FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.01.2008 02:55:35

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Puthje virtuale/ Tregim

Miliona persona enderrojne takime me njeriun qe kane njohur ne internet. Duke pritur diten e takimit real, shumekush nepermjet fantazise perpiqet te argetohet me takime te imagjinuara. Kjo eshte nje pjesez e vogel e asaj qe ndodh sot anembane botes. 

-Ka ardhur momenti te flasim hapur miku im. Pse iken kur shume djem me bien ne gjunje, me adhurojne, pervelohen per mua, ndersa ti me rreshqet pa kuptim, pa brenga.- I shkruajti ajo.

- Te gjitha vajzat thone keshtu “djemte me luten” . a e ke menduar se ndofta edhe djemve ua ka qejfi qe t’ju luten vajzat? Ha ha ha

I shkruajti ai ne kompjuter. Ajo i nguli syte tek dritarja e vogel e kompjuterit ku shihej bashkebiseduesi ne web cam .

Ai po qeshte dhe vajza u josh shume nga buzet e djaloshit. Ajo do te donte me teper sesa nje shfaqje ne monitorin e kompjuterit.

Donte edhe qe ai te zhvishej ne webcam per te pare trupin e tij mashkullor. Ajo ishte shume kurioze te shihte penisin e tij, por ai nuk ja tregonte asnjehere ne webcam.

- Une nuk i lutem askujt, po deshe eja e mos ma perserit me ate fjalen e largesise dhe 1200 km rruge.Te pres!

Vajza po behej gati te largohej nga chat-i kur ai i shkruajti.

- Ok, do te vij se shpejti tek ty. Neser do te dergoj nje mesazh te bukur.

- -------- Ai i dergoj vertete nje e-mail.

Endёrrova natёn neve tё dy nè
njё dhomё Hoteli . Nga dritarja shihej deti,dhe perёndimi i diellit e pa tё ndarё sytё pёrgatita njё koktej per ne .
Filluam tё pinin duke parè njeri- tjetrin nè sy.

Ti mё the se je pak e lodhur nga shёtitja e mbrёmjes anёs detit dhe unè e
kuptova qè ti kishe nevojё pёr njё masazh qetёsues .Nё krevat fillova
tё masazhoj shpinёn tёnde me shumё kёnaqesi. Dukeshe e gёzuar ndёrsa
unè tё ledhatoja. Tè zbertheva mbajtёsen e gjirit e vazhdova masazhin
edhe te vithet e kofshet, pastaj me ngadalè tё hoqa mbathjet .
Shkuam drejt dushit pa fjalè, ngaqё pastertia reciproke nё kёsi rastesh do tё na e rriste deshirёn pёr dashuri e do i jepte njё tjetёr shije.

Ne kёrkonin kёnaqёsine totale nё natёn tonё tё parё.

Filluam tё laheshim duke shikuar me
kuriozitet trupin e njeri -tjetrit e unё tё ndihmova tё laje shpinёn.
Pas pak tё putha tek qafa pёr herё tё parё, tё putha shpatullat, por
papritur ti mё kёrkove buzёt .Ishte njё puthje eksituese, e gjatè, plot
pasion. Ndjeva duart e tua qё me preknin gjithandej plot afsh.

Fillove tё luash me pjesёt mё tё bukura tё trupit tim dhe unё padashur lёshova njё rёnkim tё lehtё. Duart e tua preknin vazhdimisht penisin dhe testikujt e mi Tё eksplorova edhe unё gjithandej, isha
shumè i eksituar, pastaj u gjunjёzova para teje dhe tё putha tek vendi
yt mё i bukur, ai mè i zjarrti !
Putha buzёt e tua tё
poshtme me ndjenje.Gjuha ime e etur per seksin tend te shkaktonte kenaqesi ,
derisa e trondita klitorin tёnd Pёrrallor.Ti mё
ledhatove flokёt plot epsh, pastaj m’u lute te vazhdoja ashtu, por
doje edhe diçka mè tepёr ...........
Ti kishe nevojè tè ndiheshe ,femèr,
tè ndiheshe Princeshè, tè arrije njё multiorgazem, dhe per herё te dytё
unё e kuptova qё ti ishe lagur krejt, jo vetèm nga uji i dushit....

Dolёm nga dushi dhe nё shtratin tonё ti fillove spektaklin tёnd dashuror.
Pozicionet dhe lèvizjet e tua mё lanё me gojё hapur..Asnjeherè mè parè
nuk mё kishte ndodhur tё merrja pjesё nё spektakle tё tilla dashurie. E kuptova qё duhej tё kisha ardhur mё parё tek ti, duke harruar ato 1200 km e largesisё tonё.
Kètè natё tё ёndёrrova bukuroshe.
E ndjej qè kam nevojè
tè puth duart e tua!.

.-----

Ajo u pergjigj pas disa orёsh me e-mail.Si e ke numrin e telefonit? Dèrgoma me mesazh, ta provojme njehere edhe me telefon! Mesazhi yt mё pelqeu shume! Ai masazhi qetёsues do mё bёnte mirё, do ndieja kёnaqёsi gjithashtu do mё lindte dёshira pёr tё bёrё tё tjera gjёra.Do mё pёlqente tё mё puthje gjithandej e mё pas tё filloja unё duke tё puthur nga sytё e deri poshtё. Do tё puthja nё vesh qe te digjeshe nga epshi e me pas ti do tё mё merrje nё krah e te me hidhje me rrembim mbi krevat qё tё bёnim dashuri . Apo jo?Unё ёnderrova te shkonim nё det pёr tё bёrё dashuri brenda nё ujё. Do shperndahej aroma ime nё uje dhe ti do tё deheshe vetёm nga era. Tё mё puthje ashtu si dua unё, tё mё thithje gjoksin e tё mё çmendje me renkimet e me fjalё tё bukura! Tani qё shkruaj ndjehem e eksituar. Eja tek unё! Me merr malli pёr ty!

Offline

 

22.01.2008 02:55:35

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting