FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 29.10.2008 12:30:55

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Si të postoni fotografitë tuaja në forum?

a  din  kush   me tregu  se   qysh  duhet    me i  postu  fotot  prej  kopjuterit    ne   forum ?????????

Offline

 

29.10.2008 12:30:55

AdBot
Advertisements

#2 29.10.2008 19:55:37

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Si të postoni fotografitë tuaja në forum?

Futesh ne kete adrese www.imageshack.us ose www.tinypic.com dhe shkon BROWSE dhe zgjedh fotot, i ben UPLOAD ne ato faqe mandej te dalin disa linke qe i ben COPY dhe i ben PASTE ne forum.

Offline

 

#3 22.11.2008 10:30:01

ilir-te
The-Best
From: tetova
Registered: 14.11.2008
Posts: 23

Re: Si të postoni fotografitë tuaja në forum?

po ku me i bo paste ne forum

Offline

 

#4 22.11.2008 10:31:06

ilir-te
The-Best
From: tetova
Registered: 14.11.2008
Posts: 23

Re: Si të postoni fotografitë tuaja në forum?

edhe ni sen qysh me i qit fotot tona

Offline

 

#5 13.12.2008 23:01:41

Artisti
i/e regjistruar
Registered: 13.12.2008
Posts: 16

Re: Si të postoni fotografitë tuaja në forum?

nccccccc spo ma qet  foton bre qishtu sikur juveee pse breeeeeeeeeeeeeeee...............

Offline

 

#6 29.09.2009 14:33:48

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Si të postoni fotografitë tuaja në forum?

:|

Last edited by Jackal (30.09.2010 12:08:17)

Offline

 

#7 27.05.2010 15:12:46

The|Dicky
i/e regjistruar
From: Mitrovicë
Registered: 08.02.2010
Posts: 54
Website

Re: Si të postoni fotografitë tuaja në forum?

Nese doni me postu nje foto kty atëherë shkoni në www.tinypic.com sepse osht nje web ma i mir per me upload foto..

Shkoni Browse edhe e selektoni fotografin te cilen deshironi te Uploadoni, pastaj shkoni në shirtin e gjelbert qe lexon UPLOAD dhe pastaj vendosni kodin qe lexon (duhet te shkruhet siq eshte ose fotoja nuk do te uploadohet) edhe prit disa sekonda pastaj do te hapen disa linqe ne 4 menyra, shkoni në mënyren e fundit pra ne te katerten ku lexon Direct Link for Layots edhe tani e kopjoni qat link edhe pastaj ne forum kur deshironi me postu gjendet nje buton qe lexon Img ose kshty si ne foto http://i45.tinypic.com/wl2dzr.png

Klikoni në të dhe pastaj do te paraqiten ne vendin ku shkruan 2 koda ne kete mënyre:

Code:

[img]QYTY E QITNI KODIN E FOTOGRAFISE OSE IMAZHIT[/img]

edhe U KRY!

Mënyra e dyt osht kur e keni upload foton ne TinyPic e zgjedhni menyren e 2 e cila osht shum ma e leht qe lexon IMG Code fo forums & Messages Boards

e kopjoni qat kod edhe veq e postoni ka klikuar ne butonin http://i45.tinypic.com/wl2dzr.png

Ishalla kuptuat ! :P

Last edited by The|Dicky (27.05.2010 15:14:42)

Offline

 

#8 16.08.2010 21:17:26

kari_fortë
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2010
Posts: 22

Re: Si të postoni fotografitë tuaja në forum?

a href="http://www.imageto.net/?v=kariiforte.jpg"><img src="http://www.imageto.net/thumbs/kariiforte.jpg" border="0"></a>

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting