FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 19.06.2010 14:43:19

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

A mund të bëhem administrator i forumit?

masi jam i regullt :d

Offline

 

19.06.2010 14:43:19

AdBot
Advertisements

#2 19.06.2010 16:29:13

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: A mund të bëhem administrator i forumit?

ey dadi a po  merrem edhe mue si secretaresh hahahaha :P

hajgare po baj se tutna me nejt shume ktu me bjen te fikt  ;)

Offline

 

#3 19.06.2010 22:26:24

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: A mund të bëhem administrator i forumit?

ahahah a lyp ty me ta mush si mir :p lyp nime . msohesh ska sen njeri qe ka lind pa u msu :p nashta dikush po hahaa :p sipsh un profesiori :p
hajde ndaq tpaguj mir :p sa me nejt nkam .

Offline

 

#4 20.06.2010 10:24:34

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: A mund të bëhem administrator i forumit?

lype lype se e gjan qatje larg ja qetu afer ku e kam lane

jo bre ne kam se don hiq qe ka dikun mu ul po mendohem :D

Offline

 

#5 20.06.2010 12:10:06

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: A mund të bëhem administrator i forumit?

menodhu shpejt se mir o:p per tyh a mos e hup besimin te un:d

Offline

 

#6 20.06.2010 15:23:47

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: A mund të bëhem administrator i forumit?

vetem sexi i shpejt eshte i mir , cdo mendim i shpejt te fundoss , mos u ngut :(

Last edited by wie lange (20.06.2010 15:24:02)

Offline

 

#7 20.06.2010 15:31:40

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: A mund të bëhem administrator i forumit?

e DI

Offline

 

#8 20.06.2010 15:37:29

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: A mund të bëhem administrator i forumit?

dadi wrote:

e DI

mir mbasi pe din qe nuk te takon mu ba mod,, hahaha :lol:

Offline

 

#9 21.06.2010 12:24:38

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: A mund të bëhem administrator i forumit?

o gja njeri mashkull jom

Offline

 

#10 23.06.2010 07:55:33

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: A mund të bëhem administrator i forumit?

karrrin ma rrofshh

Offline

 

#11 23.06.2010 09:44:04

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: A mund të bëhem administrator i forumit?

fuck off wrote:

a po vjen sektretareshe e imja ne zyre bojme sex te shpejte ne tavoline te punes e leji moderatorte e adminat sexxxxxxxxxxx  dhe vetem sexxxxxxxx  ska tjeter gje

qy pissi njeher sex dhe vetem sexxx,, jo bre cfare tavolina ikk se ai eshte sex tranzit po ke qef me ma boo qo fistanin ta shkeli kamen hahuhauhau

thash mos ppo ke qef qetu ne vetur ta kisha provo ndrrusin e shpejtesive apo te punon mire hahahaha :P

Offline

 

#12 23.06.2010 11:47:49

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: A mund të bëhem administrator i forumit?

lange sjom ka gutna un ti po gutesh :p  edhe mod jom vet pa u bo
ti mos u gut :p qfar menimi ki ? a fundoset bota pa um pa ti mue :p

Offline

 

#13 23.06.2010 20:12:09

Fitimoos
hi all!!
From: MA CHELSEA U.S.A
Registered: 23.11.2009
Posts: 100
Website

Re: A mund të bëhem administrator i forumit?

hehe a bon edhe unne  bre ?

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting