FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 07.09.2009 18:06:45

King
i/e regjistruar
Registered: 12.12.2007
Posts: 38

Kah nuk te qon jeta

Isha student i ri aso kohe dhe hera e pare qe dola te jetoja edhe une i pavarur dhe pakujdesin familjar. Kalun dite besa dhe muaj deri sa per here te pare me rastisi puna qe te jem vetem me nje femer ne nje dhome. Ishte diqka qe me kishte ndodhur edhe me heret gjate shkolles se mesme por kesaj rradhe ishte diqka me e veqante. A. vajza me te cilen isha akuar dy dite me pare dhe qysh diten tjeter e binda te vinte ne banesen time kishte nje pamje mesatare, gjoks te mbajtur per merak, prapanice jo edhe aq te dallueshme por per mua me e mira qe kisha ledhatuar ndonjeher dhe nje fytyr te embel si te thuash gati si e femijeve.

Puthja e pare ate dite ndodhi me te hyr ne dhomen time, dhome te cilen e ndaja edhe me nje shok timin te cilin e lajmerova qysh me heret me sms qe ta leshonte banesen, epo kot nuk thon anglezet: God bles technology. Filluam te putheshim akoma ne kembe dhe duke u mbeshtjellur njeri pas tjetrit pothuaj si te qmendur, e ndjeja gjuhen e saj tek rreshqiste lehtas ne mes te buzeve te mija dhe prekej me gjuhen time, duar nuk i kontrolloja dot i shtrengoja gjinjet, vithet dhe ngadal i futa mes kembeve te saj dhe ashtu veshur fillova tia ledhatoj pidhin.
Ne anen tjeter A. sikur kishte duar te njezanatqiu qe eshte ne kumin e karriere se tij dhe ne qdo moment di se qfar bene dhe se ku duhet prekur ne momentin e caktuar. I ndjja duart e saj tek rreshqisnin neper trupin tim per te perfunduar aty ku me nje te prekur mua me humbte logjika. e ndjeja se si mi zberthente pantollonat ne nderkohe qe une po i puthja me afsh qafen dhe i jepja kafshime te lehta. ''ahhhh mos u ndal'' me belbezoi lehtas tek veshi dhe nje dritherim ma pershkoi trupin.....

ashtu si pa menduar u gjendem te zhevshur te dy mbi shtratin tim nderkohe qe koka ime instiktivisht kishte perfunduar mes kembeve te saj... i ndjeja duart e saj tek ma shtrengonin koken dhe donin te teren te ma zhysnin ne pidhin e saj nderkohe qe gjuha ime bente levizje te cmendura her ne brendi e her ne anet e pidhit te saj te embel. I kafshoja lehtas klitorisin dhe gjuhen mundohesha ta shkulja nga goja ime dhe ta gergoje sa me thell qe mundem drejt pidhit te saj...

nje rrotullim i menjehershem ndodhi dhe kari i fryr e ne prag explodimi perfundoi ne gojen e saj ''ohhhh mos u ndal te lutem'' klithja si ne hipnoze nga kafshimet e lehta qe me jepte dhe nga gjuha e saj se rreshqiste si ngjalla neper karin tim, kisha ndjenjen sikur donte ta thithte te terin kur fillonte me thithje dhe sikur donte ta kepuste ne gjysme kur fillonte me shtrengime dhe kafshime, e ndjeja cdo levizje te gjuhes se saj dhe po cmendesha nga ekscitimi... nuk durova me gjate dhe goja e saj u mbush me spermen time te nxehte, goja ju mbush me sperme por gjuha si ndalej dhe vazhdonte te ma ledhatonte karin edhe ma me afsh dhe ta thithte sikur ai te ishte ilaqi i jetes se saj. Ohhh vazhdo akoma te lutem peshperisja dhe as vet nuk e dija se qfar thosha.........

Offline

 

07.09.2009 18:06:45

AdBot
Advertisements

#2 26.07.2010 01:24:52

off off_Djal
i/e regjistruar
Registered: 19.07.2010
Posts: 6

Re: Kah nuk te qon jeta

kur t'doli gjumi i lagur i  flliqur :D:D:D ( ah sa enderr e bukur paska qen )

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting