FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.01.2008 02:55:02

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Takimi i zjarrte/ tregim

Pas puthjeve virtuale ndodhi edhe takimi i shumepritur i dy te dashuruarve ne web.

Ajo e priste ne aeroport plot ankth. Shihte me vemendje çdo djale qe i zinte syri dhe me ne fund njohu djalin qe po priste. Iu duk edhe me i bukur se sa ne fotografite qe kishte pare ose ne webcam.

U perqafuan gjate dhe ashtu siç e kishin enderruar prej disa muajsh, buzet e tyre u bashkuan. Kishte ne ate puthje edhe pak ndrojtje, deshire, epsh por sidomos emocion rrenqethes.

Pas darkes ne lokal shkuan jashte qytetit me makinen e saj
dhe patem deshire t'a bènim nè natyrè pa pritur deri sa te mberrinin ne shtepine e vajzes .
Shtruan pertoke peshqirin qe ajo ndoshta kishte marre enkas dhe
po shiheshin nè sy ; - Te kam enderruar shume dhe po çmendesha nga deshira per ty dhe sidomos per buzet e tua eksituese,-I tha djali.- me çmende me mesazhet e tua dhe me ledhatimet imagjinare qe me shkruaje, me puth te lutem! Iu lut ai.

- Sikur ta dish ti bukurosh se sa me eksitoje me ato historite e tua, vdiqa per te puthur keto buze.- tha ajo dhe aty filloj nje puthje e zjarrte deri ne egersi. Ajo ishte e papermbajtshme.

Putheshin me nje uri te ekzagjeruar dashurie. Lepirje, thitthje buzesh derisa ajo i kafshoj lehte buzen e poshtme.

- Ajo i bertiti: - JAM E JOTJA, mè bèj tè ndihem, femèr
,tè ndihem bombe seksuale, ashtu si ne mesazhet e tua- dhe i zbertheu kèmishen .
Ai e kuptova qe goca donte diçka tè fuqishme, nje marredhenie disi te dhunshme, kuptohej se ajo ndjente nevojen per seks trondites!.
Ai ishte krejt i eksituar kur i ledhatoj dhe puthi floket
e bukur, por Ajo deshironte dicka tjeter .

E zhveshi me
rrèmbim dhe i preku gjoksin, e me pas e mbuloj me puthje dhe thithje derisa i kafshoi embelsisht majat e gjinjve. Ajo bertiti me ze te eksituar:- Mjaft me pèrkedhelje
dua diçka te forte, dua tè ndihem femra jote, tregohu burrè i
vèrtetè!!!
Te shtrire pertoke filluan seksin e vertete, ate me te zjarrtin.

Renkime dhe pasion marramendes. Ajo qendroj per pak poshte tij dhe pastaj ai iu lut qe ajo te nderronte pozicionin.

E ulur siper mashkullit ajo i afroj gjoksin tek fytyra per te ndjere thithjet e tij te pakursyera. Gjithashtu djali ne kete pozicion i perkedheli me “zemergjeresi” pjesen e siperme te seksit femeror, ngaqe pjesa e poshtme tashme ishte pushtuar nga penisi.

Qendruan dy ore ne lendinen jashte qytetit deri naten vone.

E perseriten maredhenien dashurore. Ajo qendroj poshte tij duke pritur goditjet e njepasnjeshme mashkullore derisa ndjeu sper*** e djalit qe i lagu gjoksin dhe barkun. Kjo e beri edhe me eksituese situaten.

-Je shume seks ,Shkerdh ***! I tha ajo
qeshem te dy me te madhe , e pastaj u puthem me kenaqesi

- Pse thua shkerdh***?-pyeti ai.

- e kam keshtu si menyre komplimenti, si te them, je hata fare!
- Do te ha te gjithen ,te hengsha p… ! Tha aiPas pak shkuan ne shtepine e asaj. Ajo jetonte me nenen.

Pasi ishin lare dhe nderruar teshat atij iu kujtua premtimi i saj.- Me ke premtuar qe do benim 69?

Pa fjale shkuan ne shtrat dhe filluan te putheshin derisa arriten tek seksi oral 69. Ajo e lepiu dhe thithi llahtarshem penisin e natyrisht ai dha piket e tij me te mira me gjuhen e tij te palodhur per femrat, veçse pas pak ajo e nderpreu oralen dhe u pergatit te rrembente brenda te çares se seksit femeror, mashkullin e saj te ardhur enkas nga larg.

- Pse nuk jetojme bashke? I tha ajo ne mengjes

- Mos valle do te martohemi? Pyeti ai

- _Nuk e di, ndoshta! U pergjigj vajza me dinakeri.Bene dashuri gjithe fundjaves, derisa ai i tha: Ok, e pranoj se kam nevoje te qendroj prane teje. Dua te bashkejetoj me ty.

-Te dashuroj bukuroshe!

-Edhe une shpirti im, te dua shume!

“te pakten kesaj here me quajti “shpirti im” dhe jo Shkerdh***!” mendoi Ai.

Offline

 

22.01.2008 02:55:02

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting