FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 25.04.2010 23:41:49

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

VITI 2020 ZEZAK NE KOSOV kandidat per kruetar te prishtines

si pas   te  gijtha gjasave   ne   kosove   ne  vitin  2020    ne    zgjegjje  per  kryetar  komune  do kandidoj  nje   zezak   nga   gana   i, zii  si  futa  dhe i    ngjashem     me   nje  rac  majmuni    se   pse   si  pas  stastistikave     ne  at    vit   dote  fillojn  te  shfaqen   zezaket   ne  per  liavdhet  e  kosoves  me  shatora  duke  pjek  flia   kurse  dikush  te  daja    ne  kosove   keto   dhurata  i kemi  nga    disa  femra   shqiptare    qe  na   pasuruan  racen    ton   me  te  bukur  ne   europe 
 
te  pakten  ju   qe    jeni shqiptar  mos   votoni

Offline

 

25.04.2010 23:41:49

AdBot
Advertisements

#2 26.04.2010 14:39:48

BossiIKosoves
i/e regjistruar
From: Swiss
Registered: 13.04.2010
Posts: 44

Re: VITI 2020 ZEZAK NE KOSOV kandidat per kruetar te prishtines

ta qifsha racistin e nanes eheh :P

Offline

 

#3 29.04.2010 23:12:16

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: VITI 2020 ZEZAK NE KOSOV kandidat per kruetar te prishtines

fuck off wrote:

ropt te qifsha ho hahahahahhaha une para votoj per nje zezak se sa per nje analfabet edhe te mjere si jeni ju, biro zezakte po ta udheheqin ne tere boten kush eshte president i Usa mos eshte ndonje shqiptar hahaahahha ik pirdhu ta qifhsa racistin e nanes

jo  jo   ne  kosove   dote  jen   zezak     me  shatora    qe   ende     nuk  din  te   logjikojn    si  njuerz    amerika    nuk  e   leshon  ata   qe   ti   i don   
   a   evertet  qe  un  jam racist     por    shum,  krenar  qe   jam shqiptar   e  jo   gomar   siq  jeni   po  ti  shum   u  hidherove   sikur   te   kishe    ndonje   dhender  nga   kta    zezaket    hahahah   ndoshta  ka   mundesi

Offline

 

#4 29.04.2010 23:20:36

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: VITI 2020 ZEZAK NE KOSOV kandidat per kruetar te prishtines

fuck off wrote:

o ky ishte malok i llojit te vecante hahahahhaha shtresa me e ulet e njerzimit sdi qka karin po ju duket vetja ta qifsha nanen q'ta ka lind

edhe  un   ty   tikisha   qi   motrat   po aty  ku e  shtin zezaku   un  se   futi  karin   o  klloshar    ndoshat    mami  te  ka  pshtu   nga  zezaki    e at  ta  kisha   qi   shqip   
tash  mosu  nervozo  vet    keni  fillu  te shani    dhe te  ofendoni     o  gomar

Offline

 

#5 01.05.2010 00:43:26

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: VITI 2020 ZEZAK NE KOSOV kandidat per kruetar te prishtines

fuck off wrote:

:lol::lol::lol: o analfabet shiko si shkruan njehere nje fjale ne shkup nje ne shkoder more tq qifsha familjen ty, po ti vetem nje klloshar i karit qe pastron kanalazimet neper bashetlla je hahahahhhha e vjen ketu jep leksione per racizem ik pirdhu me gjithe familjen tende!!!!!

eh   ndoshta   un  punoj  ne   baushtella    por    jam   shum  krenar   qe   punoj  te  pakten   diqka  e  nuk  jam  parazit   si  ti 
  edhe   diqka   kta  qe  shajn  ne   per   forume    kta   jan  njerzit  me  frigacaket   ne   planet    kam  pershtypjen  qe ti  je    pedofil    haahahahahh   

paremendo   kur  te  vjen   nipi  juaj     me  plis  te  bardh   e  me  ftyr  te  zez     nga  gana  e  afrikes

Offline

 

#6 01.05.2010 00:47:49

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: VITI 2020 ZEZAK NE KOSOV kandidat per kruetar te prishtines

UN  JAM RACIST   SHQIPTAR    URREJ   ZEZAKET   SLLAVET    EDHE  DISA   SHQIPTAR  QE    FLASIN  SHQIP   POR  MENDOJN  SERBISHT      UN ATYRE   JAV  QI   BASH    NANEN   SE  JAN   RACA   ME  E  POSHTER   NE   PLANET 
PRA   KY  JAM   UN  DHE  NUK  ME  VJEN  AS  PAK  TYRP   QE  JAM SHQIPTAR   NDIHEM  KRENAR   SHUM 

KURSE   JU  DEMOKRAT  E    BOTH  CULLAK   QINE  NANEN    O  KLLOSHAR

Offline

 

#7 01.05.2010 00:50:03

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: VITI 2020 ZEZAK NE KOSOV kandidat per kruetar te prishtines

BossiIKosoves wrote:

ta qifsha racistin e nanes eheh :P

KURSE  UN  TY   TA   QIFSHA  MAT  MIREN NE   FAMILE   QE  E  KE   
EDHE  ZEZAKI  TA  QIFT     SE  POT  KRUHET  POM DOKET

Offline

 

#8 01.05.2010 02:21:47

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: VITI 2020 ZEZAK NE KOSOV kandidat per kruetar te prishtines

o nebi racisti , mos i krahaso zezakt me majmuna , po mundohu qe ndoje zezake ta lind nje Shqiptar zezak ...:)

Offline

 

#9 01.05.2010 02:29:01

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: VITI 2020 ZEZAK NE KOSOV kandidat per kruetar te prishtines

******************

Last edited by bruce lee (02.05.2010 22:12:36)

Offline

 

#10 01.05.2010 08:31:03

kobra_ks
Guest

Re: VITI 2020 ZEZAK NE KOSOV kandidat per kruetar te prishtines

ojeh milet a ka naje pidh me qi bre se marova pa qi sen

 

#11 03.05.2010 01:21:46

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: VITI 2020 ZEZAK NE KOSOV kandidat per kruetar te prishtines

fuck off wrote:

o ti sti qij as antarte e familjes sepse e ke familjen e ndyte motrave tua as pidhin sjau kisha pshurr hahahahahhahaha e ta qifsha krenarin e nanes qe je shqiptare po lloji yt sna duhet me qene shqiptare sepse naj ndote kombin me keto fjale tua, e sa i perket punes tande edhe mua ti je large me mijera km prej meje se baba veq ne krevat rrin a ti pastron banjot neper baushtella neper perendim hahahahahahhahaha:lol::lol::lol: pirdhu race e eger, race kafsheeeeeeeeeeeee edhe kafsha ka me shume mende qe ti

ti  qenke    taman  gomar    hee  bash  mat miren   ne  shpi  ta q....... po shum  potu  dhimkan  zeekazt    tash  po dyshoj  se   keni   dhender   ndonje zezak   ka  mundesi  shum    ju  i plotsoni  standartet    mos   e  keni  ndonje dhender   nga   unmiku  apo   motra te ka punuar si  perkethyese  ne   unmi-k

Offline

 

#12 08.05.2010 01:54:35

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: VITI 2020 ZEZAK NE KOSOV kandidat per kruetar te prishtines

fuck off wrote:

:lol::lol::lol::lol: fjalte e njejta spo din qka me thane po plas prej inati o nebi qeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii o doggggggggggggg

haaaaaaaaaaaaaaaaa
   
po  plas   ti  se  un  bash       hiq  kari   sum   han  qa  thu    ti  kur   ty  stanin  per  moter   tane  qe ta   qin    ZEZAKU    I  ZI  SI   FUTA    QA  MH  KARI   MUA      HEJ     KUR   POTA  QIN  ZEZAKU   MOTERTN    QYSH  PO E  NIN  VEHTEN  SI     TRGO  HAVER    SE    TI  JE   DEMOKRAT    VEQ    MOS  HARRO     KI  KUJDES   NANEN   RUAJE  SE   Me   BO  RASISHT    ME   JA Pa      KARIN  ZEZAKKUT  NANA  JOTE   TA    BON  NI  VLLA    SI  TI  VEQ   TE  ZI     SE  ZEZKT    KUR   TJA   NISIN    SDIN MU  NAL    AHahHAAHAHAAHA     PARAMENDO    MOTRA  JOTE    KUR   TJA   MER  NE  GOJ   KARIN   ZEZAKUT    SYT  ME  NI  AN   I SHKOJN

Offline

 

#13 17.05.2010 02:24:19

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: VITI 2020 ZEZAK NE KOSOV kandidat per kruetar te prishtines

fuck off wrote:

ja paska marre motra jote ose ja paske marre ti zezakut ne goje pasi po din mire keto sene hahahahahhahahaha fuck you deshtakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk  njeri i humbur hahahahhahahahah malok, qoban hahahahhaha sdi me shkru shiko veten ne pasqyre o mjeran u zhulllan hahahhahahahhaa:lol::lol::lol:

maloku    dhe  te   gjith   maloket   ta  qifsihin   mat  miren ne   kabile   qe  keni

Offline

 

#14 21.05.2010 07:14:37

Hypsi
i/e regjistruar
Registered: 31.03.2009
Posts: 7

Re: VITI 2020 ZEZAK NE KOSOV kandidat per kruetar te prishtines

O Nebi mos u nerv se nuk eshte mir me sha asnje rac , se edhe zezakt jan te krijuar nga zoti, edhe ata jan njerz, po ju jeni kap per palidhje po shaheni ne mes vete pa nevoj, si shqiptart qe po kan drejt me jetu ne te gjith boten edhe zezakt kan drejt edhe nese vijn ktu me jetu qka ka ketu te keqe, kaloni mir diskutojm pa nerv tungiii

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting