FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 24.06.2010 23:51:14

sexperti
SexPert - N'krevet
Registered: 15.06.2010

Sa fake (trrejshme) pidhat e forumit....

Po shifet sa trrejshme jeni ooo bitcha.sikur njona ktu kur e bona friend ne facebook e me foto te aktoreve u mundonte mem shti me dal ne kamer.
O pidhat e shtremt se krejt jeni njejt kur nuk jeni te interesume per diqka qka karin hyni ktu.

Nese pernime doni sex pranoni si krejt bota e jo sikur ky bitchi qe lypke seks me fjal hahaha...
Qe tjep lezet shtine edhe receverin e kabllovikit nto amo kur don sex me kar hajde e jo sex me fjal.
Fuck you bitches
Krejt Fake jeni

24.06.2010 23:51:14

AdBot
Advertisements

#2 25.06.2010 11:02:32

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010

Re: Sa fake (trrejshme) pidhat e forumit....

sexperti wrote:

O pidhat e shtremt se krejt jeni njejt kur nuk jeni te interesume per diqka qka karin hyni ktu.

Nese pernime doni sex pranoni si krejt bota e jo sikur ky bitchi qe lypke seks me fjal hahaha...

Fuck you

ne vend te falenderimit thank you  po te them fack you  :)

krejt nuk jana te njejta po ajo femra ta paske fut edhe ty si krejtve njejt hahaha
dekaaaaaaa tu kesh so expert tekjee ishalla ajo e fc ne msn te del femer hahah :P

edhe sa i perket pergjigjes " KUR NUK JENI TE INTERESUNE PER QKA HYNI KETU " une vi ktu prej budalleve me msu naj fjal te meqme e jo per "sexishkronja" :cool::cool:

#3 25.06.2010 14:04:17

sexperti
SexPert - N'krevet

Hahaha Bitch sje ma mir se ajo.
Sa i perket me ma fut ajo mo hahahahah jeni t'reja hala me ra une nkurth tjuj.
Oj katunarka tash keni bo internet e kar ngoogle keni pa.

Hahaha po shifet qfare koke.Prej budallve me msu fjal tmeqme hahaha.ski kurgjo ma shum se budallt.
O qka del pi maces e han minin e kush mson pi budalles veq ja shton ni shok haha.

Fuck you bitchezz

Last edited by sexperti (25.06.2010 14:04:56)

#4 26.06.2010 12:37:48

Britanezja

wie lange wrote:

une vi ktu prej budalleve me msu naj fjal te meqme e jo per "sexishkronja" :cool::cool:

sexperti wrote:

Hahaha po shifet qfare koke.Prej budallve me msu fjal tmeqme hahaha.ski kurgjo ma shum se budallt.

nime po shihet qe bash kali budall je,, 1 here lexo 10 here komentoe nashta ja vlen me kuptu qka kam shkrujt,,
ske bazzen e fort  ti mu kap me nje Britaneze, na falni per pengesa te kekut qe ju shkakton pa dashje ju nderpret rrymen jav ndal frymen ;)

(nese jeton ks , po qe jeton larg ks i paske shit ment per lek , e lekt si ki mo ne kulet ) :):)

Last edited by wie lange (26.06.2010 12:38:42)

#5 26.06.2010 13:54:52

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Website

a se ke dit qe o budall sexexpert a po taht pe din lange a:p

#6 28.06.2010 23:22:26

sexperti
SexPert - N'krevet

Britanezja wrote:

wie lange wrote:

une vi ktu prej budalleve me msu naj fjal te meqme e jo per "sexishkronja" :cool::cool:

sexperti wrote:

nime po shihet qe bash kali budall je,, 1 here lexo 10 here komentoe nashta ja vlen me kuptu qka kam shkrujt,,
ske bazzen e fort  ti mu kap me nje Britaneze, na falni per pengesa te kekut qe ju shkakton pa dashje ju nderpret rrymen jav ndal frymen ;)

(nese jeton ks , po qe jeton larg ks i paske shit ment per lek , e lekt si ki mo ne kulet ) :):)

Shum koke e fort besom.Masi je britaneze je qasi lope sikur krejt ausllanderkat tjera qe lidhje me jet asme tru skeni ooo bitch.

Nuk kapna me ty se tutna e lshoj veten posht edhe ta rris famen :D
(Qka em ju bo moj selejka qe ju erdh interneti nkatun e hajt :D)

#7 29.06.2010 10:59:53

Britanezja

sexperti wrote:

Shum koke e fort besom.Masi je britaneze je qasi lope sikur krejt ausllanderkat tjera qe lidhje me jet asme tru skeni ooo bitch.

Nuk kapna me ty se tutna e lshoj veten posht edhe ta rris famen :D
(Qka em ju bo moj selejka qe ju erdh interneti nkatun e hajt :D)

ej nime po qysh e dite kush te tregoj a e dite vet qe jam Britaneze :/
e kam shkrujt emrin Britaneze se djemt qeshtu si ti ma hajn ma shume se ne katun jetoje :)

Adverts

Board footer