FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 04.01.2010 01:01:41

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Pse shfaqen reklamat në forum!?

Forumi erotik "KOSOVARJA" ka një numër të madh vizitash dhe vizitorësh, andaj si rezultat i kësaj, reklamat që shfaqen përgjatë shfletimit të forumit, mbulojnë financiarisht shpenzimet që ka forumi.

Nëse doni që reklamat të mos shfaqen, ju duhet patjetër duhet të REGJISTROHENI në forum dhe nëse jeni të regjistruar, ju duhet të KYÇENI me pseudonimin tuaj.

Lidhja e regjistrimit: http://www.punbb-hosting.com/forums/kos … gister.php

Lidhja për t'u kyçur në forum: http://www.punbb-hosting.com/forums/kos … /login.php

POSTIME TË MBARA!

Offline

 

04.01.2010 01:01:41

AdBot
Advertisements

#2 04.01.2010 11:40:37

leoo pejaa
Guest

Re: Pse shfaqen reklamat në forum!?

shume e fort bre qysh me kontaktu me ty se

 

#3 04.01.2010 18:40:10

geti
i/e regjistruar
Registered: 09.08.2009
Posts: 29

Re: Pse shfaqen reklamat në forum!?

o mpidhe

Offline

 

#4 04.01.2010 18:42:16

geti
i/e regjistruar
Registered: 09.08.2009
Posts: 29

Re: Pse shfaqen reklamat në forum!?

o pidhe i keq shum e mire tu kokshe
haaaaaaaaaaaaaa:):):):):)

Offline

 

#5 04.01.2010 18:55:14

geti
i/e regjistruar
Registered: 09.08.2009
Posts: 29

Re: Pse shfaqen reklamat në forum!?

shum cica te forta ....me shkruaje

Offline

 

#6 07.01.2010 02:15:43

besii02
i/e regjistruar
Registered: 21.03.2009
Posts: 7

Re: Pse shfaqen reklamat në forum!?


:Pspo di qka por qito dyjat shum kisha pas deshir me ra diqysh kontakto  ose le te marrin add time
besii02@live.com  le te ma shenojn numrine telefonit une jam ne kosove por e di se kom me i knaq beso lajmrohuni

Last edited by besii02 (07.01.2010 02:16:30)

Offline

 

#7 09.01.2010 09:55:37

geti
i/e regjistruar
Registered: 09.08.2009
Posts: 29

Re: Pse shfaqen reklamat në forum!?

kam deshire te kem kontakte vetem me gra qe jan te martuara  ju pres t

Offline

 

#8 17.01.2010 21:10:47

sazan
Guest

Re: Pse shfaqen reklamat në forum!?

[youtube][/youtube]:)

 

#9 09.02.2010 16:26:00

labinot
i/e regjistruar
Registered: 09.02.2010
Posts: 37

Re: Pse shfaqen reklamat në forum!?

uhauha   une ja  krejt shka i kan  vajzat  ja  haaa

Offline

 

#10 07.03.2010 16:30:46

sexs2
Guest

Re: Pse shfaqen reklamat në forum!?

kritik s,kamë  e.per lëvdat  janë meritojnë e njëherit  ju peshndesë të gjidhve  dhe suksese ne  ket forumë pershndetje kini  antëtari i juaj sexs2

Last edited by sexs2 (07.03.2010 16:36:08)

 

#11 09.03.2010 15:56:51

vota
Guest

Re: Pse shfaqen reklamat në forum!?

adelina berisha je shum e bukur veq vazhdo te zemren
tani

 

#12 18.03.2010 04:01:17

new yorky
Guest

Re: Pse shfaqen reklamat në forum!?

:):|:(

 

#13 06.05.2010 09:20:25

landz
i/e regjistruar
Registered: 06.05.2010
Posts: 11

Re: Pse shfaqen reklamat në forum!?

kush donkar lajmeronu nuk do te yhgenjeheni.victory.10@live.com

Offline

 

#14 06.05.2010 15:14:50

Dardani89
i/e regjistruar
Registered: 06.05.2010
Posts: 32

Re: Pse shfaqen reklamat në forum!?

apo ma jep oj ti qik a shum seksi koke pasha krejt shum e qart um kalle ta bana add e pranoma mos harro okej

Offline

 

#15 16.07.2010 08:20:59

seksi_camera
Guest

Re: Pse shfaqen reklamat në forum!?

hmmmmmmm pidhi asht i amel hmmmmmmm

 

#16 24.08.2010 11:08:10

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: Pse shfaqen reklamat në forum!?

guxhmishin e pidhit  ta hongsha

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting