri nuk mund ta harroja atë dhë nuk mund ta harroja ftyrën e tij. Kishte pasur poashtu shpesh herë raste kur edhe ëndërroja se po boja seks me të.
Pas pajtimit shkova ta vizitoj kunaten time të re. Dhe kaluam një kohë shumë të mirë së bashku por ai nuk ishtë aty ishte në një udhëtim dikund. Dhe derisa po qëndronim në shtëpi tek kunata aty ajo po mi tregonte disa fotografi të martesës dhe poashtu disa foto tjera.  Kur e shihja pidhi më digjej flakë i tëri.

Nga ajo visit kaluan edhe disa muaj dhe mandej shkova për të dytën herë për visit kësaj radhe ishte ndryshe kur shkova në shtëpin e tyre mora vesh që kunata nuk ishtë aty por kishte shkuar për visit tek familja e saj dhe do të kthehej në mbrëmje dhe Ai kunati më tha pasi shtëpia ime ishte larg shumë të rrija aty dhe ta prisja. Kur më tha ta prisja aty ishte duke u përgatitur të dal më shokët e tij. Dhe më tha mua kunat ndoshta ti nuk mërzitesh nëse të lë vetëm për disa orë në shtëpi. Unë i thashë që nuk ka problem fare. I tash por a bon me lëshu televizorin dhe kishte aty një DVD dhe kishtë një numer të madh të filmave tha nuk ka problem dhe shkoj në banjo të vazhdoj përgatitjet dhe derisa po shikoja tek filmat që kishte në DVD pashë një film që më ra shumë në sy, shkruante dicka në Frengjisht dhe nuk e kuptoja, e mora CD a futa në DVD dhe kur u hap filmi kuptova që ishte seks. Thash ai është në banjo ndoshta mo nuk vjen në dhomë të ditës por shkon drejtë jashtë. Mbas dikund 20 minutave e kam parë kur hyri brenda ishte veshur dhe më tha ika unë shkova dhe sytë e tij shkuan drejt televizorit dhe shikoj dhe filloj të qesh. Drejtoj sytë nga unë e më tha të për ta ulur zërin pak televizorit dhe pastaj më pyeti a të pelqejn filmat porno edhe ty a. Dhe për shkak se nuk kisha parë asnjëher më përpara i tash në hajgare, JO mua më pelqen kur e boj vet jo kur e shoh. Filloj të qesh dhe iku dhe tek dera duke veshur patikat sportive të tij. Vrapova e I tash prit një minut a ka mundësi të më tregosh ku mund të gjej shampon për flokë të femrave sepse dëshiroj me bo një dush derisa ju të dy të vini më tregoj dhe mandej iku. Pasi filmi mbaroj unë hyra në banjo dhe po boja një dush. Dhe pa më ra ndërmend fare se ai është kthyer dola nga banjo e zhveshur për të shkuar tek rrobat e mia të cilat i kisha lënë në dhomen e ditës. Dhe kur dola nga banjo dola në korridor dhe mandej shkova në dhomen e ditës dhe ai ishte aty duke shikuar futboll në televizor dhe kur hyra disi u shtanga e tëra dhe ai po më shikonte dhe dola jashtë duke mbuluar gjinjtë e mi dhe i thash thash më zë të lartë të lutem bjeri rrobat e mija në banjo. Dhe ai mbledhi të gjitha rrobat e mia dhe erdhi në banjo dhe filloj ti kaloj tek dera duke futur doren. Mbasi u vesha hyra në dhomen e dites ku filloj të tallej me mua duke më përshkruar gjëndjen time të ftyrës kur jam future në dhomë e zhveshur. Pasi u tall pak më pyeti për CD seks dhe poashtu i shtoj pyetjes edhe këto fjalë. Cili pozicion në film ishte më I miri dhe unë i thash se nuk dua ta komentoj. U ngrit dhe tha shkova në dhome të fjetjes të pushoj sepse ishte tha i lodhur. Deri ngritej i thash të rri edhe pak dhe mandej le të shkoj tha jo jo dhe derisa po ngritej i thash rri për momentin dua të tregoj dicka por që do të jetë secret në mes të atij dhe asaj përgjithomë dhe fillova ti tregoj për fantazit e mia. Dhe pasi i tregova për dikund nga 15 minuta e vrejta se kari i tij ishte quar dhe i shihej shume qart në tuta. I thash cka ka ndodhur ashtu cka ke u kthye ne anen tjeter dhe me tha spo kuptoj pse po pyet cka kam asgje nuk kam. I thash të kthehet kendej tha jo jo mire jam dhe mandej shkova afer tij dhe e ktheva nuk e di si por e kam kapur koken e tij dhe përnjë moment buzet e tij u afruan me të mijat dhe fillova ta puth dhe gjuha e tij po levizte nëpër gojen time dhe mbrenda dy minutave dora ime me shkoji tek kari i tij i cili ishte bërë aq i fortë. Dhe fillova të desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit të tij dhe fillova të lepije Karin e tij si akulloren. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht.  Disa minuta më vonë ai më kthej mbrapa ku më futi Karin e tij të trashë dhe të madh.  Në levizjen e dytë që bëri duke nxjerr dhe duke future shpërtheva në orgasm dhe mbas nja pesë minutave ai e nxjerri jasht Karin dhe më leshoj tërë spermen në gojë dhe e gëlltita të tërë dhe menjëher e kthej Karin përseri në pidhin tim dhe filloj të vazhdonte të më qinte dhe unë nuk kisha përjetuar kurrë ndonjëher të qihem pa pushuar gati 3 orë e gjysm ai e derdhi dy herë dhe kari tij përseri nuk ulej. Dhe keshtu vazhduam për 4 orë të tëra dhe mandej më that ash duhet të ndalemi sepse mund të vij ndokush i tash të lutem vetem edhe një dhe ai tha OKEJ vetëm me një kusht nëse shkoj në banjo e marr do pomade dhe e lyen Karin tim më të dhe mandej unë e lejoj për të qi në byth sepse bytha ime i pelqente. I drejtova bythen nga ai e I tash te lutem më lage dhe ai filloj të ma lepinte bythen më gjuhen e tij dhe mandej ngadal me shume kujdes ma hupi virgjinitetin edhe në byth o cfarë kënaqsie ishte kurrë nuk do ta harroj.  Por ajo që ndodhi është që ai nuk dëshiron më të këtë seks me mua dhë më shmanget tërë kohën. Edhepse unë nuk do të heq dorë por do të vazhdoj ta provokoj dhe të kur më bije shansi përseri dua të qihem më të.

E dashuruara në dashurin e gabuar.

 

07.05.2007 15:51:43

AdBot
Advertisements

#2 07.05.2007 16:21:23

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

Ishte mbreselenese Albina!

Offline

 

#3 30.11.2007 22:49:41

BEN_BEN
Guest

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

albina shum po genjen bre......po perse nuk shkruan poezi per ndonje revist erotike....

 

#4 01.12.2007 19:05:29

BEN_BEN
Guest

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

ha ha ha

 

#5 04.12.2007 03:16:42

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

Mashtrim total

Offline

 

#6 24.12.2007 15:52:51

cassanova
i/e regjistruar
Registered: 24.12.2007
Posts: 4

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

haj mos u ban grabitqare te vjedhesh gjera nga te tjeret po nese deshiron shkruaj naj realitet se kjo asht e kopjume prej qeter kujna a po kupton albina edhe mos u mundo me i mashtru lexuesit se ti kete tregim e ke vjedhe
bye bye

Offline

 

#7 28.12.2007 13:23:19

ximi4031
Guest

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

ja qite nanen duke rrejt, prej para lufte eshte duke u sjellur ky tregim(fantazi) neper revista erotike.

 

#8 20.01.2008 03:02:30

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

Per mendimin tim ky eshte nje tregim erotik qe eshte marre nga ndonje reviste erotike shqiptare por ndoshta Albina ka dashur qe te tregoj  se ka vepruar njejte sikur ky tregim  erotik  dhe ka shpreh  ate ne nje lloj tregimi qe i ngjan vepres se saj

Offline

 

#9 10.12.2008 23:33:09

beni33
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2008
Posts: 63

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

na   myten me  rrena  bre   auuuuuuuuuuu   shum  rren  e   kulluar   ishte   me  vjen  keq   as gje  sesht  e   vertet   kjo  ndoshta  ka  ndodhur  por  jo  tek ne  ahahaha   ne  filma   te  holivudit   po

Offline

 

#10 11.12.2008 14:33:12

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

Phaa cfar kurva ka shqiptaria. Oj Albina e karit copy paste a?! Ja ku e ke te njejtin artikull ne origjinal: http://radio.allgoo.net/seksi-f35/kam-f … t-t249.htm
dhe ne:
http://albavision.blogspot.com/2008/07/ … urrit.html
Sa interesant tek kjo e dyta, nje Zoteri e kishte shkruar ket artikull. He bre rrencat e nones ua piiiiiiiiiiiiiip

Offline

 

#11 12.07.2009 12:00:45

swerige
i/e regjistruar
Registered: 09.07.2009
Posts: 26

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

jo albina mos u brengos se edhe une e kam qi kunaten a edhe ajo si ti me ka barr ashtu si ju beson a veq ashtu asht a se nuk me qkoqke une jo veq nji her po ka vazhdu me ter mujanion a e veq edhe une e kam kunaten sex aa e valla si ja ke bo kunatiti ashtu ma ka berr mu ajo a i njejti rast ka qen si te ti a

Offline

 

#12 13.07.2009 12:14:35

aeir30
i/e regjistruar
Registered: 12.07.2009
Posts: 18

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

ishte kot fare, me vjen keq Albina, por.... me gjithe mend nuk ia vlente.

Offline

 

#13 13.07.2009 18:54:20

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

swerige po ti me mir qije vllain tend ne byth,,, se sa te qish kunaten ,se ashtu i vete muhabetit,per mua je bythqir.

Offline

 

#14 13.07.2009 18:59:30

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

albina nuk edi ne se eshte e vertet kjo histori qe tregon, por doja te thoshja dicka qe ka zgjedhur ndjenja te gabuara shpirt, prandaj mundou te gjesh ndo nje kar tjeter, ka shum
ouuuuu kar ka sa te duash por jo te kunati gabim.

Offline

 

#15 20.07.2009 13:45:59

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

ahahha shum interesant ishte

Offline

 

#16 07.08.2009 02:31:53

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

si do qe te jet ishte nje tregim e bukur..flm nga ju albina per postim..presim tjera postime nga ju

Offline

 

#17 30.04.2010 11:06:48

fukarai
Guest

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

Dhe nese nuk asht e vertete,fantazia jote Albina ashte e mrekulluesheme!Do te isha ma shume se i lumtun ta bajsha nje here me ty,qofte dhe vetem nje here.Me dukesh shume e mrekullueshme.

 

#18 30.04.2010 11:22:48

kushtrimi
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 03.06.2008
Posts: 15

Re: Kam fjetur me vëllain e burrit

Mos fantazo bone realitet se mashkuj ka boll!!!

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting